úťaž jesennej časti ročníka 2003/2004 na Slovensku – 1. liga mužov. Do súťaží mužov, žien, dorastencov a žiakov
sa zapojili aj mužstvá z kysuckého regiónu. Ich aktuálne postavenie prinášame v prehľadných tabuľkách.
Muži
1. liga
1. B. Bystrica 17 8 5 4 24:18 29
2. Ružomberok 18 8 4 6 31:29 28
3. Žilina 18 6 8 4 30:24 26
4. Trnava 17 7 4 6 25:22 25
5. Petržalka 17 6 6 5 24:22 24
6. Trenčín 15 7 1 7 20:20 22
7. Inter 18 5 6 7 18:19 21
8. Púchov 18 6 3 9 22:27 21
9. Dubnica 18 5 6 7 18:24 21
10. Slovan 18 4 7 7 17:24 19
2. liga
1. R. Sobota 15 8 6 1 25:10 30
2. Prešov 15 7 6 2 26:15 27
3. Podbrezová 15 7 6 2 21:14 27
4. Šaľa 15 6 7 2 23:11 25
5. Senec 15 7 4 4 23:17 25
6. Báč 15 7 3 5 19:18 24
7. Ličartovce 15 5 6 4 23:16 21
8. Prievidza 15 5 6 4 19:18 21
9. Vranov 15 5 4 6 14:17 19
10. K. Lieskovec 15 4 7 4 10:13 19
11. Humenné 15 4 6 5 21:26 18
12. Rapid 15 4 4 7 14:18 16
13. Senica 15 3 6 6 16:20 15
14. Nitra 15 4 3 8 14:17 15
15. D. Streda 15 2 3 10 13:30 9
16. Košice 15 2 3 10 13:34 9
3. liga Stred
1. Kremnička 15 11 2 2 25:9 35
2. L. Mikuláš 15 10 3 2 36:16 33
3. T. Teplice 14 9 2 3 37:13 29
4. Žilina B 15 9 2 4 35:20 29
5. Žiar n. Hr. 15 8 4 3 42:19 28
6. Ružomb. B 15 6 6 3 34:25 24
7. K. N. Mesto 15 7 1 7 16:19 22
8. Lučenec 15 6 3 6 24:20 21
9. Podbr. B 15 6 3 6 27:28 21
10. Bytča 15 6 2 7 20:22 20
11. Tomášovce 15 4 5 6 21:23 17
12. Rakytovce 15 4 4 6 21:32 16
13. Čadca 15 3 4 8 21:43 13
14. Revúca 15 3 3 9 16:32 12
15. D. Hričov 15 3 2 10 15:37 11
16. Martin 15 0 2 13 14:46 2
4. liga Sever
1. D. Kubín 13 8 1 4 34:16 25
2. Nižná 13 7 3 3 28:12 24
3. Rudinská 13 7 2 4 25:14 23
4. Tvrdošín 13 6 3 4 25:20 21
5. Námestovo 13 6 1 6 24:23 19
6. Krásno n. K. 13 5 4 4 18:20 19
7. Bánová 13 5 3 5 12:18 18
8. Lisková 13 5 2 6 25:24 17
9. L. Hrádok 13 5 2 6 17:23 17
10. Diviaky 13 5 2 6 23:33 17
11. Bešeňová 13 5 1 7 20:29 16
12. Stráňavy 13 3 6 4 19:21 15
13. Trebostovo 13 4 3 6 15:22 15
14. Valča 13 3 1 9 21:31 10
5. liga skupina A
1. Teplička n. v. 13 8 2 3 30:19 26
2. Rajec 13 8 1 4 18:16 23
3. L. Lúčka 13 7 2 4 28:14 23
4. Rosina 13 6 4 3 19:12 22
5. Raková 13 6 4 3 23:18 22
6. Strečno 13 6 1 6 19:18 19
7. Belá 13 5 3 5 28:24 18
8. Varín 13 6 0 7 22:21 18
9. K. N. M. B 13 5 3 5 19:28 18
10. Predmier 13 3 6 4 22:22 15
11. Makov 13 3 6 4 10:16 15
12. Skalité 13 4 2 7 22:24 14
13. S. Bystrica 13 2 3 8 11:22 9
14. Čierne 13 2 3 8 13:30 9
1. trieda
1. K.L.B Lodno 13 11 1 1 41:4 34
2. Oščadnica 13 9 2 2 22:9 29
3. Zborov 13 7 1 5 19:19 22
4. Snežnica 13 6 2 5 21:15 20
5. Ochodnica 13 6 1 6 23:17 19
6. Turzovka 13 5 3 5 30:23 18
7. Svrčinovec 13 5 2 6 30:27 17
8. Staškov 13 4 4 5 24:28 16
9. Korňa 13 4 3 6 22:26 15
10. Radoľa 13 4 3 6 21:32 15
11. Podvysoká 13 4 2 7 13:21 14
12. N. Bystrica 13 3 4 6 17:22 13
13. Vadičov 13 3 4 6 11:25 13
14. Vysoká 13 3 2 8 16:42 11
2. trieda
1. Nesluša 8 6 1 1 20:4 19
2. Olešná 8 6 1 1 18:8 19
3. Rudina 8 5 0 3 17:12 15
4. Zákopčie 8 4 0 4 17:17 12
5. Dunajov 8 4 0 4 8:14 12
6. Klubina 8 3 2 3 11:11 11
7. Čadca B 8 2 1 5 24:22 7
8. Radôstka 8 1 2 5 7:13 5
9. Klokočov 8 1 1 6 5:26 4
Ženy
1. liga
1. V. Krtíš 13 10 2 1 42:9 32
2. Žiar n. Hr. 13 10 1 2 59:12 31
3. Slovan 13 10 0 2 52:9 30
4. Žilina 13 9 1 2 33:13 28
5. Nitra 13 8 2 3 58:14 26
6. N. Zámky 13 6 1 6 29:36 19
7. Prešov 13 6 1 6 20:28 19
8. Košice 13 5 3 5 31:19 18
9. Čadca 13 6 0 7 29:34 18
10. M. Dvorníky 13 5 1 7 32:27 16
11. R. Sobota 13 3 0 10 16:65 9
12. Trnava 13 2 1 10 16:32 7
13. Humenné 13 2 1 10 15:61 7
14. Ekonóm 13 1 0 12 6:76 3
Mestská liga malého futbalu Žarec
1. Benfica 15 15 0 0 91:21 45
2. Kantor 15 12 0 3 65:28 36
3. CA Žarec 15 11 1 3 75:37 34
4. Krásno 13 10 1 2 86:31 31
5. St. Bystrica 14 9 2 3 56:34 29
6. Atlantic 15 9 0 6 68:59 27
7. Skarabeus 15 8 0 7 86:56 24
8. Classic 15 7 1 7 43:36 22
9. Vychylovka 15 5 4 6 59:51 19
10. Halifax 15 4 4 7 44:44 16
11. Pupkáči 15 5 1 9 39:54 16
12. FC 2 litre 14 5 1 8 38:55 16
13. Bukov 15 5 1 9 26:47 16
14. Calcio 14 3 2 10 41:67 11
15. Decent 15 1 0 14 35:131 3
16. Paegas 15 0 0 15 18:119 0
Starší dorast
2. liga
1. Humenné 15 10 2 3 35:14 32
2. Podbrezová 15 10 1 4 39:22 31
3. Martin 15 9 2 4 27:17 29
4. Prešov B 15 9 1 5 25:18 28
5. Michalovce 15 8 3 4 36:22 27
6. B. Bystrica B 15 8 2 5 29:14 26
7. Radvaň 15 7 4 4 32:23 25
8. R. Sobota 15 6 3 6 26:24 21
9. Svit 15 5 4 6 20:24 19
10. Lipany 15 6 1 8 23:31 19
11. Snina 15 5 2 8 25:42 17
12. Košice 15 4 3 8 22:32 15
13. Čaňa 15 4 3 8 15:27 15
14. Žiar n. Hr. 15 3 5 7 25:26 14
15. Stropkov 15 4 2 9 19:29 14
16. Čadca 15 2 2 11 16:49 8
3. liga
1. Žilina B 15 11 2 2 59:14 35
2. Podlavice 15 11 1 3 37:16 34
3. Lučenec 15 8 4 3 27:13 28
4. Revúca 15 8 4 3 27:16 28
5. D. Kubín 15 8 2 5 23:19 26
6. Námestovo 15 8 1 6 33:33 25
7. L. Mikuláš 15 6 4 5 33:25 22
8. Dubová 15 6 2 7 33:25 22
9. Zvolen 15 6 2 7 23:40 20
10. K. N. Mesto 14 6 1 7 31:24 19
11. Ružomb. B 14 6 1 7 29:26 19
12. Brezno 14 6 0 8 23:43 18
13. Radvaň B 15 4 3 8 22:37 15
14. Bánová 15 3 3 9 15:31 12
15. N. Baňa 15 2 3 10 16:37 9
15. Krásno n. K. 14 1 3 10 4:36 6
4. liga Sever
1. Lisková 13 10 0 3 40:23 30
2. Stráňavy 13 9 0 4 32:18 27
3. Strečno 13 8 2 3 27:20 26
4. D. Hričov 13 8 1 4 26:14 25
5. Štiavnik 13 8 2 4 27:20 23
6. Bytča 13 6 3 4 21:16 21
7. L. Hrádok 13 6 3 4 24:21 21
8. Rudina 13 6 3 4 15:13 21
9. Rabča 13 6 1 6 20:21 19
10. Rosina 13 5 3 5 22:27 18
11. Zuberec 13 4 1 8 18:26 13
12. Rajec 13 3 0 10 10:23 9
13. Predmier 13 1 2 10 20:40 5
14. T. Teplice 13 1 1 11 17:37 4
5. liga skupina A
1. Belá 13 11 2 0 20:13 35
2. Závodie 13 8 2 3 39:35 26
3. Podvysoká 13 6 2 5 31:30 20
4. Bytčica 13 5 4 4 32:33 19
5. Svrčinovec 13 4 6 3 26:27 18
6. Raková 13 5 3 5 18:21 18
7. Vysoká 13 5 2 6 34:26 17
8. Radoľa 13 5 2 6 23:26 17
9. Zborov 13 5 2 6 17:32 17
10. K. Lieskovec 13 4 3 6 31:24 15
11. Divina 13 3 6 4 23:26 15
12. K. Poruba 13 4 2 7 26:31 14
13. Skalité 13 4 1 8 20:32 13
14. Teplička n. V. 13 2 3 8 16:30 9
1. trieda
1. Staškov 10 10 0 0 53:4 30
2. Čierne 10 8 1 1 36:14 25
3. Korňa 10 5 3 2 27:10 18
4. Nesluša 10 5 1 4 16:34 16
5. Rudinská 10 4 2 4 24:18 14
6. Ochodnica 10 4 2 4 21:24 14
7. Turzovka 10 4 1 5 23:18 13
8. St. Bystrica 10 4 0 6 24:32 12
9. Oščadnica 10 2 1 7 17:29 7
10. Makov 10 2 0 8 13:29 6
11. K. Liesk. B 10 1 1 8 12:54 4
Mladší dorast
2. liga
1. Humenné 15 10 2 3 34:13 32
2. Čaňa 15 10 0 5 26:20 30
3. Radvaň 15 9 0 6 32:19 27
4. B. Bystrica B 15 8 2 5 33:19 26
5. R. Sobota 15 7 4 4 33:14 25
6. Martin 15 8 1 6 28:22 25
7. Michalovce 15 7 3 5 32:27 24
8. Prešov B 15 7 2 6 27:20 23
9. Snina 15 7 1 7 33:32 22
10. Svit 15 6 4 5 30:25 22
11. Stropkov 15 7 1 7 25:26 22
12. Košice B 15 6 3 6 23:28 21
13. Podbrezová 15 6 2 7 25:27 20
14. Žiar n . Hr. 15 4 2 9 20:32 14
15. Čadca 15 3 1 11 18:45 10
16. Lipany 15 0 2 13 11:61 2
3. liga
1. Ružomberok B 14 14 0 0 55:6 42
2. Žilina B 15 12 2 1 48:8 38
3. L. Mikuláš 15 11 2 2 59:17 35
4. D. Kubín 15 10 1 4 46:19 31
5. Zvolen 15 8 2 5 31:19 26
6. Radvaň B 15 6 6 3 24:25 24
7. Podlavice 15 7 1 7 34:25 22
8. Revúca 15 6 2 7 37:34 20
9. K. N. Mesto 14 6 1 7 20:34 19
10. Bánová 15 5 1 9 24:30 16
11. Brezno 14 4 2 8 24:35 14
12. N. Baňa 15 4 2 9 20:31 14
13. Námestovo 15 4 2 9 20:49 14
14. Dubová 15 4 1 10 26:42 13
15. Lučenec 15 2 3 10 26:55 9
16. Krásno n. K. 14 0 2 12 10:75 2
Starší žiaci
1. liga Stred
1. Ružomberok 13 10 1 2 51:8 31
2. Podlavice 13 10 1 2 42:14 31
3. Čadca 13 10 1 2 37:13 31
4. B. Bystrica 13 10 0 3 38:9 30
5. R. Sobota 13 9 2 2 34:18 29
6. Martin 13 7 2 4 23:16 23
7. Žilina 13 6 2 5 26:22 20
8. V. Krtíš 13 4 2 7 14:20 14
9. Revúca 13 4 2 7 14:29 14
10. D. Kubín 13 4 2 7 14:31 14
11. Podbrezová 13 4 1 8 15:42 13
12. L. Mikuláš 13 1 3 9 12:29 6
13. Lučenec 13 1 1 11 11:39 4
14. Č. Balog 13 1 0 12 6:47 3
2. liga Sever
1. Dlhá n. O. 13 10 1 2 56:20 31
2. Trstená 13 9 1 3 40:16 28
3. Žilina B 13 9 0 4 46:24 27
4. Belá 13 8 2 3 50:20 26
5. K. Lieskovec 13 8 2 3 28:16 26
6. Nižná 13 6 5 2 26:16 23
7. Námestovo 13 6 4 3 31:22 22
8. Martin B 13 5 2 6 42:22 17
9. Ružomberok B 13 5 2 6 20:27 17
10. Radoľa 13 5 1 7 16:43 16
11. K. N. Mesto 13 4 1 8 19:28 13
12. Z. Poruba 13 4 0 9 15:38 12
13. Krásno n. K. 13 1 0 12 8:48 3
14. Raková 13 0 1 12 7:64 1
Kysuckému Lieskovcu budú po skončení súťaže odpočítané tri body.
3. liga Sever
1. Zborov 13 10 3 0 45:13 33
2. Skalité 13 9 1 3 25:16 28
3. Čierne 13 8 2 3 39:14 26
4. Závodie 13 8 2 3 39:22 26
5. Bytča 13 8 2 3 30:17 26
6. V. Rovné 13 5 4 4 26:13 19
7. Teplička n. V. 13 5 2 6 30:37 17
8. Svrčinovec 13 5 1 7 29:34 16
9. Strečno 13 5 1 7 28:38 16
10. Korňa 13 4 3 6 15:21 15
11. Staškov 13 4 3 6 13:19 15
12. Makov 13 4 1 8 19:25 13
13. Čadca B 13 2 1 10 11:30 7
14. Turzovka 13 1 0 12 6:56 3
1. trieda
1. Podvysoká 12 11 0 1 57:8 33
2. Snežnica 12 8 2 2 32:12 26
3. Oščadnica 12 7 2 3 33:15 23
4. Klokočov 12 7 2 3 26:17 23
5. Rudina 12 6 4 2 46:25 22
6. St. Bystrica 12 6 2 4 31:15 20
7. Rudinská 12 6 2 4 29:22 20
8. Vysoká 12 5 1 6 30:40 16
9. Nesluša 12 4 2 6 22:34 14
10. N. Bystrica 12 3 3 6 23:33 12
11. Vadičov 12 2 0 10 10:33 6
12. Dunajov 12 2 0 10 9:65 6
13. Ochodnica 12 1 0 11 10:39 3
Mladší žiaci
1.liga Stred
1. Ružomberok 13 11 1 1 61:6 34
2. Žilina 13 10 3 0 37:7 33
3. B. Bystrica 13 10 1 2 40:14 31
4. Martin 13 8 3 2 29:10 27
5. R. Sobota 13 7 5 1 18:9 26
6. L. Mikuláš 13 7 1 5 35:16 22
7. Podbrezová 13 6 1 6 24:33 19
8. Podlavice 13 5 2 6 31:23 17
9. D. Kubín 13 4 0 9 19:36 12
10. Čadca 13 3 3 7 10:27 12
11. Revúca 13 2 2 9 6:24 8
12. V. Krtíš 13 2 2 9 13:44 8
13. Lučenec 13 1 2 10 8:41 5
14. Č. Balog 13 1 2 10 7:48 5
2. liga Sever
1. Námestovo 13 11 1 1 67:11 34
2. Martin B 13 11 0 2 56:11 33
3. Žilina B 13 9 0 4 72:16 27
4. Ružomberok B 13 8 1 4 50:18 25
5. Raková 13 8 1 4 45:23 25
6. Belá 13 8 1 4 41:23 25
7. K. Lieskovec 13 6 1 6 28:31 19
8. Nižná 13 6 1 6 26:31 19
9. Krásno n. K. 13 5 0 8 12:49 15
10. Trstená 13 4 1 8 24:29 13
11. Z. Poruba 13 4 1 8 19:51 13
12. Dlhá n. O. 13 4 1 8 17:53 13
13. K. N. Mesto 13 2 1 10 12:34 7
14. Radoľa 13 0 0 13 3:92 0
1. liga žiačok
1. Slovan 12 11 1 0 66:8 34
2. Humenné 13 10 2 1 71:11 32
3. Košice 13 10 1 2 86:18 31
4. N. Zámky 13 10 0 3 65:17 30
5. Žilina 12 9 2 1 59:7 29
6. Žiar n. Hr. 13 7 3 3 41:20 24
7. Čadca 13 6 0 7 32:25 18
8. Prešov 13 5 2 6 24:37 17
9. M. Dvorníky 13 4 0 9 12:53 12
10. Ekonóm 13 3 1 9 12:42 10
11. R. Sobota 12 2 3 7 7:24 9
12. Trnava 13 2 1 10 22:52 7
13. Nitra 12 1 0 11 16:100 3
14. V. Krtíš 13 1 0 12 5:104 3
(lo, jkk)
Foto: Ján Koňušiak