Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Hádzanári KNM uspeli iba doma

Druhá hádzanárska liga mužov pokračovala ďalšími z

ápasmi. Hádzanári Kys. N. Mesta najskôr podľahli na palubovke Dunajskej Stredy 26:31 a potom si poradili s rezervou Prešova 29:27. K zápasom sa vyjadril tréner Pavol Kubala, ktorý povedal: „Naše družstvo, ktorého vekový priemer je 19 rokov, nastúpilo proti skúsenému súperovi, hrajúcemu pomalú hádzanú. Nedarilo sa nám v obrane a naše spojky sa začali presadzovať strelami z diaľky až vo chvíli, keď už bolo o osude zápasu rozhodnuté. Ako príklad môžem uviesť, že A. Keblušek dal 5 gólov v posledných desiatich minútach. K spokojnosti zachytal brankár Klimek. Pupík aj napriek streleným desiatim gólom nezahral to, na čo má. Urobil veľký počet technických chýb. Naše mladé mužstvo si bude musieť zvykať na cudzie prostredie a na cestovanie. V domácom prostredí sa im zatiaľ darí celkom dobre.„ Zostava a góly: Klimek, Kotira – Pupík 10, Kubala 5, M. Tlach 1, Franc 1, Dankovič 1, M. Keblušek, Tvrdý 1, A. Keblušek 6, Ondrušek 1. K druhému zápasu tréner P. Kubala povedal: „Vo výbornom stretnutí, v ktorom bol prvý polčas vyrovnaný, sa domáci predstavili v dobrom svetle. V druhom polčase ušli súperovi na rozdiel štyroch gólov. Potom ale po nepremenených náskokoch z bránkoviska (Kubala, Pupík, Franc a Podolák) sa stav obrátil v náš neprospech a prehrávali sme 25:26. Po oddychovom čase naši hráči spresnili hru najmä v koncovke a nakoniec zvíťazili nad kvalitným súperom. Dobrý výkon podal najmä Pupík, ktorý bol autorom 13 gólov. Tvrdý premenil všetky tri sedemmetrové hody a A. Keblušek bol dobrý v útočnej fáze. V obrane bol platným hráčom Podolák a druhom polčase dobre zahral Ondrušek, strelec dôležitých gólov.„ Zostava a góly: Klimek, Kotira – Pupík 13, Kubala 3, M. Tlach, Franc 1, Podolák 2, O. Dankovič 1, M. Keblušek, Tvrdý 3, A. Keblušek 3, Ondrušek 3. V nedeľu 26. októbra o 11.00 zohrajú muži KNM v Mestskej športovej hale stretnutie s favoritmi súťaže, s juniormi ŠKP Bratislava.

13. Vajnory 5 0 0 5 79:156 0

Výsledky ml. žiakov: ŠK Kys. N. Mesto – Pov. Bystrica A 17:33, ŠK Kys. N. Mesto – Pov. Bystrica B 21:9. Zostava a góly: Vl. Dankovič – Cinko 1 (2), Mieris 4 (9), Pijak 2 (1), Dupkala 3 (5), Slávik 4 (2), Bajánek 3 (2). Tréneri: Franc a Ohrádka. Výsledky st. žiakov: ŠK Kys. N. Mesto – Pov. Bystrica A 7:48, ŠK Kys. N. Mesto – Pov. Bystrica B 7:23. Zostava a góly: Vl. Dankovič, Staník – Cinko, Strašík 4, Mieris 3, Pijak, Chovanec 1, Slávik, Kováč 3, Bajánek 3, Ramšák, Kupčík. Tréneri: Ohrádka a Franc. (jkk)

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Karin Ann.

Na slovenskej scéne debutovala singlom Ruky preč.

3 h
Pri testovaní pomáhajú aj dobrovoľníci z Červeného kríža.

Do Dlhej nad Kysucou sa prichádzajú otestovať aj ľudia z okolitých obcí a miest.

8 h
Testovanie vo Vysokej nad Kysucou.

Viaceré samosprávy pripravili pre svojich občanov online vysielanie spred odberných miestností.