Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Hádzanári KNM uspeli iba doma

Druhá hádzanárska liga mužov pokračovala ďalšími z

ápasmi. Hádzanári Kys. N. Mesta najskôr podľahli na palubovke Dunajskej Stredy 26:31 a potom si poradili s rezervou Prešova 29:27. K zápasom sa vyjadril tréner Pavol Kubala, ktorý povedal: „Naše družstvo, ktorého vekový priemer je 19 rokov, nastúpilo proti skúsenému súperovi, hrajúcemu pomalú hádzanú. Nedarilo sa nám v obrane a naše spojky sa začali presadzovať strelami z diaľky až vo chvíli, keď už bolo o osude zápasu rozhodnuté. Ako príklad môžem uviesť, že A. Keblušek dal 5 gólov v posledných desiatich minútach. K spokojnosti zachytal brankár Klimek. Pupík aj napriek streleným desiatim gólom nezahral to, na čo má. Urobil veľký počet technických chýb. Naše mladé mužstvo si bude musieť zvykať na cudzie prostredie a na cestovanie. V domácom prostredí sa im zatiaľ darí celkom dobre.„ Zostava a góly: Klimek, Kotira – Pupík 10, Kubala 5, M. Tlach 1, Franc 1, Dankovič 1, M. Keblušek, Tvrdý 1, A. Keblušek 6, Ondrušek 1. K druhému zápasu tréner P. Kubala povedal: „Vo výbornom stretnutí, v ktorom bol prvý polčas vyrovnaný, sa domáci predstavili v dobrom svetle. V druhom polčase ušli súperovi na rozdiel štyroch gólov. Potom ale po nepremenených náskokoch z bránkoviska (Kubala, Pupík, Franc a Podolák) sa stav obrátil v náš neprospech a prehrávali sme 25:26. Po oddychovom čase naši hráči spresnili hru najmä v koncovke a nakoniec zvíťazili nad kvalitným súperom. Dobrý výkon podal najmä Pupík, ktorý bol autorom 13 gólov. Tvrdý premenil všetky tri sedemmetrové hody a A. Keblušek bol dobrý v útočnej fáze. V obrane bol platným hráčom Podolák a druhom polčase dobre zahral Ondrušek, strelec dôležitých gólov.„ Zostava a góly: Klimek, Kotira – Pupík 13, Kubala 3, M. Tlach, Franc 1, Podolák 2, O. Dankovič 1, M. Keblušek, Tvrdý 3, A. Keblušek 3, Ondrušek 3. V nedeľu 26. októbra o 11.00 zohrajú muži KNM v Mestskej športovej hale stretnutie s favoritmi súťaže, s juniormi ŠKP Bratislava.

13. Vajnory 5 0 0 5 79:156 0

Výsledky ml. žiakov: ŠK Kys. N. Mesto – Pov. Bystrica A 17:33, ŠK Kys. N. Mesto – Pov. Bystrica B 21:9. Zostava a góly: Vl. Dankovič – Cinko 1 (2), Mieris 4 (9), Pijak 2 (1), Dupkala 3 (5), Slávik 4 (2), Bajánek 3 (2). Tréneri: Franc a Ohrádka. Výsledky st. žiakov: ŠK Kys. N. Mesto – Pov. Bystrica A 7:48, ŠK Kys. N. Mesto – Pov. Bystrica B 7:23. Zostava a góly: Vl. Dankovič, Staník – Cinko, Strašík 4, Mieris 3, Pijak, Chovanec 1, Slávik, Kováč 3, Bajánek 3, Ramšák, Kupčík. Tréneri: Ohrádka a Franc. (jkk)

1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Strelili 25 gólov. To sme tu už dlho nemali, hovorí Kamil Koleno

Sme trošku sklamaní z toho, že súťaž sa opäť zastavila. Najmä keď sa nám darilo, hovorí hráč Krásna nad Kysucou.