Výsledky 9. kola: Divina – Skalité 3:0, Žilina Závodie – Raková 3:1, Kamenná Poruba – Svrčinovec 1:5, Podvysoká – Zborov 3:1, Kys. Lieskovec – Bytčica 4:1, Radoľa – Teplička 4:1, Vysoká – Belá 1:1.
1. Belá 9 7 2 0 30:8 23
2. Bytčica 9 4 3 2 21:16 15
3. Podvysoká 9 4 2 3 22:22 14
4. Závodie 9 4 2 3 26:30 14
5. Svrčinovec 9 2 6 1 19:17 12
6. Raková 9 3 3 3 12:13 12
7. K. Lieskovec 9 3 2 4 22:17 11
8. Vysoká 9 3 2 4 19:19 11
9. Radoľa 9 3 2 4 14:17 11
10. Zborov 9 3 2 4 10:15 11
11. Divina 9 2 4 3 12:15 10
12. K. Poruba 9 3 1 5 17:22 10
13. Skalité 9 3 1 5 13:19 10
14. Teplička 9 2 2 5 10:17 8
II. liga st. žiakov sever
Výsledky 9. kola: Belá – Kys. N. Mesto 3:0, Radoľa – Trstená 0:2, Kys. Lieskovec – Dlhá 4:3, Závažná Poruba – Krásno 2:0, Námestovo – Ružomberok B 3:1, Martin B – Nižná 1:1, Raková – Žilina B 1:8.
1. Dlhá 9 7 1 1 41:16 22
2. Belá 9 6 1 2 33:14 19
3. Trstená 9 6 1 2 27:11 19
4. K. Lieskovec 9 6 1 2 20:13 19
5. Žilina B 9 6 0 3 33:17 18
6. Námestovo 9 4 3 2 22:13 15
7. Martin B 9 4 2 3 32:11 14
8. Nižná 9 3 5 1 16:11 14
9. Radoľa 9 4 0 5 13:29 12
10. KNM 9 3 1 5 15:21 10
11. Ružomb. B 9 3 1 5 13:21 10
12. Z. Poruba 9 3 0 6 11:21 9
13. Krásno 9 0 0 9 6:32 0
14. Raková 9 0 0 9 2:69 0
II. liga ml. žiakov sever
Výsledky 9. kola: Belá – Kys. N. Mesto 2:0, Radoľa – Trstená 0:6, Kys. Lieskovec – Dlhá 3:1, Záv. Poruba – Krásno 0:2, Námestovo – Ružomberok B 2:2, Martin B – Nižná 4:0, Raková – Žilina B 2:1.
1. Martin B 9 8 0 1 48:6 24
2. Námestovo 9 7 1 1 49:8 22
3. Belá 9 7 0 2 24:11 21
4. Ružomb. B 9 6 1 2 39:10 19
5. Žilina B 9 6 0 3 51:12 18
6. Raková 9 5 1 3 23:17 16
7. Krásno 9 5 0 4 12:27 15
8. Nižná 9 4 1 4 19:19 13
9. Trstená 9 4 0 5 21:18 12
10. Dlhá 9 3 1 5 11:34 10
11. K. Liesk. 9 3 0 6 17:29 9
12. KNM 9 1 1 7 9:24 4
13. Z. Poruba 9 1 0 8 6:46 3
14. Radoľa 9 0 0 9 2:69 0
III. liga st. žiaci A
Výsledky 9. kola: Veľké Rovné – Strečno 1:1, Bytča – Svrčinovec 4:1, Staškov – Závodie 0:1, Skalité – Zborov 0:0, Makov – Turzovka 1:0, Korňa – Čierne 0:1, Teplička – Čadca B 4:1.
1. Zborov 9 7 2 0 32:8 23
2. Skalité 9 6 1 2 17:11 19
3. Čierne 9 5 2 2 25:10 17
4. Závodie 9 5 2 2 30:17 17
5. Bytča 9 5 2 2 24:14 17
6. V. Rovné 9 4 3 2 22:9 15
7. Makov 9 4 1 4 15:15 13
8. Staškov 9 3 2 4 8:8 11
9. Teplička 9 3 2 4 18:23 11
10. Svrčinovec 9 3 1 5 17:23 10
11. Strečno 9 3 1 5 22:33 10
12. Korňa 9 2 2 5 7:16 8
13. Čadca B 9 2 1 6 9:20 7
14. Turzovka 9 0 0 9 3:42 0
III. liga ml. žiaci A
Výsledky 9. kola: V. Rovné – Strečno 3:1, Bytča – Svrčinovec 11:1, Staškov – Závodie 1:4, Skalité – Zborov 1:1, Makov – Turzovka 0:2, Korňa – Čuerne 3:1, Teplička – Čadca B 4:4.
1. Závodie 9 8 0 1 60:5 24
2. Bytča 9 7 1 1 34:6 22
3. Skalité 9 6 3 0 24:9 21
4. Zborov 9 5 3 1 22:8 18
5. Teplička 9 3 5 1 23:13 14
6. Čadca B 9 4 2 3 22:16 14
7. Staškov 9 3 4 2 17:14 13
8. V. Rovné 9 3 2 4 15:23 11
9. Čierne 9 3 1 5 18:18 10
10. Turzovka 9 2 3 4 11:22 9
11. Korňa 9 2 2 5 5:21 8
12. Svrčinovec 9 2 0 7 5:44 6
13. Makov 9 1 0 8 9:30 3
14. Strečno 9 0 2 7 4:40 2
(jkk)