Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

I. trieda ObFZ Kysúc

Rezerva K. Lieskovca zatiaľ bez straty

Najvyššia regionálna futbalová súťaž – I. trieda pokračovala stretnutiami 3. kola. Jediným prekvapením je pravdepodobne prehra Vadičova na domácom ihrisku so Staškovom. Rezerva Kysuckého Lieskovca – Lodno nastúpila jednoznačný víťazný kurz a už tretí zápas v poradí vyhrala na nulu. Tentoraz si krutú prehru odniesli hráči Radole, ktorí v Lodne vyfasovali „osmičku„. Sobotňajšia predohrávka Oščadnica – Svrčinovec sa skončila víťazstvom domácich rozdielom triedy. Na ihrisku to však vyzeralo trochu inak. Svrčinovec mal prakticky počas celého zápasu viac z hry, no góly dávala Oščadnica. Ostatné zápasy sa skončili podľa predpokladov.

Skryť Vypnúť reklamu

Výsledky 3. kola

Zborov – Korňa

1:0 (0:0)

Gól: J. Kuric

Zborov: Galgánek- Šarlák, R. Vojtuš, Nevedel, Kováč, Murčo, Koňušík, M. Vojtuš, Minkoš, Kuric, Zuščák. Striedali: Koščalík, Košťál

Korňa: Bytčánek – Blažek, Výrobík, Pav. Korduliak, Pet. Korduliak, Dorociak, Slezák, Kotek, Košeľa, Papík, Chytil. Striedal: Michalíček.

ŽK: Košeľa, Papík, Chytil

Rozhodovali: Gáboš – M. Chovanec, Kubiš

Prvý polčas sa hral za hernej i územnej prevahy domáceho kolektívu. Hráči si vypracovali niekoľko streleckých príležitostí, no nedokázali loptu dopraviť do siete brankára Bytčánka. Jeden raz ho od pohromy zachránilo brvno. V druhom polčase sa domácim podarilo vsietiť gól. jeho autorom bol J. Kuric. Po tomto góle hostia akoby ožili a na zvyšok stretnutia zatlačili domácich na ich polovičku, no na stave sa im nepodarilo nič zmeniť. Zborov si tak pripísal na svoje konto už tretie víťazstvo a zatiaľ mu v aktuálnej tabuľke patrí druhé miesto.

Skryť Vypnúť reklamu

Snežnica – N. Bystrica

2:1 (1:0)

Góly: M. Labuda, J. Tomáš – R. Griga

Snežnica: Jaššo – P. Palárec, P. labuda, Š. Labuda, M. Úkrop, J. Beňadik, Hlavatý, Laurenčík, Tomáš, Javorík, M. Labuda. Striedali: Ľ. Palárec, Bugáň.

N. Bystrica: Pastorek – Chovanec, Jantula, Čierňava, Škorvaga, J. Dubovický, Jonek, M. Griga, M. Dubovický, P. Dubovický, Držiak. Striedal: R. Griga

ŽK: P. Palárec- P. Čierňava

Rozhodovali: Staník – Podolák, Trúchly

Rozhodcovská trojica podala výborný výkon, s ktorým boli spokojné oba kolektívy. Počas celého zápasu mali miernu hernú i územnú prevahu a hostí prakticky do vážnejšej akcie nepustili. Nová Bystrica znížila nepriaznivý stav až v nastavenom čase.

K. Liesk. B Lodno – Radoľa

8:0 (2:0)

Skryť Vypnúť reklamu

Góly: R. Fuják 3, Š. Mrenka 2, Kekely, Pavlík, Králik

K. Liesk. B Lodno: M. Macek - J. Kuric, J. Vlček, M. Tatarčiak, D. Ceniga, R. Fuják, J. Stalmášek, Vl. Fuják, M. Kekely, Š. Mrenka, M. Pavlík. Striedali: J. Králik, E. Šutý, D. Tomašec.

Radoľa: Ľ. Jantošík – B. Chovanec, P. Ľuptovec, J. Žubor, R. Minár, J. Minár, A. Mrmus, J. Luprich, S. Ploštica, P. Gálek, S. Kaplík. Striedali: T. Kriváček, L. Taračka.

ŽK: J. Kuric

Rozhodovali: Bohovič – Zeman, Stuchlík

Za horúceho letného počasia sa na ihrisku rezervy Kys. Lieskovca odohral zápas s jednoznačným priebehom v prospech domácich. Sympatická na hosťoch bola skutočnosť, že aj za veľmi nepriaznivého stavu neskladal zbrane a snažil sa hrať otvorenú partiu. Ich snaha však bola márna, nakoľko v domácom družstve nastúpilo niekoľko oveľa skúsenejších hráčov a tí im nedali šancu uhrať lepší výsledok. Táto vysoká prehra ich usadila bez zisku bodu na poslednej priečke priebežnej tabuľky.

Vadičov – Staškov

1:2 (0:1)

Góly: M. Káčerík – J. Páleník 2

Vadičov: Rábik – Mičunda, Galierik, Brišš, M. Zajac, Rybánsky, Škor, Remiš, Jur. Káčerík, M. Hájnik, M. Káčerík. Striedal: Urbaník.

Staškov: Malík – Kubalák, Králik, Gottwald, Staškovan, Martiník, Smreček, Maslík, Faldík, Juráš, Páleník. Striedal: Hulík.

ŽK: Kubalák, Maslík.

Rozhodovali: Šuráb – P. Halfar, Kubica.

V prvom polčase bola hra vyrovnaná. Hostia sa ujali vedenia v 19. min., keď Páleník krížnou strelou z rohu šestnástky prekonal domáceho brankára. Domáci sa snažili vyrovnať, no do konca polčasu sa im to nepodarilo. V druhom polčase, v 12. min. to bol opäť Páleník, ktorý upravil na 0:2. Od tohoto momentu sa začala, miestami až drvivá prevaha domáceho kolektívu. Podarilo sa im však vyťažiť iba jeden gól, a tak znížiť prehru. Vyrovnať im zabránil vynikajúci brankár F. Malík, ktorý v bráne niekedy doslova čaroval.

Turzovka – Vysoká

4:1 (1:1)

Góly: P. Šperka 2, P. Mohelník, M. Zavičár - Jančík

Turzovka: Slovák – Šulek, M. Rovňaník, R. Mucha, Puškár, Blažek, Pavlík, Mlkvík, Mohelník, Zavičár, Rovňaník. Striedali: P. Mucha, Tkáčik, P. Šperka.

Vysoká: Papajčík – Hetflajš, Kudláč, J. Planeta, Kubačák, Barčák, Koleňák, Jurčo, Jančík, Chvastek, Altof. Striedali: Kmínek, M. Planeta, Holák.

ŽK: Mlkvík – P. Kudláč 2x, Chvastek, Koleňák, Kubačák.

ČK: P. Kudláč

Rozhodovali: Jašurek – Marek, Potočár

Prvý polčas bol obojstranne vyrovnaný. Hostia v ňom zohrali s domácimi vyrovnanú partiu. V 14. min. domáci R. Mucha nastrelil brvno. Hostia sa v 22. min. ujali vedenia gólom Jančíka. Bola to prakticky jediná gólová šanca Vysokej v prvom polčase a hneď znamenala gól. Turzovke sa minútu pred koncom polčasu podarilo vyrovnať na 1:1. Druhý polčas sa už hral v plnej réžii domácich, ktorí svoju prevahu dokázali aj gólovo zúžitkovať. Hostia si v týchto fázach hry prakticky žiadnu šancu nevypracovali, a tak odišli domov so štvorgólovou nádielkou.

Oščadnica – Svrčinovec

3:0 (1:0)

Góly: Vl. Kolembus 2, Vl. Kučák

Oščadnica: P. Pazdera – M. Koňuch, M. Zemaník, Kopera, Straka, Kolembus, Škola, Lušňák, J. Kučák, Kvašňovský, Činger. Struedali: Mesochoritis, Vl. Kučák.

Svrčinovec: Š. Slovák – P. Halfar, M. Kulla, Laš, J. Krkoška, F. Hakfar, Gomola, Mrmus, Stráňava, Cyprich, M. Krkoška. Striedali: P. Kulla, Ľ. Kordek.

ŽK: Kolembus - Kordek

Rozhodovali: Staník – Ramšák, Kubica.

Zápas sa začal obojstranne útočne. Postupom času hostia viac získavali loptu, ale k ohrozeniu brány Oščadnice sa prakticky nedostali. V 7. min. mohol otvoriť skóre J. Kučák, no jeho strela skončila na spojnici brvna a tyče. V 12. min. mal podobnú šancu A. Straka a lopta z jeho nohy skončila na rovnakom mieste. V 19. min. sa podarilo Kolembusovi zaznamenať prvý gól Oščadnice. Týmto výsledkom sa skončil aj prvý polčas. V druhej časti hry mali opäť viac z hry futbalisti Svrčinovca, no góly dávali domáci. Najskôr sa pekne na ľavom krídle uvoľnil striedajúci Vl. Kučák, obišiel dvoch obrancov a z ťažkého uhla prekonal brankára Slováka. Skóre stretnutia uzavrel svojim druhým gólom Kolembus, ktorý sa najlepšie zorientoval v skrumáži, v pokutovom území hostí a nedal Slovákovi šancu.

Podvysoká – Ochodnica

4:0 (1:0)

Góly: Cvinček, R. Kubiš 2 (1 z11m), M: Kľago (11m).

Podvysoká: L. Hruška – J. Comorek, R. Bilský st., Mir. Perďoch, M. Pajer, R. Kubiš, P. Kupka, M. Cvinček, M. Fojtík, Ľ. Palica, M. Kľago. Striedali: M. Hruška, Ľ. Chochruň, P. Bidlošák.

Ochodnica: J. Kubošek – J. Cudrák, V. Vlček, V. Černošek, T. Bibík, M. Horvát, J. Dlhopolček, M. Trúchly, L. Baranec, M. Tvarůžek, R. Tarana. Striedali: P. Blaho, P. Gašinec.

ŽK: M. Hruška – L. Baranec

Rozhodovali: Golis – Jantoš, Luciak.

Domáci boli počas celého zápasu jednoznačne lepším mužstvom, čo potvrdili aj štyrmi gólmi. Hostia sa k vážnejšiemu ohrozeniu domácej brány vôbec nedostali.

1. K.L. Lodno 3 3 0 0 18:0 9

2. Zborov 3 3 0 0 5:1 9

3. Snežnica 3 3 0 0 5:2 9

4. Turzovka 3 2 1 0 12:7 7

5. Podvysoká 3 1 2 0 5:1 5

6. Oščadnica 3 1 1 1 4:3 4

7. Ochodnica 3 1 0 2 4:8 3

8. Staškov 3 1 0 2 2:6 3

9. Vadičov 3 0 2 1 1:2 2

10. Korňa 3 0 2 1 1:2 2

11. Svrčinovec 3 0 2 1 4:7 2

12. N. Bystrica 3 0 1 2 3:5 1

13. Vysoká 3 0 1 2 1:10 1

14. Radoľa 3 0 0 3 1:12 0

Program 4. kola – nedeľa 24. 8. o 16.00: Korňa – Ochodnica, Svrčinovec – Podvysoká, Vasoká – Oščadnica, Staškov – Turzovka, Radoľa – Vadičov, N. Bystrica – K. Liesk. B Lodno, Zborov – Snežnica.(jkk)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
 3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
 4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 6. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
 8. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
 9. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
 10. Pomáhajte čítaním
 1. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
 2. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 3. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 4. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
 5. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
 6. Vynovená predajňa v Smrdákoch
 7. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 8. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
 9. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
 10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
 1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 32 767
 2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 23 900
 3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 21 281
 4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 995
 5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 311
 6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 573
 7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 686
 8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 685
 9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 568
 10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 9 666
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Kysuce - aktuálne správy

Slavomír Bodis: "Bývanie je základná ľudská potreba."

Spoločnosť Istrofinal pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami už 20 rokov. Vo svojich aktivitách kladie dôraz na trvalú udržateľnosť každého projektu. V súčasnosti ich majú rozpracovaných niekoľko.

Vizualizácia vstupu do Elektrární.

Dobrovoľníci zachraňujú židovský cintorín v Kysuckom Novom Meste

Za záchranu židovského cintorína získajú dobrovoľníci v Kysuckom Novom Meste významné ocenenie.

Dobrovoľníci odpracovali na židovskom cintoríne stovky hodín.

Najlepší strelec šiestej ligy hovoril o vydarenej jeseni. Prečo jeho tím vedie?

Anton Fekula nastrieľal v drese Radôstky trinásť gólov.

Anton Fekula (v červenom s loptou) v drese Spartaka Radôstka.

Stredoslovenská energetika, a.s., prijíma nové preventívne opatrenia

S účinnosťou od 26. októbra 2020 do odvolania SSE, z dôvodu zhoršenia epidemiologickej situácie, zatvára svoje zákaznícke centrá pre verejnosť.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Banská Bystrica zverejnila zoznam odberných miest ( + Zoznam)

Mesto sa pripravuje na celoplošné testovanie obyvateľov, sú známe odberné miesta. Bude ich 68.

Celoplošné testovanie v Nových Zámkoch a Šuranoch: ZOZNAM odberných miest

Testovať sa bude aj v kine či športovej hale. Fungovať bude aj pojazdné odberné miesto.

Už ste čítali?