Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Propozície X. ročníka zimného turnaja v malom futbale

Termín konania: sobota 4. a nedeľa 5. januára 2003

. Usporiadateľ: Mestská únia malého futbalu (MÚMF) SFZ Čadca. Organizačný výbor: Anton Šturc – riaditeľ turnaja, Peter Čička – tajomník, Martin Mikláš – technický vedúci, členovia MÚMF – usporiadateľská služba. Miesto konania: Športová hala SOU textilného pri bývalom Pratexe. Prezentácia: Sobota 4. januára o 7.30 hod. – účastníci skupín A a B, o 11.00 hod. – účastníci skupín C a D, o 15.30 hod. účastníci skupín E a F. Účastníci: 18 mužstiev. Súpisky: Pri prezentácii – maximálne 12 hráčov. Pravidlá hry: Oficiálne pravidlá MF (FIVE a SIDE FOOTBALL). Štart hráčov: Každý hráč hrá na vlastnú zodpovednosť. Turnaj nie je poistený. Štartovať môžu hráči od 18 rokov a výnimočne od 16 rokov, ale len s písomným súhlasom rodičov, ktorý musí byť priložený k súpiske. Hrací systém: V sobotu 4. januára 2003 sa bude hrať kvalifikácia v šiestich skupinách po 3 mužstvá, každý s každým. Postupujú mužstvá z 1. miesta. Mužstvá umiestnené na 2. a 3. mieste hrajú o postup podľa rozpisu. V nedeľu 5. januára 2003 hrajú víťazi skupín a víťazi kvalifikácie v štyroch skupinách po tri mužstvá, každý s každým. Do osemfinále postupujú družstvá z 1. a 2. miesta. Víťazi osemfinále postupujú do semifinále. Porazení zo semifinále hrajú o 3. miesto a víťazi semifinále o celkové prvenstvo. Hrací čas: V skupinách sa hrá 2 x 13 minút bez prestávky a oddychového času. Semifinále sa hrá 2 x 15 min. bez prestávky a finále 2 x 20 min. s prestávkou 5 min. Pred zápasmi neexistuje nijaká čakacia doba. Pri nenastúpení sa zápas okamžite kontumuje výsledkom 3:0 v neprospech vinníka. Protesty: Do 10 min. od skončenia stretnutia môže podať vedúci mužstva s vkladom 100 Sk. V prípade oprávneného protestu bude vklad vrátený. Protesty proti technickým chybám rozhodcov nebudú mať vplyv na výsledok dosiahnutý v stretnutí. Tresty: 2 žlté karty (ŽK) – stop na jedno nasledujúce stretnutie, červená karta (ČK) – stop na jedno nasledujúce stretnutie. ŽK a ČK sa z kvalifikácie prenášajú do druhého hracieho dňa. Organizačný štáb dáva hráčom možnosť vykúpiť sa z trestu. ŽK – 500 Sk a ČK – 1000 Sk. Určenie poradia: V skupinách sa poradie určuje nasledovne: Vyšší počet získaných bodov, pri rovnosti bodov sa berú do úvahy vzájomné zápasy (body, rozdiel a počet strelených bodov), keď ani toto nerozhodne, berie sa celkové skóre zo všetkých zápasov. Ako posledná alternatíva bude žreb. Zápasy osemfinále, semifinále, o tretie miesto a finále sa v prípade nerozhodného výsledku nebudú predlžovať. Nasledujú po 3 pokutové kopy. Ak budú všetky premenené, bude sa kopať na každej strane po jednom kope až do konečného rozhodnutia. Štartovné: 2000 Sk musí byť uhradené poštovou poukážkou do uzávierky prihlášok t.j. do 20. decembra 2002 na adresu: Peter Čička, Mierová 2147/8, O22 01 Čadca. Rozhodcovia: Rozhodcov deleguje organizátor FIFA z 1. SLMF, 2. SLMF a miestnej ligy. Garantované ceny: 1. miesto – hotovosť 5000 Sk + diplom + putovný pohár + pohár, 2. miesto – hotovosť 3000 Sk + diplom, 3. miesto – hotovosť 2000 Sk + diplom. Najlepší brankár a najlepší strelec dostanú upomienkové predmety. Jednotlivé ceny môžu byť zvýšené v nadväznosti na sponzorské zabezpečenie. Kontaktné adresy: Peter Čička, Mierová 2147/8, 022 01 Čadca, mobil: 0903/251 553 a Martin Mikláš, Mierová 2162/6, 022 01 Čadca, mobil: 0907/830 678. (jkk)

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

CELOPLOŠNÉ TESTOVANIE

Koronavírus: Odberné miesta na Kysuciach (celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Kysuciach.

Celoplošné testovanie na Kysuciach

Nezabudnite na svoje obľúbené noviny!

Nové číslo MY Kysuckých novín nájdete už dnes v stánkoch. Kúpiť si ho môžete aj v našej redakcii. Dnes vám opäť prinášame množstvo zaujímavostí nielen z regiónu.

Príroda bola, je a vždy bude najlepšia telocvičňa

Jaroslav Klus prezradil viac o svojom živote.

Jaroslav Klus počas rozhovoru.

Koronavírus: Odberné miesta v Kysuckom Novom Meste

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Kysuckom Novom Meste.