Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

I. trieda ObFZ Kysúc

Hosťujúce mužstvá si odniesli dvanásť bodov

Druhé kolo tejto oblastnej súťaže sa nieslo v znamení hostí, ktorí zvíťazili v štyroch z piatich zápasov. Česť domácich zachraňovala Korňa svojou výhrou nad Rudinou.

Výsledky II.. kola

Dunajov – Radôstka

2:3 (2:1)

Góly: Ganišin (11 m), Murčo - Ďurinka, Poništ, Skaličan

Dunajov: Palúch – Vaňovec, Červený, Mečár, Galgánek, Červeň, Chlasták, Ganišin, Macura, Murčo, Švaňa. Striedali: Jakubek, Plavnický

Bez Kariet

Rozhodovali: Kubica – P. Hlava

Hostia boli futbalovejším družstvom. Viedli 0:1. Domáci vyrovnali z penalty. Gólom do šatne vyhrali prvý polčas 2:1. V druhom polčase to boli opäť hostia, ktorým sa podarilo gólom Poništa vyrovnať a neskôr, desať minút pred záverom aj strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Víťazný gól zaznamenal Skaličan.

Klubina – Snežnica

0:1 (0:1)

Gól: M. Úkrop

Klubina: Šurkala – Pagáč, Koňušiak, Podmanický, Backa, Koňušík, Zajačik, Fojtík, Jantoš, Tabak, Janas. Striedali: Tomčala, Pitek, Mitka.

Snežnica: Labuda – P. Palárec, Ľ. Šugár, Ľ. Palárec, Úkrop, Beňadik, Smieško, Hlavatý, Hmíra, Bahna, M. Labuda. Striedali: Tomáš, Bugáň, Ševčík.

Rozhodovali: Kupka – Petrák

ŽK: Podmanický, Koňušiak – Hmíra, P. Palárec, Tomáš.

Hostia dali veľmi rýchly gól. Neskôr nepremenili pokutový kop. V druhom polčase vyvinuli domáci veľký tlak, ale nedali vytúžený gól i napriek niekoľkým dobrým príležitostiam.

Klokočov – Zákopčie

2:4 (1:2)

Góly: P. Skorčík 2 – Adamčík, Roman, Riško, Šupolík

Klokočov: Srníček – Fatura, Skorčík, J. Hruška, Kyčerka, Š. Hruška, Fojtík, Kriščák, Bebčák.

Rozhodovali: Nekoranec – Kajánek

Domáci predseda Ľ. Stríž konštatoval, že mužstvo sa sotva pozbieralo. K výsledku sa vyjadrovať nechcel, nakoľko futbal v Klokočove je vo veľkej kríze. O zotrvaní mužstva v súťaži rozhodne piatková hráčska schôdza. S výkonom rozhodcov bol spokojný.

Olešná – Čadca B

0:3 (0:1)

Góly: M. Vrúbel, M. Badžgoň, P. Polák st.

Zostava Čadce: J. Chabreček – M. Prengel, Vl. Škola, F. Stančík, Š. Jarábek, M. Badžgoň, M. Vrúbel, Š. Cisárik, P. Bazelides, M. Kanálik, P. Polák ml. Striedali: A. Kulla, M. Straka, P. Polák st.

Zápas zhodnotil manažér FK Čadca B Jozef Chabreček, ktorý povedal, že zápas mal výbornú úroveň. Hostia boli lepším mužstvom a hoci domáci srdnato bojovali, zaslúžene vyhrali rozdielom triedy.

10. Klokočov 2 0 0 2 2:14 0

Program III. kola – nedeľa 18. augusta o 16.00: Rudina – Olešná, Zákopčie – Korňa, Snežnica – Klokočov, Radôstka – Klubina, Čadca B – Dunajov. (jkk)

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji