botu v ÚHČ v Povine
2. kolo – nedeľa 11. augusta o 16.30
Trnové – Lietavská Lúčka, Kysucké Nové Mesto „B„ – Skalité, Predmier – Raková, Strečno – Varín, Belá – Nezbudská Lúčka, Teplička nad Váhom – Stará Bystrica, Rajec – Rudinská.
3. kolo – nedeľa 18. augusta o 16.00
Rudinská – Trnové, S. Bystrica – Rajec, N. Lúčka – Teplička, Varín – Belá, Raková – Strečno, Skalité – Predmier, L. Lúčka – Kysucké Nové Mesto „B„.
4. kolo – nedeľa 25. augusta o 16.00
Trnové – Kysucké Nové Mesto „B„, Predmier – L. Lúčka, Strečno – Skalité, Belá – Raková, Teplička – Varín, Rajec – N. Lúčka, Rudinská – S. Bystrica.
5. kolo – nedeľa 1. septembra o 15.30
S. Bystrica – Trnové, N. Lúčka – Rudinská, Varín – Rajec, Raková – Teplička, Skalité – Belá, L. Lúčka – Strečno, Kysucké Nové Mesto „B„ – Predmier.
6. kolo – nedeľa 8. septembra o 15.30
Trnové – Predmier, Strečno – Kysucké Nové Mesto „B„, Belá – L. Lúčka, Teplička – Skalité, Rajec – Raková, Rudinská – Varín, S. Bystrica – N. Lúčka.
7. kolo – nedeľa 15. septembra o 15.30
N. Lúčka – Trnové, Varín – S. Bystrica, Raková – Rudinská, Skalité – Rajec, L. Lúčka – Teplička, Kysucké Nové Mesto „B„ – Belá, Predmier – Strečno.
8. kolo – nedeľa 22. septembra o 15.00
Trnové – Strečno, Belá – Predmier, Teplička – Kysucké Nové Mesto „B„, Rajec – L. Lúčka, Rudinská – Skalité, S. Bystrica – Raková, N. Lúčka – Varín.
9. kolo – nedeľa 29. septembra o 15.00
Varín – Trnové, Raková – N. Lúčka, Skalité – S. Bystrica, L. Lúčka – Rudinská, Kysucké Nové Mesto „B„ – Rajec, Predmier – Teplička, Strečno – Belá.
10. kolo – nedeľa 6. októbra o 14.30
Trnové – Belá, Teplička – Strečno, Rajec – Predmier, Rudinská – Kysucké Nové Mesto „B„, S. Bystrica – L. Lúčka, N. Lúčka – Skalité, Varín – Raková.
11. kolo – nedeľa 13. októbra o 14.30
Raková – Trnové, Skalité – Varín, L. Lúčka – N. Lúčka, Kysucké Nové Mesto „B„ – S. Bystrica, Predmier – Rudinská, Strečno – Rajec, Belá – Teplička.
12. kolo – nedeľa 20. októbra o 14.00
Trnové – Teplička, Rajec – Belá, Rudinská – Strečno, S. Bystrica – Predmier, N. Lúčka – Kysucké Nové Mesto „B„, Varín – L. Lúčka, Raková – Skalité.
13. kolo – nedeľa 27. októbra o 14.00
Skalité – Trnové, L. Lúčka – Raková, Kysucké Nové Mesto „B„ – Varín, Predmier – N. Lúčka, Strečno – S. Bystrica, Belá – Rudinská, Teplička – Rajec. (jkk)