Štvrtok, 13. máj, 2021 | Meniny má ServácKrížovkyKrížovky

Výsledky futbalových turnajov

Futbalový turnaj v Rakovej vyhrali Diviaky Raková

Futbalový turnaj v Rakovej vyhrali Diviaky

Raková - Vo finále 3. ročníka futbalového turnaja o Pohár starostu obce v Rakovej porazili štvrtoligové Diviaky moravský celok Mosty u Jablunkova po zlepšenom výkone v druhom polčase 3:1 a po zásluhe získali prvenstvo . V stretnutí o tretiu priečku úplne sklamala treťoligová Čadca. Ich súboj skončil v normálnom hracom čase

1:1. Čadca sa síce ujala vedenia, jedno gólový stav však neudržala a tak na rad prišli jedenásť metrové kopy. V nich boli úspešnejší domáci, ktorí premenili všetkých päť, zatiaľ čo Čadca len štyri. Za najlepšieho strelca turnaja vyhlásili Horvátha z Dynama Diviaky.

Vyraďovacie zápasy:

Raková - Diviaky 0:0

Stretnutie bolo vyrovnané a veľmi korektné. O postupujúcom nakoniec rozhodli pokutové kopy. V nich zvíťazili hostia 5:4.

FK Čadca - Sokol Mosty 1:1 (1:0)

Góly: Trizuliak - Nieslanik

Čadca sa ujala v prvom polčase vedenia najtesnejším pomerom, hostia však po prestávke pridali a jednogólové manko zlikvidovali. V penaltovom rozstrele už boli úspešnejší moravskí futbalisti, ktorí vyhrali pomerom 4 : 2.

O 3. miesto:

Raková – Čadca 1:1 (0:0)

Góly: Broš - Baláž

V priemernom stretnutí sa Čadca ujala vedenia a mala aj ďalšiu gólovú príležitosť, tu však nevyužila. Domácim sa začalo dariť a vyrovnali nepriaznivý výsledok na 1:1. Na pokutové kopy vyhrali domáci 5:4 a obsadili tretie miesto.

Finále: Diviaky – Mosty u Jablunková 3:1 (1:1)

Góly: Horvath 3 - Puczok

V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas. V druhej časti futbalisti Diviak pridali na obrátkach a dvoma gólmi Horvátha rozhodli o svojom prvenstve na turnaji.(mčim)

Prvenstvo zo Skalitého ide do Krásna

Skalité – Výsledky futbalového turnaja: Vyraďovacie zápasy: Slovan Skalité – Tatran Oščadnica 0:1 ( P. Zagrapan ), ŠK Čierne – Tatran Krásno 0:2 (Murčo a Šutý). V prestávke sa stretol mladší dorast Skalitého a MŠK Žiliny. Žilina vyhrala v pomere 5:4.

Zápas o 3. miesto: Čierne – Skalité 0:2 (Ondrušek 11 m a Majchrák). Finále: Oščadnica – Krásno 1:6 (Vl. Kučák – Ďurana 3, jeden z 11 m,Kasaj, Šutý a Labák). Najlepším hráčom sa stal Čarnecký (Skalité) a najlepším brankárom Zd. Šuštek (Krásno). (mj)

Pohár ostal domácemu kolektívu

Podvysoká – Výsledky vyraďovacích zápasov: Podvysoká – Olešná 5:0 a Staškov - Baška (ČR) 4:1. O 3. miesto: Baška – Olešná 4:1. Finále: Podvysoká – Staškov 3:2. Výbor TJ Podvysoká zároveň pozýva športovú verejnosť na 1. ročník futbalového turnaja žiakov, ktorý sa za účasti družstiev: Staškov, Olešná, Turzovka a Podvysoká uskutoční v sobotu 27. júla. (jkk)

1. Tatra banka ako prvá banka na Slovensku vydala zelené dlhopisy
  2. Najbrutálnejšie preteky sveta? Extreme E je Formulou 1 v teréne
  3. Portfólio manažér: Čaká nás dobré obdobie pre ekonomiku
  4. Prečo Slováci nemajú rezervy?
  5. Klus, Pirošíková, Bošňák dnes o 17.00 o slobode cestovania
  6. Chcete, aby mali školáci Čerstvé hlavičky? Hlasujte
  7. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy?
  8. Praktické rady, ako zmierniť prejavy alergií. Kľúčom je interiér
  9. Túžite bývať vo svojom za pár mesiacov? Realita s Variant-Haus®
  10. Hokejové hviezdy v biznise nezažiarili. Až na jednu výnimku
  1. Nadácia COOP Jednota rozdá obciam a mestám 156 000 eur
  2. Ďalšie mesto s rýchlou a kvalitnou donáškou!
  10. O pro-agingu so Soňou Müllerovou, Deň matiek a ekošpeciál 5 244

Ponuku môžete využiť aj vtedy, ak v súčasnosti máte aktívne predplatné - nové predplatné vám začne platiť automaticky po skončení vášho súčasného.

23. apr
Na Okružnej už dva mesiace nefunguje verejné osvetlenie.

K náprave dôjde podľa mesta v najbližších dňoch.

5 h
S rekonštrukciou začali v úvode mája.

Od postavenia kultúrneho domu v Kysuckom Novom Meste prešli už desiatky rokov. Jeho interiér si zaslúži obnovu.

6 h
Exkluzívnym hosťom v relácii MYšportujeme bude Samuel Slovák, asistent trénera slovenskej futbalovej reprezentácie

Opýtali sme aj to, prečo sa nám darí vyhrať nad Ruskom, ale nedokážeme vyhrať nad Cyprom či Maltou.