Piatok, 26. február, 2021 | Meniny má ViktorKrížovkyKrížovky

Líder deklasoval Novú Bystricu

I. TRIEDA
Vysoká - Korňa 3:2 (2:1),
7. Planeta, 10. Kubačák (11 m), 55. Hetflaiš - 8. Kišolaj, 89. Mucha. Zápas sa kvôli hodom preložil do Vysokej a ukázalo sa, že to bol dobrý ťah, pretože hodári si zaknihovali ďalšie víťazstvo. Priebeh stretnutia sa však neodvíjal v jednoznačnej réžii domácich - úvodný gól síce vsietil už v 7. min. Planeta, no radosť netrvala dlho, keď Kišolaj o minútu vyrovnal. Domáci dokázali ešte do prestávky zvýšiť náskok. V druhom polčase nepremenená jedenástka hostí veľmi mrzela, pretože z protiútoku dostali gól. R: Halfar, 100, ŽK: Kubačák.
VYSOKÁ: Papajčík - Kudláč, Lenák (46. Jančík), J. Planeta, Holák, L. Kolenák, K. Kolenák, Hetfleiš (83. Belinčák), Kubačák, Kubišteľ, Altof (46. M. Planeta). KORŇA: P. Paluch - Korduliak, Dorociak, Mucha, Chrenšť, Ligač, Paluch (67. Stopka), Kotek, Kišolaj, Papík, Škorčík.
Turzovka - Svrčinovec 0:3 (0:0), 70. J. Kulla, 78. Stráňava, 82. A. Kulla. V Turzovke sa hrala už od úvodných minút vyrovnaná partia. Domáci nepremenili niekoľko sľubných šancí. Jednou z nich bol samostatný nájazd Mohelníka, ktorý trestuhodne prestrelil. Druhý polčas priniesol aj góly. Hostia dali domácim lekciu z efektivity a s troma bodmi cestovali spokojne domov. R: Luciak, 60, ŽK: J. Kulla, J. Krkoška, Stráňava.
TURZOVKA: Chnúrik - Šulek, M. Rovňaník (85. Matejík), Vyrobík, Puškár, Mudrík (58. Zajac), Pavlík, Mlkvík, Mohelník (86. Gabaj), Zavičár, P. Rovňaník. SVRČINOVEC: Slovák - Cyprich, A. Kulla, J. Kulla, Krkoška (75. Vrškový), Kordek, Staškovan, F. Halfár (46. Mrmus), P. Kulla (86. Čilo), Stráňava, P. Halfar (88. Jašurek)
Radoľa - Rudina 1:1 (1:1), 20. Šidlo - 15. Králik (11m). Zápas ako na hojdačke, hra sa prelínala zo strany na stranu. Bojovne naladení hostia však predvádzali aj tvrdšiu hru, z čoho plynuli žlté karty. Zápas sa skončil zaslúženou remízou. R: Golis, 50, ŽK: Ľuptovec - Matejka, Puraš, P. Mičian, Králik.
RADOĽA: Help - Chovanec , P. Ľuptovec, Ploštica (86. Krivaček), Minár, Zajac (77. Greňo), Harcek, Šidlo, Zubor, Kaplik, Gazdik (53. Luprich). RUDINA: Malich - Holeš, Králik, P. Mičian, Ševčik, Belaník, M. Mičian, Kopasek (61. Holič), Piesecký (55. Chladek), Puraš, Matejka.
Kysucký Lieskovec B/Lodno - Nová Bystrica 7:3 (3:0), 28. a 37. Kubala, 52. a 56. Pavlus , 35. Mrenka, , 68. Králik, 80. Ondreáš - 48.Šadibol, 80. Ďurný, 88.Halvoník. Kysucký LieskovecB/Lodno hrá vo výbornej forme, ako na strelnici sa musel cítiť brankár hostí Chmurčík. Popri spŕške gólov to bol aj koncert nepremenených šancí a hostia mohli odchádzať s dvojcifernou nádielkou gólov. R Ondrašina, 80, ČK: Čierňava
KYSUCKÝ LIESKOVECB/LODNO: Slíž - Mihalda (70. Ondreáš), Tatarčiak, Králik, R. Fuják, Matúš (75. Mičuda) Hoferica, V. Fuják, Kubala (46. Šamaj), Mrenka, Bugáň (55. Pavlus). NOVÁ BYSTRICA: Chmurčiak - T. Šadibol, M. Šadibol, Čierňava, Ďurný, Kulich (40.Repka), Jonek, Griga, M. Chmurčiak, Držiak, Halvoník.
Staškov - Čierne 3:2 (3:0), 20. a 25. Žák, 15. Juráš - 55. Bocko, 70. Fonš. Do polčasu to bol futbalový koncert domácich, ktorí v krátkom časovom slede vsietili tri góly. V nápore pokračovali, ale veľa šancí ostalo nevyužitých. Po prestávke sa strelecky presadili aj hostia, ktorí stiahli výsledok na rozdiel jedného gólu. Na viac sa však už nezmohli, preto prehrali. Dobrý výkon podal hlavný arbiter. R: Jantoš, 150, ŽK: Žák, Haluščák - Učalík, Križ, Špiriak. ČK: Ž. Švik - Vorek.
STAŠKOV: Kasman - Štrkáň, Juráš, Faldík, D. Švík, Haluščák, Ligáč, Hulík, M. Švík, Žák, Furda. ČIERNE: P. Fonš - Vorek, R. Fonš, Učalík, Laš, Bocko, Kríž, Špiriak, Teplan, Kočmarský, Miko.
Podvysoká - Ochodnica 3:0 (2:0), 20. O. Kubizna, 44. Svinček, 55. Kubiš (11 m). Podvysoká, ktorá hrá o špicu tabuľky, sa na domácom trávniku nenechala zaskočiť a po jednoznačnom priebehu zaslúžene vyhrala. Hralo sa prakticky na jednu bránu. R: Jašurek, 150, ŽK: Pajer - Baranec, Dlhopolček, Kubošek.
PODVYSOKÁ: P. Bičanek - Comorek (75. Sliž), Cudrák, Bilský, Pajer, Kubiš, Macašek (70. Chochruň), Klago, Svinček, M. Bičanek, Kubizna. OCHODNICA: Kubošek - Kašinec, Dlhopolček, Čečko, Marčan (46. Horvát), Suriak, Trúchly, Baranec, Mlych (69. Blaho), Tvaružek, Tarana.
Zborov - Snežnica 1:0 (1:0), 10.M.Vojtuš. Domáci si svoje druhé víťazstvo v sezóne doslova vytrpeli. S predvedenou hrou nemohli byť spokojní ani diváci, jediným svetlým momentom zápasu bol gól M. Vojtuša. R Paršo, 115, ŽK: J. Beňadik, Tomáš.
ZBOROV: Šlapka - Kuric (46. Kocifaj), Kubík, Noskovič (46. Seko), Podolák, Vojtuš, Litva, Kormanec, Zuščák ( 80.Jakubec), Čimbora (61. Koščál), Kubica. SNEŽNICA: Jašo - Labuda, J. Snežko, Palarec, Ukrop, Jar. Benadik, Ján Beňadik., P. Snežko , Hlavatý, Tomáš, Ševčík.
Tomáš Urbaník

1. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tradíciou!
  2. Študuj perspektívne programy!
  3. Si maturant? Vyber si kvalitu a príď študovať pod Zobor!
  4. Ivan Krechňák: Robiť niečo, čo máš rád, je na nezaplatenie
  5. Študuj ekonómiu na špičkovej škole a odštartuj svoju kariéru!
  6. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  7. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  8. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  9. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  10. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  1. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  2. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  3. Dáma s pávím pierkom
  4. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  5. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  6. Získaj náskok pred štartom
  7. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  8. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  9. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne