Štvrtok, 22. apríl, 2021 | Meniny má SlavomírKrížovkyKrížovky

Regionálny futbal: Čadca a Krásno sú na dne tabuľky, derby v Makove prinieslo osem gólov

Futbalové súťaže pokračovali ďalším kolom.

Čadca (v modrom) nezískala ani bod.Čadca (v modrom) nezískala ani bod. (Zdroj: VLADIMÍR ADÁMEK)

TIPOS III. liga Stred

Čadca – Martin 0:2 (0:0)

Čadca potrebuje body ako soľ, no doma proti Martinu ich nezískala a v tabuľke spadla na predposlednú priečku. Po bezgólovom prvom polčase zariadili víťazstvo hostí Boďa a Černek.

Góly: 66. Boďa, 86. Černek. ŽK: Pliešovský (ČADCA). Rozhodoval Peter Hraško, 120 divákov.

ČADCA: Gavlák – Maslík, M. Jarabica, Muráň, Kubalák (70. Pohančeník), Kapusniak, Vukelić (82. Špila), Coma, P. Jarabica, Kulla (80. Kán), Pliešovský.

MARTIN: Ihnatišin – Stašík, Garaj, Jesenský, Boďa, Repáň (82. Černek), Mlynár (86. Vojvoda), Chovanec, Lanko, Jurášek, Ďungel.

SkryťVypnúť reklamu
Prečítajte si tiež: Snežnica má prvé víťazstvo, bystrické "El Clásico" malo jasný priebeh Čítajte

Krásno nad Kysucou – Kalinovo 0:2 (0:1)

Domáce mužstvo sa nachádza v hlbokej kríze, čo dokumentoval aj zápas proti Kalinovu. Príliš úzky káder robil neustále chyby, prihrávky boli nepresné a štart na loptu pomalý. Zápas ovplyvnil na začiatku prvého polčasu pokutový kop, keď sa lopta odrazila do ruky Filipa Pagáča. Pešič jedenástku premenil a poslal hostí do vedenia – 0:1. Hostia hrali celý zápas zo zabezpečenej obrany. Domáci sa snažili, ale mladíci vo finálnej fáze zlyhávali. V 32. minúte skončila Jakubcova strela z 20 metrov tesne nad Rusnákovou bránou.

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C5H8T na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M5H8T na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.