Kandidáti na primátora
1. Ľubomír GOLIS, JUDr., 55 r., primátor, Turzovka – Stred č. 458, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
2. Kamil KOBOLKA, Mgr., 48 r., učiteľ, Turzovka – Predmier č. 195, nezávislý kandidát
3. Štefan KOMPÁNEK, Mgr., 39 r., finančný sprostredkovateľ, Turzovka – Predmier č. 321, nezávislý kandidát
4. Eleonóra NEKORANCOVÁ, PaedDr., 55 r., riaditeľka Silver care, n.o., Turzovka – Stred č. 20, nezávislá kandidátka
5. Antonín ZÁVODNÍK, 33 r., elektrikár, Turzovka – Stred č. 520, nezávislý kandidát
Kandidáti na poslancov
Volebný obvod číslo 1 (Stred)
Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov
1. Jozef BADŽGOŇ, 39 r., SZČO, Turzovka – Stred č. 266, nezávislý kandidát
2. Jozef BAJCÁR, MUDr., 60 r., súkromný lekár, Turzovka – Stred č. 425, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
3. Rastislav BAKAJSA, Mgr., 42 r., učiteľ, Turzovka – Stred č. 471, nezávislý kandidát
4. Viera BELKOVÁ, MUDr., 58 r., súkromný lekár, Turzovka – Stred č. 424, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
5. Jozefa DLHOPOLČEKOVÁ, Ing., 66 r., dôchodkyňa, Turzovka – Hlinené č. 278, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
6. Juraj GEREK, Bc., 31 r., skúšobné stavebné laboratórium, Turzovka – Stred č. 525, nezávislý kandidát
7. Ľubomír GOLIS, JUDr., 55 r., primátor, Turzovka – Stred č. 458, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
8. Ján CHROMÍK, Mgr., 55 r., mestský policajt, Turzovka – Stred č. 471, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti /OĽANO/
9. Jaroslav CHYLÍK, Mgr., 46 r., policajt, Turzovka – Závodie č. 83, nezávislý kandidát
10. Kamil KOBOLKA, Mgr., 48 r., učiteľ, Turzovka – Predmier č. 195, nezávislý kandidát
11. Henrieta KOLEŇÁKOVÁ, 28 r., SZČO, Turzovka – Vyšný Koniec č. 79, SPOLU – občianska demokracia
12. Perla MICHALÍKOVÁ, 41 r., SZČO /služby/, Turzovka – Stred č. 410, nezávislá kandidátka
13. Eleonóra NEKORANCOVÁ, PaedDr., 55 r., riaditeľka Silver care, n.o., Turzovka – Stred č. 20, nezávislá kandidátka
14. Vladimír STUCHLÍK, 36 r., profesionálny hasič, Turzovka – Vyšný koniec č. 411, nezávislý kandidát
15. Lukáš ŠULEK, Ing., 33 r., obchodno–technický zástupca, Turzovka – Stred č. 540, nezávislý kandidát
16. Lenka VAŇKOVÁ, Mgr., 42 r., vedúca predajne – nov. stánok VivaT., Turzovka – Stred č. 392, nezávislá kandidátka
17. Antonín ZÁVODNÍK, 33 r., elektrikár, Turzovka – Stred č. 520, nezávislý kandidát
Volebný obvod číslo 2 (Vyšný koniec)
Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci
1. Erika DOROCIAKOVÁ ŠKORNÍKOVÁ, Bc., 24 r., štátny zamestnanec, Turzovka – Vyšný Koniec č. 306, nezávislá kandidátka
2. Radoslav HRUŠKA, JUDr., 38 r., štátny zamestnanec, Turzovka – Vyšný Koniec č. 471, nezávislý kandidát
3. Jana MAJTANOVÁ, Ing., 49 r., stredoškolská učiteľka, Turzovka – Vyšný Koniec č. 254, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
4. Ľubomír MAREJKA, Ing., 61 r., predčasný dôchodca, Turzovka – Vyšný Koniec č. 14, nezávislý kandidát
5. Martin PAVLÍK, 36 r., operátor tunela NDS, Turzovka – Vyšný Koniec č. 426, nezávislý kandidát
6. Štefan ZAHATLAN, 61 r., SZČO, Turzovka – Vyšný Koniec č. 244, nezávislý kandidát
Volebný obvod číslo 3 (Predmier)
Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci
1. Jaroslava BARČÁKOVÁ, Mgr., 43 r., všeobecná sestra, Turzovka – Predmier č. 411, nezávislá kandidátka
2. Martin BIRKA, JUDr., 40 r., príslušník PZ SR, Turzovka – Predmier č. 278, nezávislý kandidát
3. Ondrej BLAŽEK, Bc., 22 r., študent, Turzovka – Predmier č. 204, nezávislý kandidát
4. Emília ČERVENCOVÁ, Ing., 57 r., samostatný odborný radca, Turzovka – Predmier č. 194, nezávislá kandidátka
5. Štefan KOMPÁNEK, Mgr., 39 r., finančný sprostredkovateľ, Turzovka – Predmier č. 321, nezávislý kandidát
6. Jozef ROMAN, 63 r., dôchodca, Turzovka – Predmier č. 303, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti /OĽANO/
Volebný obvod číslo 4 (Hlinené)
Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci
1. Božena DRAHŇÁKOVÁ, 54 r., zdravotná asistentka, Turzovka – Hlinené č, 312, nezávislá kandidátka
2. Ladislav KADURA, 51 r., operátor výroby, Turzovka – Hlinené č. 347, nezávislý kandidát
3. Martina KONTRÍKOVÁ, Mgr., 30 r., advokátska koncipientka, Turzovka – Hlinené č. 315, nezávislá kandidátka
4. Miroslav KUBAČKA, 49 r., výsluhový dôchodca, Turzovka – Hlinené č. 31, nezávislý kandidát
5. Martin MRAVEC, Ing., 39 r., manažér, Turzovka – Hlinené č. 277, Kresťanskodemokratické hnutie
6. Ivan ŠOBICH, 32 r., SZČO, Turzovka – Stred č. 27, nezávislý kandidát
Volebný obvod číslo 5 (Turkov)
Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec
1. Emília MACHOVÁ, 44 r., administratívna pracovníčka, Turzovka – Vyšný Koniec č. 339, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
2. Ladislav ŠTEINIGER, 57 r., dispečer, Turzovka – Turkov č. 173, nezávislý kandidát
Volebný obvod číslo 6 (Závodie)
Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec
1. Jozef DOROCIAK, Ing., 63 r., dôchodca, Turzovka – Závodie č. 67, Kresťanskodemokratické hnutie
2. Alojz CHNÚRIK, 38 r., programátor, Turzovka – Stred č. 188, nezávislý kandidát
3. Marián CHUDEJ, 66 r., dôchodca, Turzovka – Závodie č. 31, Komunistická strana Slovenska