Kandidáti na starostu
1. Jozef Cech, PaedDr., 37 r., riaditeľ ÚPSVaR, Smer- sociálna demokracia, Slovenská národná strana
2. Andrea Šimurdová, PaedDr., 51 r., starostka obce, nezávislá kandidátka
3. František Vasiľ, Ing., 55 r., živnostník, ekonóm, nezávislý kandidát
Kandidáti na poslancov
VOLEBNÝ OBVOD č. 1
1. Iveta Bazgerová, 43r., vedúca prevádzky, Smer-sociálna demokracia, Slovenská národná strana
2. Ján Bury, 59r., výsluhový dôchodca, Smer- sociálna demokracia, Slovenská národná strana
3. Jozef Cech, PaedDr., 37r., riaditeľ ÚPSVaR, Smer-sociálna demokracia, Slovenská národná strana
4. Peter Ivanek, Ing., 34r.,ekonóm, Smer- sociálna demokracia, Slovenská národná strana
5. Jozef Krčmárik, 39r., operátor, Smer- sociálna demokracia, Slovenská národná strana
6. Milan Krčmárik, JUDr., 58r., výsluhový dôchodok, nezávislý kandidát
7. Milan Majchrák, 43r., maliar-natierač, nezávislý kandidát
8. Marian Ramšák, 38r., vodič autobusu, Smer- sociálna demokracia, Slovenská národná strana
9. Zdenka Révayová, Mgr., 70r., dôchodca, nezávislá kandidátka
1O. Pavol Rucek, 38r.,podnikateľ, Kotleba- ľudová strana naše Slovensko
11. Jozef Vojčiniak, 54r.,rušňovodič, nezávislý kandidát
VO VOLEBNOM OBVODE SA VOLÍ 6 POSLANCOV
VOLEBNÝ OBVOD č. 2
1. Peter Baroniak, 29r., pracovník v logistike, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana
2. Roman Capek, Mgr., 38r., učiteľ, nezávislý kandidát
3. Michal Časnocha, Mgr., 25r., právnik- súdny úradník, nezávislý kandidát
4. Jozef Gonščák, Mgr. JUDr., 47r., právnik, nezávislý kandidát
5. Pavol Krčmárik, 44r., operátor chemicko tepelného spracovania, nezávisl_ý kandidát
6. Milada Kurtová, 58r., skladrulc prepravy, nezávislá kandidátka
7. Ľubica Lašová, 55r., učiteľka MŠ, Smer- sociálna demokracia , Slovenská národná strana
8. Ľuboslav Mikula Ing., 3 7r., majster výroby, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana
9. František Mudrík, 34r., živnostník, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana
1O. Vlasta Mudríková, Mgr. art., 32r., umelkyňa- heligonkárka a speváčka, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana
11. Miloš Petrák, 49r., vodič, nezávislý kandidát
12. Pavol Petrák, 5 lr., robotník, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
13. Milan Pišček, MUDr., 38r., stomatológ- lekár, nezávislý kandidát
14. Ondrej Rovňan, 44r., vodič - robotník, nezávislý kandidát
15. Rudolf Sojka, 53r., bezpečnostná služba , Smer- sociálna demokracia, Slovenská národná strana
16. Slavomír Šmatlava, 44r., manažér, nezávislý kandidát
17. Ľuboslav Špilák, 37r., vedúci pracovných skupín, nezávislý kandidát
18. Edita Špilová, Mgr., 53r., riaditeľka základnej školy, nezávislá kandidátka
19. Iveta Truchlíková, 5 lr., hygienička, nezávislá kandidátka
20. Jozef Urbánek, 37r., konateľ spoločnosti , Smer- sociálna demokracia, Slovenská národná strana
21 Milan Vojčiniak, 70r., dôchodca, Národná koalícia
VO VOLEBNOM OBVODE SA VOLÍ 7 POSLANCOV