Oblastný futbal: Vadičov opäť neinkasoval, Korňa bodovala naplno

Oblastná súťaž pokračovala jedenástym kolom.

Ilustračné foto.Ilustračné foto. (Zdroj: Daniel Stehlík/Cvak.sk)

VI. liga Quick Sport - skupina A

Radoľa – Čadca B 0:0

Zápas Radole s Čadcou B nenadchol oko diváka. V zápase totiž gól nepadol a oba celky si po bezgólovej remíze pripísali do tabuľky po bode.

R: Jaroslav Maják, 50 divákov, ŽK: Peter Choluj, Erik Petrák.

RADOĽA: Zátek – Kuriak (55. Šuták), P. Vnuk, Dembický, I. Vnuk, Gašinec, Poláček (81. Radolský), Š. Vnuk, Žúbor, Marčan, Kováč.

ČADCA B: Mitka – Choluj, Kubulek, Belák, R. Vessa, L. Vessa, Štens, Petrák, Lušňák, Polaček, Faťara.

Prečítajte si tiež: Regionálny futbal: Čadca remizovala, lídrom piatej ligy je Vysoká Čítajte

Lodno – Rudinská 2:1 (2:0)

Rudinská v ligovej naháňačke s Vadičovom zakopla v Lodne. Domáci o svojej výhre rozhodli už v prvom polčase, keď skórovali Mário Minár a Kavčiak. Rudinskej sa podarilo korigovať až v 83. minúte Grešákom, domáci však už súperovi viac nedovolili.

Góly: 28. M. Minár, 45. Kavčiak – 83. Grešák. R: Andrej Špalek, 80 divákov, ŽK: Tomáš Škor, Marek Luciak, Vladimír Kavčiak, Patrik Čupa.

LODNO: Bestvina – S. Ovečka, Chovanec, Fujak, P. Minár, Škor (90. Obrk), Franek (72. T. Ovečka), M. Minár, Martikán, Kavčiak, Šamaj.

RUDINSKÁ: Gašinec – R. Malíček (87. Kramár), J. Buček, Malík, M. Malíček, M. Luciak, Ondrúšek (46. L. Luciak), Vlček, M. Buček, Zaťovič (50. Čupa), Grešák.

Nesluša – Vadičov 0:1 (0:1)

Prvý Vadičov pricestoval do Nesluše. Hostia sa ujali vedenia už v 17. minúte, čo zmenilo aj dovtedajší obraz hry. Domáci so zápasom nedokázali urobiť už nič. Vadičov tak neinkasoval už 484 minút.

Gól: 17. Boris. R: Miroslav Ježík, 80 divákov. ŽK: Jaroslav Minárik, ČK: Tomáš Valjašek.

NESLUŠA: Helt – Pavlusík, L. Janec, Lisko, Tichý (63. Ploštica), Belák (78. Kloták), Minár, Valjašek, J. Kopásek, Holeščák (78. B. Kopásek), Harvančík.

VADIČOV: Brišš – Hutira, Skrutek, M. Minárik, Urbaník, Madigár (65. Griga), Orieščik, Martinček, J. Minárik, Ochodničan, Boris (84. Králik).

Ochodnica – Snežnica 6:0 (3:0)

Ochodnica si proti poslednej Snežnici schuti zastrieľala. Po polčase už bolo skóre rozdielom triedy. Po prestávke domáci pridali ďalšie tri góly a nad Snežnicou zvíťazili vysoko 6:0. Hetrikom sa prezentoval Židek.

Góly: 21. Tarana, 36., 68. a 79. Židek, 45. Piják, 81. Čečko. R: Milan Zacher, 80 divákov, ŽK: Ján Randa.

OCHODNICA: Olejko – Surovčák, Marčan, Minarčin (67. Slivka), Piják, Čečko, Vavrek, Židek, Tarana, Randa, Gavlas (46. Matejka).

SNEŽNICA: Tomáš – Remšík, Majtán, Šamaj, Pápež, Bajánek, F. Palárec, Bahna, M. Palárec, Kopas, Vajčovec.

Korňa – Podvysoká 2:1 (1:0)

V Korni sa hral tvrdý, energický a bojovný zápas, ktorý mal svoju kvalitu. V zápase mali o niečo viac šťastia domáci, ktorí zaknihovali po góloch Pavla Hrtúsa a Hrčku tri body. Hosťom sa podarilo v 69. minúte len znížiť na konečných 2:1.

Góly: 34. Pavol Hrtús, 58. Hrčka – 69. Slúka. R: Miroslav Ježík, 100 divákov, ŽK: Dávid Gembiczki, Jaroslav Furdan, Adam Tabaček, Martin Turiak, Jakub Učník, Peter Hrtús, Jozef Slíž, ČK: Dávid Gembiczki.

KORŇA: Badžgoň – Kovalík, Veselka, Tabaček (60. Dička), Pavol Hrtús (46. Hrčka), Kašpar (66. Valčuha), J. Učník, Peter Hrtús (46. Hrčka), M. Učník, M. Učník, Kubina.

PODVYSOKÁ: Kapusniak – Gembiczki, Furdan (73. Bytčanek), Poláček, Turiak, Slúka, M. Slíž, Smutník (68. Bytčánek), J. Slíž, Krnáč, Tatarka.

Olešná – Stará Bystrica 3:4 (2:2)

Do Olešnej pricestoval líder tabuľky zo Starej Bystrice. Domáci zaskočili súpera dvoma rýchlymi gólmi a viedli v 23. minúte už 2:0. Hostia však zmobilizovali svoje sily a do prestávky vyrovnali. Po prestávke však domáci šli druhýkrát do vedenia, hostí to však nezlomilo a otočili vývoj zápasu na svoju stranu. V 67. a 77. minúte Faktor ukončil prestrelku v prospech Starej Bystrice.

Góly: 11. Zimka, 23. a 53. Svitek – 29. Fujak, 44. Masnica, 67. a 77. Faktor. R: Štefan Trúchly, 100 divákov, ŽK: Radovan Fujak, Erik Jaroš, Marek Faktor, Stanislav Palárik, Samuel Masnica, Pavol Zimka, Lukáš Štrba.

OLEŠNÁ: Machovčák – Bocko (77. L. Palica), Kováčik, Jaroš, Kubiš, Palárik, Zimka, Šurík (70. Krenželok), Svitek, Marek Ferenčák, Marcel Ferenčák (50. Chrobák).

STARÁ BYSTRICA: Švík – R. Fujak, A. Kulas, B. Fujak, Faktor (90. Šustek), Masnica, Ďuriš (37. Brisuda), Beliančin, Poništ, Seko (88. Čambora), Štrba (66. Vojtek).

Nová Bystrica – Zákopčie 2:0 (0:0)

Domáci sa v prvom polčase trápili so svojím súperom, ktorý prišiel s defenzívnou taktikou. Po prestávke sa však hra domácich zlepšila a dvomi gólmi rozhodli o svojom víťazstve. Domáci Slovan mal ešte viacero šancí, tie však zostali nevyužité. Zákopčie tak druhé víťazstvo v súťaži nepridalo.

Góly: 62. Griga, 75. P. Dubovický. R: Rastislav Staškovan, 100 divákov, ŽK: Tomáš Cabúk, Vladislav Zjavka.

NOVÁ BYSTRICA: Poništ – Cabadaj, Cáder, Džurný, Griga, Lokša, J. Dubovický, Držiak, Kováč, Šadibol, Drozd (46. P. Dubovický).

ZÁKOPČIE: Rovňanik – Kľučka, Adamčík (66. Kuffa), Riško, Cabúk, Halfar, Repák, Švík, Duraj, V. Zjavka, T. Zjavka.

Raková – Radôstka 1:2 (0:1)

Polom doma pokračoval v nevýrazných výkonoch a inkasoval po hrubej chybe obrany v 33. minúte. Skóre otvoril Staňo – 0:1. Do druhého polčasu vstúpili lepšie domáci, hrali aktívnejšie a podarilo sa im vyrovnať na 1:1. V 77. minúte však prišla ďalšia katastrofálna chyba a domáci tak doma prišli o všetky body. Rozhodujúci gól strelil Boris.

Góly: 53. Poljak – 33. Staňo, 77. Boris. R: Pavol Hrtús, 50 divákov, ŽK: Pavol Poljak, Pavol Turiak – Andrej Strnadel.

RAKOVÁ: Kotuľa – Majerík, Roman (79. Turiak), Tatarčiak, Lutera, Vojvodík, Poljak, Rafaj, M. Kajánek, Kubov (83. Bednárik), Jašurek (61. Házy).

RADÔSTKA: Seman – M. Harnas, Staňo, Fekula, Boris, Strnadel, J. Harnas, Kubala, Pilka, Lučan, Macho.

4. Neplatíte kreditkou? Pozrite si 5 tipov, prečo by ste mali
  5. Únava, Stres ? Nízke libido ? Riešenie je jednoduché!

Primátor Krásna nad Kysucou sa z priorít vlády teší

Vraví, že po dokončení diaľničných úsekov D3 si bude môcť konečne oholiť fúzy.

Práce na stavbe diaľničného úseku D3 Čadca,Bukov - Svrčinovec finišujú.
Branislav Chromiak (v modrom) v reprezentačnom drese v útočnej akcii.
YOUNG BOOD

Kapelám sa ľudia vyzbierali na benzín, študent ,,premazal trúbky" amfiteátru na sídlisku

Takto by mohlo búchať Srdce pre Kýčerku. Marek Mazanec spravil za málo peňazí veľa muziky. Vymyslel festival, ktorému sa dalo načúvať z okien bytov.

Marek Mazanec, autor myšlienky festivalu Z okna von!

Nepáči sa im priečka pre rýchlostnú cestu R5

Podľa vládnych priorít sa najnovšie rýchlostná cesta R5 ocitla až na 17. mieste. Starostka Svrčinovca neskrýva rozhorčenie. Uvažuje aj o pripomienkovaní rozhodnutia o umiestnení stavby ekoduktu.

Na trase stavby ekoduktu vo Svrčinovci leží rómska osada.