Oblastný futbal: Vadičov opäť neinkasoval, Korňa bodovala naplno

Oblastná súťaž pokračovala jedenástym kolom.

Ilustračné foto.Ilustračné foto. (Zdroj: Daniel Stehlík/Cvak.sk)

VI. liga Quick Sport - skupina A

Radoľa – Čadca B 0:0

Zápas Radole s Čadcou B nenadchol oko diváka. V zápase totiž gól nepadol a oba celky si po bezgólovej remíze pripísali do tabuľky po bode.

R: Jaroslav Maják, 50 divákov, ŽK: Peter Choluj, Erik Petrák.

RADOĽA: Zátek – Kuriak (55. Šuták), P. Vnuk, Dembický, I. Vnuk, Gašinec, Poláček (81. Radolský), Š. Vnuk, Žúbor, Marčan, Kováč.

ČADCA B: Mitka – Choluj, Kubulek, Belák, R. Vessa, L. Vessa, Štens, Petrák, Lušňák, Polaček, Faťara.

Prečítajte si tiež: Regionálny futbal: Čadca remizovala, lídrom piatej ligy je Vysoká Čítajte

Lodno – Rudinská 2:1 (2:0)

SkryťVypnúť reklamu

Rudinská v ligovej naháňačke s Vadičovom zakopla v Lodne. Domáci o svojej výhre rozhodli už v prvom polčase, keď skórovali Mário Minár a Kavčiak. Rudinskej sa podarilo korigovať až v 83. minúte Grešákom, domáci však už súperovi viac nedovolili.

Góly: 28. M. Minár, 45. Kavčiak – 83. Grešák. R: Andrej Špalek, 80 divákov, ŽK: Tomáš Škor, Marek Luciak, Vladimír Kavčiak, Patrik Čupa.

LODNO: Bestvina – S. Ovečka, Chovanec, Fujak, P. Minár, Škor (90. Obrk), Franek (72. T. Ovečka), M. Minár, Martikán, Kavčiak, Šamaj.

RUDINSKÁ: Gašinec – R. Malíček (87. Kramár), J. Buček, Malík, M. Malíček, M. Luciak, Ondrúšek (46. L. Luciak), Vlček, M. Buček, Zaťovič (50. Čupa), Grešák.

Nesluša – Vadičov 0:1 (0:1)

Prvý Vadičov pricestoval do Nesluše. Hostia sa ujali vedenia už v 17. minúte, čo zmenilo aj dovtedajší obraz hry. Domáci so zápasom nedokázali urobiť už nič. Vadičov tak neinkasoval už 484 minút.

Gól: 17. Boris. R: Miroslav Ježík, 80 divákov. ŽK: Jaroslav Minárik, ČK: Tomáš Valjašek.

NESLUŠA: Helt – Pavlusík, L. Janec, Lisko, Tichý (63. Ploštica), Belák (78. Kloták), Minár, Valjašek, J. Kopásek, Holeščák (78. B. Kopásek), Harvančík.

VADIČOV: Brišš – Hutira, Skrutek, M. Minárik, Urbaník, Madigár (65. Griga), Orieščik, Martinček, J. Minárik, Ochodničan, Boris (84. Králik).

Ochodnica – Snežnica 6:0 (3:0)

Ochodnica si proti poslednej Snežnici schuti zastrieľala. Po polčase už bolo skóre rozdielom triedy. Po prestávke domáci pridali ďalšie tri góly a nad Snežnicou zvíťazili vysoko 6:0. Hetrikom sa prezentoval Židek.

Góly: 21. Tarana, 36., 68. a 79. Židek, 45. Piják, 81. Čečko. R: Milan Zacher, 80 divákov, ŽK: Ján Randa.

OCHODNICA: Olejko – Surovčák, Marčan, Minarčin (67. Slivka), Piják, Čečko, Vavrek, Židek, Tarana, Randa, Gavlas (46. Matejka).

SNEŽNICA: Tomáš – Remšík, Majtán, Šamaj, Pápež, Bajánek, F. Palárec, Bahna, M. Palárec, Kopas, Vajčovec.

Korňa – Podvysoká 2:1 (1:0)

V Korni sa hral tvrdý, energický a bojovný zápas, ktorý mal svoju kvalitu. V zápase mali o niečo viac šťastia domáci, ktorí zaknihovali po góloch Pavla Hrtúsa a Hrčku tri body. Hosťom sa podarilo v 69. minúte len znížiť na konečných 2:1.

Góly: 34. Pavol Hrtús, 58. Hrčka – 69. Slúka. R: Miroslav Ježík, 100 divákov, ŽK: Dávid Gembiczki, Jaroslav Furdan, Adam Tabaček, Martin Turiak, Jakub Učník, Peter Hrtús, Jozef Slíž, ČK: Dávid Gembiczki.

KORŇA: Badžgoň – Kovalík, Veselka, Tabaček (60. Dička), Pavol Hrtús (46. Hrčka), Kašpar (66. Valčuha), J. Učník, Peter Hrtús (46. Hrčka), M. Učník, M. Učník, Kubina.

PODVYSOKÁ: Kapusniak – Gembiczki, Furdan (73. Bytčanek), Poláček, Turiak, Slúka, M. Slíž, Smutník (68. Bytčánek), J. Slíž, Krnáč, Tatarka.

Olešná – Stará Bystrica 3:4 (2:2)

Do Olešnej pricestoval líder tabuľky zo Starej Bystrice. Domáci zaskočili súpera dvoma rýchlymi gólmi a viedli v 23. minúte už 2:0. Hostia však zmobilizovali svoje sily a do prestávky vyrovnali. Po prestávke však domáci šli druhýkrát do vedenia, hostí to však nezlomilo a otočili vývoj zápasu na svoju stranu. V 67. a 77. minúte Faktor ukončil prestrelku v prospech Starej Bystrice.

Góly: 11. Zimka, 23. a 53. Svitek – 29. Fujak, 44. Masnica, 67. a 77. Faktor. R: Štefan Trúchly, 100 divákov, ŽK: Radovan Fujak, Erik Jaroš, Marek Faktor, Stanislav Palárik, Samuel Masnica, Pavol Zimka, Lukáš Štrba.

OLEŠNÁ: Machovčák – Bocko (77. L. Palica), Kováčik, Jaroš, Kubiš, Palárik, Zimka, Šurík (70. Krenželok), Svitek, Marek Ferenčák, Marcel Ferenčák (50. Chrobák).

STARÁ BYSTRICA: Švík – R. Fujak, A. Kulas, B. Fujak, Faktor (90. Šustek), Masnica, Ďuriš (37. Brisuda), Beliančin, Poništ, Seko (88. Čambora), Štrba (66. Vojtek).

Nová Bystrica – Zákopčie 2:0 (0:0)

Domáci sa v prvom polčase trápili so svojím súperom, ktorý prišiel s defenzívnou taktikou. Po prestávke sa však hra domácich zlepšila a dvomi gólmi rozhodli o svojom víťazstve. Domáci Slovan mal ešte viacero šancí, tie však zostali nevyužité. Zákopčie tak druhé víťazstvo v súťaži nepridalo.

Góly: 62. Griga, 75. P. Dubovický. R: Rastislav Staškovan, 100 divákov, ŽK: Tomáš Cabúk, Vladislav Zjavka.

NOVÁ BYSTRICA: Poništ – Cabadaj, Cáder, Džurný, Griga, Lokša, J. Dubovický, Držiak, Kováč, Šadibol, Drozd (46. P. Dubovický).

ZÁKOPČIE: Rovňanik – Kľučka, Adamčík (66. Kuffa), Riško, Cabúk, Halfar, Repák, Švík, Duraj, V. Zjavka, T. Zjavka.

Raková – Radôstka 1:2 (0:1)

Polom doma pokračoval v nevýrazných výkonoch a inkasoval po hrubej chybe obrany v 33. minúte. Skóre otvoril Staňo – 0:1. Do druhého polčasu vstúpili lepšie domáci, hrali aktívnejšie a podarilo sa im vyrovnať na 1:1. V 77. minúte však prišla ďalšia katastrofálna chyba a domáci tak doma prišli o všetky body. Rozhodujúci gól strelil Boris.

Góly: 53. Poljak – 33. Staňo, 77. Boris. R: Pavol Hrtús, 50 divákov, ŽK: Pavol Poljak, Pavol Turiak – Andrej Strnadel.

RAKOVÁ: Kotuľa – Majerík, Roman (79. Turiak), Tatarčiak, Lutera, Vojvodík, Poljak, Rafaj, M. Kajánek, Kubov (83. Bednárik), Jašurek (61. Házy).

RADÔSTKA: Seman – M. Harnas, Staňo, Fekula, Boris, Strnadel, J. Harnas, Kubala, Pilka, Lučan, Macho.

1. Stará Bystrica 11 8 3 0 36:12 27
2. Radôstka 11 7 3 1 27:13 24
3. Korňa 11 6 1 4 24:21 19
4. Nová Bystrica 11 5 2 4 24:18 17
5. Podvysoká 11 5 1 5 15:23 16
6. Olešná 11 4 2 5 21:19 14