Šmahajčík: Odohrali sme najhorší polčas v jarnej časti (HLASY TRÉNEROV)

Prečítajte si hlasy trénerov kysuckých mužstiev.

Roland Šmahajčík v drese FK Tatran Turzovka.Roland Šmahajčík v drese FK Tatran Turzovka. (Zdroj: ARCHÍV R.B.)

Prečítajte si vyjadrenie Vladimíra Kuťku (FK Čadca), Jozefa Šina (FK Tatran Krásno nad Kysucou), Patrika Koňušíka (FK Slávia Staškov), Štefana Kavuliaka (TJ Slovan Skalité), Petra Padycha (TJ Spartak Vysoká nad Kysucou), Vladislava Brisudu (TJ Snaha Zborov nad Bystricou), Petra Sedúcha (MŠK Kysucké Nové Mesto), Jozefa Privarčáka (ŠK Čierne), Rolanda Šmahajčíka (FK Tatran Turzovka) a Michala Gončára (TJ Tatran Oščadnica).

HLASY TRÉNEROV

Jozef Šino, tréner MŠK Tatran Krásno nad Kysucou (Krásno nad Kysucou – Lučenec 1:0): „Cieľom bolo vyhrať. Súper prišiel s defenzívnou taktikou. Celých 90 minút sme hrali do plných. V prvom polčase sme mali štyri strelecké pokusy, žiaľ, netrafili sme bránu. V druhom polčase sme opäť nastrelili konštrukciu brány, brvno a tyč. Víťazný gól sme strelili desať minút pred koncom. Víťazstvo je plne zaslúžené, súper počas celých 90 minút neohrozil našu bránu.“

SkryťVypnúť reklamu
Prečítajte si tiež: Pôsobil na Harvarde. Čadčan vyvíja zlúčeniny aktívne voči MRSA či Alzheimerovej chorobe Čítajte

Vladimír Kuťka, tréner FK Čadca (Čadca – Žarnovica 0:3): „Odohrali sme veľmi dobrý prvý polčas, mali sme dostatok príležitostí na to, aby sme šli do vedenia. Tie sme nepremenili, naopak, do vedenia sa gólom v poslednej minúte prvého polčasu dostal súper. V tom druhom nás už prehral. Myslím, že zlomovým momentom bol práve gól inkasovaný do šatne.“

Patrik Koňušík, tréner FK Slávia Staškov (Bobrov – Staškov 2:2): „Na ťažkom teréne sa hral obojstranne dobrý futbal. Škoda, že sa nám nepodarilo udržať vedenie a inkasovali sme dve minúty pred koncom zápasu gól po štandardnej situácii.

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C5WWR na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M5WWR na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.