Kavuliak: Tento tím nemá mentálnu silu a výkonnosť na tretiu ligu (HLASY TRÉNEROV)

Štefan Kavuliak, tréner FK Čadca.Štefan Kavuliak, tréner FK Čadca.(Zdroj: RADOSLAV BLAŽEK)

Prečítajte si hlas Jozefa Šina (TJ Tatran Krásno nad Kysucou), Štefana Kavuliaka (FK Čadca), Michala Gottwalda (FK Slávia Staškov), Stanislava Lojdla (ŠK Javorník Makov), Petra Sedúcha (MŠK Kysucké Nové Mesto), Jozefa Privarčáka (ŠK Čierne), Jaroslava Petráka (TJ Slovan Skalité), Michala Gončára (TJ Tatran Oščadnica), Juraja Ihnatišina (FK Tatran Turzovka) a Miroslava Kadáša (TJ Pokrok Stará Bystrica) po víkendových dueloch.

Prečítajte si tiež Diaľnicu považujú za prioritu Čítajte

HLASY TRÉNEROV

Jozef Šino, tréner TJ Tatran Krásno nad Kysucou (Krásno nad Kysucou – Liptovský Hrádok 0:0): „Bol to veľmi podobný zápas ako s Námestovom. Mali sme pomerne slušný vstup do zápasu, boli tam situácie, ktoré sme mali lepšie vyriešiť. Hostia v prvom polčase neohrozili našu bránu. V druhom polčase sme šli za tromi bodmi. Po strede bolo ihrisko rozbité, ťažko sa nám na takom teréne kombinovalo. Mali sme dve gólové šance. V 41. minúte po rohovom kope brankár Vilček zázračne chytil hlavičku Maslíka. V druhom polčase hostia hrozili z rýchlych protiútokov, ktoré sme ustáli. Mali tam aj nejaké štandardky, ktoré sme s prehľadom poriešili. Rozhodnúť mohol v 79. minúte Maslík, avšak v dobrej pozícii nedal. Ja nemám mužstvu čo vyčítať. Žiaľ, chýba nám pokoj a rozvaha pri riešení gólových šancí a chýba nám strelec.“

Štefan Kavuliak, tréner FK Čadca (Žarnovica – Čadca 2:1): „Zápas sme si prehrali po dvoch hrubých chybách. Chalani si neuvedomili dôležitosť zápasu a zlyhali výsledkovo. Po tejto prehre sme sa viac-menej odsúdili na zostup do štvrtej ligy.

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C67SG na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M67SG na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).