Gončár: Jedna osoba spraví celý zápas, to je smutné (HLASY TRÉNEROV)

Prečítajte si hlasy kysuckých trénerov.

Michal Gončár, tréner TJ Tatran Oščadnica.Michal Gončár, tréner TJ Tatran Oščadnica. (Zdroj: RADOSLAV BLAŽEK)

Prečítajte si hlas Jozefa Šina (TJ Tatran Krásno nad Kysucou), Štefana Kavuliaka (FK Čadca), Michala Gottwalda (FK Slávia Staškov), Stanislava Lojdla (ŠK Javorník Makov), Petra Sedúcha (MŠK Kysucké Nové Mesto), Jozefa Privarčáka (ŠK Čierne), Jaroslava Petráka (TJ Slovan Skalité), Michala Gončára (TJ Tatran Oščadnica), Juraja Ihnatišina (FK Tatran Turzovka), Petra Padycha (TJ Spartak Vysoká nad Kysucou) a Miroslava Kadáša (TJ Pokrok Stará Bystrica) po víkendových dueloch.

HLASY TRÉNEROV

Jozef Šino, tréner FK Tatran Krásno nad Kysucou (Zvolen – Krásno nad Kysucou 1:1): „Sme remízoví králi súťaže. Z trinástich zápasov mať sedem remíz, to je strašné. Chceli sme odčiniť stratené body z domácich zápasov. Mali sme to fantasticky rozohraté, ale keď v 89. minúte dostanete vyrovnávajúci gól, tak to bolí. Mali sme veľmi dobrý vstup do zápasu, výsledkom bola 11. minúta, kedy sa dobre zorientoval Gábor – 0:1. Potom domáci prevzali iniciatívu pri zakončení, po strele Hrica nás podržal Kulich.

SkryťVypnúť reklamu
Prečítajte si tiež Kysučania dnes protestujú v Bratislave: riešiť chcú dopravnú situáciu Čítajte

Cez polčas sme si povedali, že musíme brániť zodpovedne, ale smerom dopredu byť nebezpeční. V 50. minúte domáci nastrelili tyč, k lopte sa, našťastie, opäť dostal Kulich. V 80. minúte šla hlavička Chupáča po rohovom kope tesne vedľa. Záver bol hektický, v 83. minúte šiel po druhej žltej karte pod sprchy Pleva. Vyrovnávajúci gól v podstate zmaril celé naše úsilie. Hráči podali bojovný a taktický výkon, len záver v takomto zápase musí byť inak zvládnutý. Čaká nás zápas jesene v nedeľu s Rimavskou Sobotou.“

Štefan Kavuliak, tréner FK Čadca (Čadca – Oravské Veselé 0:4): „Zo zápasu som neskutočne sklamaný. Opäť sa ukazujú naše extrémne individuálne zlyhania, v tomto prípade gólmana.

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C684M na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M684M na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.