I. ŠTK - predseda Ladislav Knap
1. Schvaľujeme výsledky 1. triedy 21. kolo ObFZ Kysúc. Vysoká - Korňa 0:3, Svrčinovec - Turzovka 4:0, Rudina - Radoľa 0:1, Nová Bystrica - Kysucký Lieskovec B/Lodno 4:0, Čierne - Staškov 1:0, Ochodnica - Podvysoká 1:1, Snežnica - Zborov 3:0.
2. Schvaľujeme dohrávku 1. triedy 15. kolo Zborov - Turzovka.
3. Schvaľujeme priebežnú tabuľku 1. triedy po 21. kole (bez neodohraného MFZ).
4. Schvaľujeme výsledky 2. triedy ObFZ Kysúc 13. kolo Zákopčie - Olešná 0:0, Klubina - Čadca B 1:3, Povina - Rudinská B 3:2, Dunajov - Radôstka 1:2.
5. Schvaľujeme priebežnú tabuľku 2. triedy po 13. kole.
6. Na základe správy R a DZ z MFZ 1. triedy 20. kolo Vysoká - Korňa vyslovujeme napomenutie Spartaku Vysoká nad Kysucou za oneskorené nastúpenie na MFZ.
7. DZ na MFZ 1. triedy 23. kolo dňa 29. 5. o 17.00 h Turzovka - Korňa Hlavačák, Vysoká - Radoľa Ľ. Vrteľ, Svrčinovec - Kysucký Lieskovec B/Lodno, Rudina - Staškov Gomola, Nová Bystrica - Podvysoká, Čierne - Zborov M. Vrtel, Ochodnica - Snežnica Belanec.
8. DZ na MFZ 2. triedy 15. kolo dňa 29.5. o 17.00 h Čadca B - Olešná Kavacký, Klubina - Rudinská B Marek, Klokočov - Radôstka Kameništiak, Povina -Dunajov Absolón.
9. Upozorňujeme FK, že uzávierka prihlášok na zaradenie FK do nového ročníka vo všetkých súťažiach riadených ObFZ Kysúc bude dňa 4. 7. 2005.
II. KM - predseda Pavol Kupka
1. Schvaľujeme výsledky 21. kola dorastu z 15.5. 2005 Čierne - Makov 2:3, Ochodnica - Korňa 5:6, Snežnica - Zborov 0:5.
2. Schvaľujeme výsledok dohrávky 20. kola dorastu Turzovka - Dunajov 4:2.
3. KM nariaďuje na základe dohody oddielov odohrať MFZ dorastu 25. kola Turzovka - Oščadnica dňa 5. 6. 2005 o 14.30 h na ihrisku Tatrana Turzovky.
4. Tabuľka dorastu po 21. kole (priebežná tabuľka)
1. Zborov 15 11 2 2 63:15 35
2. Korňa 15 11 2 2 51:23 35
3. Oščadnica 14 8 0 6 42:23 24
4. Makov 14 7 2 5 33:22 23
5. Čierne 12 7 1 4 31:17 22
6. Turzovka 14 5 3 6 18:20 18
7.St. Bystrica 13 5 2 6 27:28 17
8. Ochodnica 13 4 3 6 25:36 15
9. Snežnica 13 1 1 11 9:66 4
10. Dunajov 13 1 0 12 17:57 3
5. KM nariaďuje vybaviť duplikát RP hráča dorastu Pavla Paulusa z dôvodu nečitateľnosti rod. čísla a platnosti RP. Štart hráča v MFZ do vybavenia duplikátu RP bude považovaný za neoprávnený.
6. KM berie na vedomie žiadosť FK Slávia Staškov (turnaj doratu) a postupujeme na riešenie výk. Vyboru ObFZ Kysúc.
7. Schvaľujeme výsledky starších žiakov dňa 15.5. 2005 sk. "A". Nová Bystrica - St. Bystrica, Vysoká - Zákopčie 1:1, Klokočov - Oščadnica.
Sk. "B" Vadičov - Snežnica 2:2, Povina - Nesluša 0:15, Dunajov - Ochodnica 4:1, Rudinská - Rudina 3:1.
8. Schvaľujeme výsledky mladších žiakov zo dňa 15.5. 2005 8. kolo Olešná - Čadca B 0:4, Kysucký Lieskovec B/Lodno - Stará Bystrica 1:6, Rudinská - Zborov B 4:0, Krásno B - Podvysoká 1:1.
9. Nariaďujeme odohrať dohrávku 8. kola st. žiakov sk. A Čadca B - Vysoká 25.5. 2005 o 15.30 h a zápas ml. žiakov Čadca B - Kysucký Lieskovec B taktiež 25.5. 2005 o 17.00 h.
10. Na základe žiadosti TJ Slovan Rudinská a súhlasu TJ Slovan Podvysoká nariaďujeme odohrať zápas ml. žiakov 9. kolo TJ Slovan Podvysoká - TJ Slovan Rudinská 21.5. 2005.Rudinská uhradí poplatok 200 Sk.
11. Žiadame TJ Pokrok Stará Bystrica a TJ Slovan Rudinská dohodu alebo oznam o odohratí odloženého zápasu ml. žiakov Stará Bystrica - Rudinská.
12. Schvaľujeme tabuľku st. žiaci sk. B
1. Rudina 9 8 0 1 87:80 24
2. Nesluša 9 7 0 2 74:11 21
3. Rudinská 9 7 0 2 44:18 21
4. Ochodnica 9 5 0 4 44:23 15
5. Dunajov 9 4 0 5 26:32 12
6. Vadičov 9 2 2 5 37:32 8
7. Snežnica 9 1 2 6 16:39 5
8. Povina 9 0 0 9 0:159 0
13. Berieme na vedomie sťažnosť FK Nesluša na správanie sa žiakov Štartu Dunajov a túto odstupujeme na doriešenie DK.
14. Vyzývame rozhodcov o zaslanie zápisov zo stretnutia starších žiakov Nová Bystrica - Stará Bystrica, Klokočov - Oščadnica.
František Hurík
Marta Lieskovanová