Streda, 6. júl, 2022 | Meniny má Patrik, Patrícia

Futbalová anketa: Kysucké kluby vybrali najlepších hráčov a trénerov jesene

Oslovili sme zástupcov piatej, šiestej a siedmej ligy.

Ilustračné: Štadión FK BrušperkIlustračné: Štadión FK Brušperk (Zdroj: Archív klubu)

V piatich vydaniach Kysuckých novín sme vám priniesli anketu, v rámci ktorej sme sa zástupcov kysuckých futbalových klubov v V. lige Skupina A a v VI. a VII. lige ObFZ opýtali, ktorí hráči na každom poste a tréneri boli podľa nich najlepší v jesennej časti zrušenej sezóny 2019/20. Väčšina z nich aj zdôvodnila svoj výber.

Pozrite si kompletné výsledky ankety:

5. liga

Ladislav Hejčík, prezident FK Tatran Turzovka

Brankár: Michal Sandanus (ŠK Čierne): Za najlepšieho brankára v súťaži vo všeobecnosti považujem s veľkým náskokom Lukáša Urminského, ale čo sa jesene týka, tak mu nevyšla úplne podľa predstáv. Čierne malo na jeseň vyvážené mužstvo, kvalitu na všetkých postoch aj v rámci obrannej hry, dokonca aj dvoch vyrovnaných brankárov. Vyberám teda toho z dvojice Sandanus-Krišica, ktorý odchytal o nejaké minúty naviac.

SkryťVypnúť reklamu

Obranca: Martin Hodoň (ŠK Gbeľany): Výborný stopér, ktorý na mňa v rámci zápasov futbalovej jesene spravil najväčší dojem. Hoci v V.lige môžeme vidieť aj ďalších kvalitných obrancov, či už to je Matej Dirgas, Matej Pavlica, Tibor Piňo, Martin Minarčík atď, Hodoň ma zaujal svojou univerzalitou, výborným čítaním hry a kvalitnou rozohrávkou.

Prečítajte si tiež: Prezident Tatrana Turzovka verí, že kríza jeho klub nepoloží Čítajte 

Záložník: Rastislav Planeta (Spartak Vysoká): Profík, ktorý si drží vysoký štandard každú sezónu, ťahá svoje mužstvo, na svojom poste v tejto súťaži určite jesenná jednotka. Konkurenciou na jeseň mu boli Erik Novisedlák, Martin Praženica, Maroš Krenželák, Roman Pliešovský, Daniel Janita, Michal Jadroň či ďalší. Planeta je výborný vo všetkých herných činnostiach, navyše k povinnostiam záložníka pridal nevídanú gólovú produkciu.

SkryťVypnúť reklamu

Útočník: Roland Šmahajčík (Tatran Turzovka): Jednoznačná voľba. V súťaži sú viacerí top útočníci, ktorí by s prehľadom zvládli aj súťaže o niekoľko úrovní vyššie, či je to Peter Puček, Roman Baláž, Ivan Šebík, Tomáš Kubica, Ján Pavlica, Marek Ševčík alebo aj ďalší. Pohľad na čísla hovorí jasnou rečou, 28 gólov v dvanástich zápasoch, neskutočná strelecká vizitka, latka je ešte vyššie ako vlani. Roland pri tom na jeseň ukázal, že vie pracovať a obetovať sa aj pre mužstvo. Ako útočník nemá slabinu.

Tréner: Jaroslav Petrák (Skalité): Pri hráčoch je najdôležitejší výstup ich práce výkon na ihrisku, pri tréneroch je kritérií viacero, napr. tréningový proces, mentálna príprava hráčov na zápas, individuálna či skupinová komunikácia s hráčmi atď. To sú veci, ktoré nemáme zvonku až takú možnosť vidieť. Konečným kritériom sú pre trénerov výsledky ich mužstva, to však má v rukách kolektív hráčov. Preto považujem toto hodnotenie za najzložitejšie. Tréner Petrák je jeden z najskúsenejších trénerov v súťaži, v kariére dosiahol obdivuhodné úspechy. Napriek veľkej maródke mali jeho zverenci výborné výsledky a držali sa na špici súťaže. Preto padla moja voľba na neho, určite si však rešpekt zaslúžia viacerí, ak nie všetci tréneri z tejto súťaže.

SkryťVypnúť reklamu

Miroslav Kadáš, tréner TJ Pokrok Stará Bystrica

Brankár: Dalibor Švík (Pokrok Stará Bystrica): Podával stabilné výkony počas celej jesennej časti. Má veľké skúsenosti z viacerých klubov, v ktorých pôsobil. Je vynikajúci na bránkovej čiare.

Obranca: Adrián Kocifaj (Pokrok Stará Bystrica): Jeden z najväčších talentov v piatej lige. Na svoju výšku je veľmi dobre technicky zdatný. Výborná hra hlavou, platný aj pri našich útočných štandardných situáciách.

Záložník: Peter Halvoník (Pokrok Stará Bystrica): Mladý, ešte len 18-ročný talent, ktorý už je nosným hráčom v našom A-mužstve. Vo svojom veku má zdravé sebavedomie a v každej situácii je kreatívny.

Útočník: Marián Seko (Pokrok Stará Bystrica): Skúsený a veľký bojovník, ktorý vie na ihrisku vždy usmerniť mladších. Svojou postavou a dravosťou vzbudzuje u súpera rešpekt.

Tréner: Peter Padych (Vysoká): Skúsený, pokojný, ostrieľaný tréner, ktorý čo to už zažil vo futbale. Na Vysokej vytvoril dobrú partiu, o čom svedčia aj doterajšie výsledky mužstva.

Peter Padych, tréner TJ Spartak Vysoká nad Kysucou

Brankár: Richard Uríček (Predmier): Dostal iba 19 gólov, teda rovnako ako gólmani Čierneho, ktorí sa však v zápasoch striedali. Je dlhodobo oporou Predmiera a je skúsený.

Obranca: Matej Pavlica (Spartak Vysoká): Vyrovnanosť výkonov, minimum chýb v defenzíve, podpora útoku, hra hlavou, čítanie hry i góly.

Záložník: Rastislav Planeta (Spartak Vysoká): Hráč s veľkým akčným rádiusom, výbornou kopacou technikou. Je rovnako platný v ofenzíve aj defenzíve, dal 12 gólov. Je bojovník, špilmacher, ozaj opora a príklad pre mladých hráčov

Útočník: Roland Šmahajčík (Tatran Turzovka): Plní svoju úlohu - dáva góly - a to z akejkoľvek pozície, nohou či hlavou. Je ťažko bránitelný hráč, platný aj pri štandardných situáciách, využíva svoj fyzický fond. Hráč do inej súťaže.

Tréner: Richard Uríček (Predmier): Páčil sa mi herný štýl jeho mužstva, jeho serióznosť aj vystupovanie v zápasoch.

Prečítajte si tiež: ŠK Radoľa získala počas nútenej prestávky dve významné posily Čítajte 

Jozef Privarčák, tréner ŠK Čierne

Brankár: Richard Uríček (Predmier): Chlap na svojom mieste. Má dobrú kopaciu techniku, číta hru a diriguje celé mužstvo. Všetci v mužstve ho rešpektujú.

Obranca: Matej Dirgas (ŠK Čierne): Veľký bojovník. Má neuveriteľnú hlavičku, je tvrdý v osobných súbojoch a rýchlostne je dobre vybavený. Dokáže dávať rozhodujúce góly. Lepšieho obrancu som nevidel. Má veľký prehľad v hre a diriguje celé mužstvo.

Záložník: Roland Šmahajčík (Tatran Turzovka): Jeho prednosťou je čuch na góly. Má dobrú kopaciu techniku a vie prijať aj rozdať prihrávky.

Útočník: Roman Baláž (ŠK Čierne): Neskutočný srdciar, vie strhnúť celé mužstvo a všetci v kabíne ho rešpektujú. Vie dávať góly a aj ich pripravovať. Je dobrý hlavičkár a vie zakončiť pravou aj ľavou nohou.

Tréner: Peter Padych (Vysoká): V minulosti ma trénoval, a preto viem, že si zaslúži uznanie. Robí svoju prácu s nadšením a radosťou.

Jaroslav Petrák, tréner TJ Slovan Skalité

Brankár: Erik Kafčák (Skalité): Na jeseň podával veľmi dobré výkony, ktorými pomohol tímu nazbierať veľa bodov. Dobre hrá obomi nohami, čo je u brankára základ. Pomáhajú mu aj skúsenosti z futsalu, keďže v ňom brankári tiež veľa hrajú nohami.

Obranca: Rudolf Mikula (Skalité): Je to veľký srdciar a bojovník na ihrisku. Takých hráčov ako on je naozaj málo.

Záložník: Rastislav Planeta (Vysoká): Dlhé roky je lídrom svojho tímu a udržiava si vysokú výkonnosť. Už predtým v Kysuckom Novom Meste hrával dobre. Je to starší a skúsený hráč. Jeho prednosťami sú kopacia technika a výborná kondičná pripravenosť.

Útočník: Zdeno Štrba (Skalité): Napriek svojmu veku sa stále udržiaval vo forme a strieľal veľa gólov. Aj ako bývalý reprezentant Slovenska ťažil z množstva skúseností, ktoré dokázal na jeseň zužitkovať.

Tréner: Peter Padych (Vysoká): Dlhoročný tréner, ktorý má množstvo skúseností s vedením mužov aj mládeže.

Michal Gončár, prezident TJ Tatran Oščadnica

Brankár: Marian Krišica (ŠK Čierne): Na svoj vek stále skvelý brankár. Čierne vytiahol na prvé miesto tabuľky.

Obranca: Vladimír Vaštík (Oščadnica): Mladý chalan s veľkou perspektívou, prehľadom a bojovnosťou

Záložník: Rastislav Planeta (Vysoká): Jednoznačne rozdielový hráč a veľká autorita na ihrisku

Útočník: Roland Šmahajčík (Tatran Turzovka), Roman Baláž (ŠK Čierne): Dvaja top hráči v súťaži

Tréner: Peter Padych (Vysoká): Poznám ho už odmlada, keď ma trénoval. Je to podľa mňa veľký stratég a vie dobre psychicky pripraviť mužstvo na zápas. Myslím si, že aj vďaka nemu je Vysoká takým silným tímom.

6. liga

Ľubomír Hranec, prezident Slovana Podvysoká

Brankár: Oliver Seman (Radôstka): V zápase proti nám chytil niekoľko čistých gólových šancí. Má výborné reflexy.

Obranca: František Bytčanek (Slovan Podvysoká): Má obrovský prehľad v hre, schopnosť vyviezť loptu pred šestnástku súpera a vysokú úspešnosť prihrávok.

Záložník: Jakub Slúka (Slovan Podvysoká): Je kondične výborne pripravený a má perfektnú rozohrávku.

Útočník: Ján Kanálik (Slovan Podvysoká): Je malý, rýchly a priebojný. Nepotrebuje veľa šancí na skórovanie. Už vo veku 19 rokov bol kapitánom tímu.

Tréner: Ondrej Kubizňa (Podvysoká): Po príchode do tímu nás dokázal vytiahnuť na tretie miesto v tabuľky, pričom dovtedy sme sa trápili. Zdolali sme Vadičov a uspeli sme aj v Zborove. Je charizmatický, bývalý skúsený hráč a viedol ako tréner napríklad žiakov v Rakovej.

Prečítajte si tiež: Oslavy strávili v policajnej cele. Na Chorzów spomínam často, hovorí Viktor Kríž Čítajte 

Ján Dubovický, manažér Tj Slovan Nová Bystrica

Brankár: Milan Poništ (Tj Slovan Nová Bystrica): Skvelý v bránke a ešte lepší v súkromí. Top brankár s bohatými skúsenosťami z vyšších líg.

Obranca: Roman Cabadaj (Tj Slovan Nová Bystrica): Tento ľavonohý bek vo svojich čoskoro 36 rokoch hrá celú kariéru nadštandardne na túto súťaž a je univerzál - zaskočí, kde je treba. Klobúk dolu pred týmto srdciarom.

Záložník: Miroslav Cáder (Tj Slovan Nová Bystrica): Krajný záložník s nízkym ťažiskom v najlepších rokoch futbalistu (27). Vyniká technikou a dokonca bol v tejto sezóne poverený úlohou prvého asistenta kapitána.

Útočník: Michal Griga (Tj Slovan Nová Bystrica): Tohto hráča pozná každý, kto sa aspoň trochu zaujíma o futbal. Aj keď prekonal ťažké zranenia spôsobené jeho ťažkou prácou v lese, stále hrá a vydá na ihrisku zo seba všetko. Vyniká hrou vo vzduchu a hlavičkovaním. Je postrachom každej súperovej obrany.

Tréner: Ján Labant (Radôstka): Po jeho príchode urobil priemerného z kysuckého mužstva klub, ktorý bojoval o špicu tabuľky šiestej ligy a hrala pekný kombinačný futbal. Odvádza tiež dobrú prácu s mládežou a je to vynikajúci chlapík .

Marek Luciak, predseda Slovana Rudinská

Brankár: Stanislav Brišš (Vadičov) - spoľahlivá dlhoročná opora v bráne, mužstvo podrží dôležitými zákrokmi v každom zápase.

Obranca: Jaroslav Mihalda (Zborov) - skúsený hráč, pilier zadných radov, jeho mužstvo má druhý najnižší počet inkasovaných gólov najmä jeho zásluhou

Záložník: Dávid Kratochvíl (Korňa)- moderný ofenzívny záložník, obrovský prehľad v hre, dáva hre myšlienku a diktuje tempo hry, dobrá kopacia technika, férový hráč

Útočník: Patrik Repka (Radôstka) - fyzicky veľmi dobre stavaný útočník, ťažko brániteľný, dobré pokrytie lopty a kvalitná strela

Tréner: Július Schmidt (Radoľa): Skúsený hráč, ktorý odovzdáva skúsenosti ďalej, výborný motivátor, vie objektívne zhodnotiť súpera, perfektný človek.

Peter Choluj, tréner FK Čadca B

Brankár: Oliver Seman (Radôstka): Dobré čítanie hry a pohyb na bránkovej čiare.

Obranca: Peter Jašurek (Čadca B): Dobrý výber miesta pri bránení, tvrdý v osobných súbojoch.

Záložník: Jozef Blahuta (Zborov): Veľmi dobrý v osobných súbojoch, ťažko mu je odobrať loptu, dobrá rozohrávka

Útočník: Pavol Polaček (Čadca B): Dobrý vodca v mužstve, rýchly, ťažko odstaviteľný od lopty, keď ju má pod kontrolou.

Tréner: Pavol Kuriak (Radoľa): Dal mužstvo dokopy psychicky aj herne. Bolo vidieť, že ho hráči rešpektujú.

Ján Šustek, manažér ŠK Radoľa

Brankár: Milan Poništ (Nová Bystrica): Počas celej jesene podával v bráne výborné výkony.

Obranca: Erik Gašinec (Radoľa): Je to skúsený futbalista, ktorý prináša do hry pokoj.

Záložník: Rastislav Vlček (Rudinská): Výborný hráč s množstvom skúseností.

Útočník: Jozef Blahuta (Zborov): Vynikajúci strelec.

Tréner: Július Schmidt (Radoľa): Opätovne po slabších sezónach stmelil kolektív a naštartoval novú etapu futbalu v Radoli v ,A, tíme . Jeho prínos pre futbal v našej obci dlhodobo obrovský a historický. Stál aj pri postupe ŠK Radoľa do piatej ligy. Jeho hráčska minulosť, keď pôsobil v 1. ČSFR lige, kde hájil farby klubu z Považskej Bystrice, napovedá o jeho kvalitách.

Prečítajte si tiež: Stopka dobre rozbehnutej sezóny. Hmírová patrí k najlepším legionárkam poľskej ligy Čítajte 

Michal Kloták, manažér ŠK Nesluša

Brankár: Stanislav Brišš (Vadičov): Skúsený brankár s vodcovskými schopnosťami

Obranca: Mário Rudinec (Vadičov): Obranca s dobrým čítaním hry.

Záložník: Lukáš Minár (Nesluša): Hnací motor neslušskej zálohy

Útočník: Radoslav Buček (Rudinská): Hráč s čuchom na góly

Tréner: Vladislav Brisuda (Zborov)

Alojz Vrana, predseda TJ Spartak Radôstka

Brankár: Stanislav Brišš (Vadičov): Brankár s dobrým prehľadom a prácou v šestnástke.

Obranca: Ján Dubovický (Nová Bystrica): Dobre pracujúci obranca s prehľadom a citom pre rozohrávku

Záložník: Anton Fekula (Radôstka): Dobrý technik hrajúci s prehľadom a citom pre nahrávky

Útočník: Patrik Repka (Radôstka): Veľký bojovník s dobrým ťahom na bránku.

Tréner: Ján Labant (Radôstka): Je to výborný tréner so skúsenosťami z vyšších súťaží. Vie vysvetliť hráčom, čo od nich chce. Pracuje s ľudským prístupom ku hráčom aj celému klubu.

Tomáš Staník, predseda TJ Kysučan Korňa

Brankár: Stanislav Brišš (Vadičov): Inteligentný brankár, ktorý dokáže podržať mužstvo v kľúčových momentoch zápasov.

Obranca: Mathias Madigár (Vadičov): Dobre si plní svoje defenzívne povinnosti a vyhráva osobné súboje.

Záložník: Ján Kanálik (Podvysoká): Mladý hráč s obrovským potenciálom do budúcna. Môže byť z neho výborný futbalista.

Útočník: Pavol Hrtús (Korňa): Silovo dobre vybavený a inteligentný hráč. Hernou kvalitou prerástol svoju súťaž.

Tréner: Dávid Kratochvíl (Korňa): Mladý a flexibilný tréner. Viedol aj mládež v Žiline, takže má cenné skúsenosti.

Marek Zátorský, manažér FK Vadičov

Brankár: Stanislav Brišš (Vadičov): Má dobré reflexy a nerobí chyby.

Obranca: Mário Minárik (Vadičov): Má dobrú rozohrávku, dokáže podporiť útok a je spoľahlivý vzadu.

Záložník: Lukáš Martinček (Vadičov): Vyniká svojou bojovnosťou a prispieva tímu aj gólmi. Bol druhým najlepším strelcom súťaže.

Útočník: Ladislav Boris (Vadičov): Dokáže sa presadiť v šestnástke aj dobre zakončiť akciu.

Tréner: Jozef Minárik (Vadičov): Má veľké futbalové srdce a bohaté hráčske i trénerské skúsenosti.

Vladislav Brisuda, tréner TJ Snaha Zborov nad Bystricou

Brankár: Stanislav Brišš (Vadičov): Pôsobí v bráne veľmi pokojne, dobre číta hru a vie usmerniť spoluhráčov.

Obranca: Jaroslav Mihalda (Zborov): Na ihrisku bol jedným z najstarších hráčov. Je zodpovedný a na svoj vek rýchly a agresívny v súbojoch.

Záložník: Anton Fekula (Radôstka): Výborná pozičná hra, famózne a presné prihrávky, dobre bráni. Je to typický stredný záložník.

Útočník: Ladislav Boris (Vadičov): Nízkou postavou vie zamotať hlavy obrancom. Je rýchly, technicky dobre vybavený a vypracúva veľa šancí pre spoluhráčov.

Tréner Ján Labant (Radôstka): Má ľudský prístup, príjemné vystupovanie a pozitívny vplyv na svojich hráčov pri vedení mužstva. Zameriava sa najmä na to, aký výkon podáva jeho tím a nie súperi.

Prečítajte si tiež: Tréner Horelice našiel na nútenej prestávke aj jedno pozitívum Čítajte 

Milan Grečmal, manažér Tj Olešná

Brankár: Stanislav Brišš (Vadičov): Má na konte najmenej inkasovaných gólov v súťaži. Ako sa hovorí, dobrý brankár je 90 percent úspechu mužstva a to je aj tento prípad.

Obranca: Erik Jaroš (Olešná): Je skutočným pilierom obrany, cez ktorý majú problém prejsť aj tí najkvalitnejší útočníci.

Záložník: Tomáš Šimanica (Čadca B): V stredovom rade je vždy oporou, aj keď jeho tím je na chvoste tabuľky.

Útočník: Pavol Hrtús (Korňa): V prvej polovici sezóny nastrieľal súperom najviac gólov, čo hovorí za všetko.

Tréner: Neodpovedali.

Peter Hucko, tréner TJ Kysučan Ochodnica

Brankár: Matej Olejko (TJ Kysučan Ochodnica): Zodpovedný prístup na tréningoch aj v zápasoch. Neraz podržal mužstvo parádnymi zákrokmi. Môžeme sa na neho spoľahnúť.

Obranca: Róbert Marčan (TJ Kysučan Ochodnica): Príkladný kapitán mužstva, opora obrany. Svojimi dlhoročnými skúsenosťami vynikal na svojom poste stopéra a taktiež výborne režíroval obranu a rozdával cenné rady.

Záložník: Peter Gašinec (TJ Kysučan Ochodnica): Zodpovedný, tvrdý, obetavý záložník, príkladný svojím prístupom a podporou pre mužstvo.

Útočník: Tomáš Žídek (TJ Kysučan Ochodnica): Výborný útočník s priamym ťahom na bránu, prehľadom. Dokonca sa nestratil ani na pozícii záložníka.

Branislav Gavlas
Tréner: Peter Hucko (Ochodnica)

7. liga

František Slovjak, tréner FK Polom Raková

Brankár: Oldřich Nikrmajer (Snežnica): Má vynikajúci postreh, výborné reflexy, perfektne organizuje obranu a hlavne veľa rozpráva, čím diriguje celé mužstvo.

Obranca: Jozef Guži (Raková): Má výbornú predvídavosť a vynikajúce čítanie hry. Perfektne stmeľuje celé mužstvo, dáva mu ráz a charakter.

Záložník: Pavol Jantoš (Klokočov): Perfektne pracuje s loptou, má vynikajúce periférne videnie a kvalitnú prihrávku. On tvorí celú hru Klokočova. Keď sme si ho vo vzájomnom zápase osobne pokryli, tak bez neho Klokočov nehrali nič. Keď má priestor, je vynikajúci.

Útočník: Peter Goralka (Raková): Je to hrotový hráč ako guľa. Poznám ho pätnásť rokov, trénoval som ho od žiakov. Má vynikajúcu hru hlavou, dokáže si perfektne pokryť loptu, má výbornú strelu a najmä obrovský čuch na góly. Na turnaji v Jablunkove dal v piatich zápasoch sedem gólov a všetky z hry, z toho štyri hlavou. Aj keď kvôli zraneniam s nami začal hrávať neskôr, nestrelil tých gólov veľa, ale napríklad v Lodne sme vyhrali vďaka nemu.

Tréner: Róbert Padych (Rudina): Za jeho čias v Rakovej bol vynikajúci technik s loptou a mal veľký prehľad v šestnástke. Po obnovení klubu dal dokopy vynikajúce mužstvo a aj vďaka nemu hrala Rudina dobrý technický futbal.

Pavol Mičian, predseda OŠK Rudina

Brankár: Dominik Šedo (Rudina): Silný v súbojoch, dobrý pri štandardných situáciách, rozvážny pri rozohrávke.

Obranca: Jakub Húšťava (Rudina): V mladom veku je silný v súbojoch s dobrým zapájaním sa do ofenzívy.

Záložník: Tibor Janec (Rudina): Na svoj vyšší vek má veľmi dobrý prehľad v hre a výbornú kondíciu.

Útočník: Patrik Lisko (Rudina): Rýchly ľavonohý útočník s dobrou technikou a s čuchom na góly. Hráč s veľmi dobrou kondíciou a fyzickými parametrami.

Tréner: Róbert Padych (Rudina): Svoje hráčske skúsenosti preniesol do mužstva a v ťažkej situácii dokázal sceliť a udržať po dvoch rokoch hráčov spolu.

Prečítajte si tiež: V Novej Bystrici chcú vylepšiť hraciu plochu a plánujú návrat mládeže do súťaže Čítajte 

Rastislav Zeman, manažér FK Lodno

Brankár: Dávid Mučka (Lodno): Odchovanec MŠK Žilina. V tejto sezóne odchytal len tri zápasy, ale ukázal v nich svoju kvalitu.

Obranca: Slavomír Ovečka (Lodno): Starší a skúsený hráč. Má skúsenosti napríklad aj z tretej rakúskej ligy. Mladí sa od neho majú čo naučiť.

Ján Hofer, FK Lodno

Záložník: Peter Martikán (Lodno): Mladý, rýchly a bojovný hráč.

Tréner: František Slovjak (Raková)

Marián Ukrop, predseda MŠK Snežnica

Brankár: Oldřich Nikrmajer (Snežnica): V každom zápase predviedol veľa zásadných zákrokov, dostal najmenej gólov v súťaži, odchytal všetky zápasy. Bol jednoznačne najlepší brankár súťaže.

Obranca: Jakub Kopas (Snežnica): Dôraz v osobných súbojoch, rýchly prechod do útočnej fázy, výborná kondícia. Odohral všetky zápasy

Záložník: Vladimír Lutera (Polom Raková): Rozhľad v hre na veľkom priestore, výborné prihrávky, výborná strela, vodcovská osobnosť mužstva, srdciar. Podľa nás najlepší hráč súťaže.

Útočník: Daniel Dorociak (Slovan Klokočov): Rýchlosť a dôraz v súbojoch, vyniká pri hre jeden na jedného.

Tréner: Mário Škorupa (Snežnica): Len koncom júna sme sa rozhodli prvýkrát prihlásiť do súťaže mužov a ako nováčik sme obstáli dobre. Ako jediní sme dokázali poraziť lídra z Rakovej a ako jediné mužstvo sme dokonca s Rakovou ani neprehrali. Hráči trénera rešpektujú a poctivo trénovali. Prakticky v každom zápase musel robiť zmeny v zostave, keďže dosť hráčov pracuje aj cez víkendy.

TJ Slovan Klokočov: Neodpovedali.

Najčítanejšie na My Kysuce

Inzercia - Tlačové správy

 1. Slovákovi sa podaril zázračný vynález. Môže zmeniť predpovede počasia
 2. Akú trasu si vybrať do Chorvátska a koľko vás bude stáť
 3. Prázdniny znamenajú oddych, ale aj riziká. Ako sa im vyhnúť?
 4. Kam na samozbery marhúľ, broskýň, levandule alebo malín
 5. Vypnite si reklamu na SME.sk a odomknite všetky články
 6. Foodblogerka Nikoleta Kováčová: Prečo nechcem deti
 7. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
 8. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
 1. Akú trasu si vybrať do Chorvátska a koľko vás bude stáť
 2. Prázdniny znamenajú oddych, ale aj riziká. Ako sa im vyhnúť?
 3. Kam na samozbery marhúľ, broskýň, levandule alebo malín
 4. OverenaSpolocnost.sk - novinka v oblasti účtovných auditov
 5. Nadšenie zo skúsenosti prenášajú v dm na zákazníka
 6. Vypnite si reklamu na SME.sk a odomknite všetky články
 7. Foodblogerka Nikoleta Kováčová: Prečo nechcem deti
 8. Kamery do auta: Čo dokážu a akú by ste si mali vybrať?
 1. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí! 16 385
 2. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu 12 711
 3. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 11 335
 4. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 8 525
 5. Kam na samozbery marhúľ, broskýň, levandule alebo malín 7 950
 6. Foodblogerka Nikoleta Kováčová: Prečo nechcem deti 7 045
 7. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami 5 592
 8. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov 4 957

Blogy SME

 1. Vlasta Žampová: Satanskí mučenici apoštola Fica riadili vypaľovanie Slovenska
 2. Martin Greguš: Team-building za cca 5 899 eur - je to možné? Pozrime sa na počet zamestnancov, ktorý sa opäť raz vymkol z podkontroly - Metropolitný inštitút
 3. Peter Paulík: Svetový úspech slovenského mosta
 4. Jana Melišová: KRÁTKO O RODIČOVSTVE…
 5. Elena Antalová: Ohovárať iných "fasa", divák "ďakuje" za bulvár naživo.
 6. Věra Tepličková: Osvetové aktivity alebo Malá inšpirácia zo zahraničia
 7. Soňa Bulbeck: O nevidteľnej ministerke a viditeľnej kultúre...
 8. Silvia Valkovič: Leto
 1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 23 808
 2. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 13 131
 3. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 10 266
 4. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 7 571
 5. Post Bellum SK: Návrat mohol byť ťažší ako útek 4 883
 6. Marián Kozák: Stretnutie s mojimi spolužiakmi z vysokej školy v Nitre po 16 rokoch 3 681
 7. Martin Greguš: Práca za 216 eur s DPH/hod? Pozrite si závery z kontrol v mestských podnikoch. Metropolitný inštitút - za dva roky na bežné výdavky o milión EUR viac 3 269
 8. Martin Greguš: Ministerka Remišová s notebookom s nalepeným heslom na obrazovke...Je toto normálne? 2 995
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
 2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
 3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
 4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
 5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
 6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
 7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
 8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Kysuce - aktuálne správy

Veriacich neodradilo ani sychravé počasie.

V Klokočove si už desaťročia veriaci pripomínajú vierozvestcov zo Solúna na slávnostnej svätej omši a turistickým výstupom.


13 h
Neudržiavaná trávnatá plocha v Kysuckom Novom Meste

Neudržiavaný pozemok plný buriny nie je lúka.


16 h
Ilustračné foto

V okrese Čadca si obyvatelia do Zastupiteľstva ŽSK zvolia po novom sedem poslancov, v Kysuckom Novom Meste ostávajú traja.


4. júl
Ninka sa narodila 2. júla

Privítajte s nami novorodencov z Kysúc.


4. júl

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

K nezvládnutej organizácii sa vyjadrili aj usporiadatelia z agentúry Profi Event.


19 h

Chlapec dopadol na striešku nad vchodom, z ktorej spadol na zem.


19 h

Strelnú zbraň použili prvý raz.


14 h

Naďalej platí mimoriadna situácia, je uzavretý pre autá, cyklistov a chodcov.


4. júl

Blogy SME

 1. Vlasta Žampová: Satanskí mučenici apoštola Fica riadili vypaľovanie Slovenska
 2. Martin Greguš: Team-building za cca 5 899 eur - je to možné? Pozrime sa na počet zamestnancov, ktorý sa opäť raz vymkol z podkontroly - Metropolitný inštitút
 3. Peter Paulík: Svetový úspech slovenského mosta
 4. Jana Melišová: KRÁTKO O RODIČOVSTVE…
 5. Elena Antalová: Ohovárať iných "fasa", divák "ďakuje" za bulvár naživo.
 6. Věra Tepličková: Osvetové aktivity alebo Malá inšpirácia zo zahraničia
 7. Soňa Bulbeck: O nevidteľnej ministerke a viditeľnej kultúre...
 8. Silvia Valkovič: Leto
 1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 23 808
 2. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 13 131
 3. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 10 266
 4. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 7 571
 5. Post Bellum SK: Návrat mohol byť ťažší ako útek 4 883
 6. Marián Kozák: Stretnutie s mojimi spolužiakmi z vysokej školy v Nitre po 16 rokoch 3 681
 7. Martin Greguš: Práca za 216 eur s DPH/hod? Pozrite si závery z kontrol v mestských podnikoch. Metropolitný inštitút - za dva roky na bežné výdavky o milión EUR viac 3 269
 8. Martin Greguš: Ministerka Remišová s notebookom s nalepeným heslom na obrazovke...Je toto normálne? 2 995
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
 2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
 3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
 4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
 5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
 6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
 7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
 8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu