Bánová kráča za postupom

Martin - Dolný Hričov 8:0 (1:0), 7. a 23. Ladňák, 83. a 86. Šlichtík, 65. a 70. Ďurkovič, 61. Čulok, 90. Markovič.

Hostia z Hričova po víťazstve v minulom kole nad Tvrdošínom vycestovali na Turiec iba s jedenástimi hráčmi, a to ešte bez piatich hráčov základnej zostavy. Domáci sa už v 7. min ujali vedenia po hlavičke Ledňáka. Martinčania svojím neustálym pohybom robili obrane hostí problémy a tá niekedy aj so šťastím udržala polčasový výsledok 1:0. Druhý polčas sa zmenil na strelecký koncert domácich. V 53. min Ledňák svojím druhým gólom zvyšoval na 2:0, v 60. min po hrubej chybe v obrane hostí Čulok sám pred brankárom Majtánom nezaváhal a pohodlne zvýšil na 3:0. Po tomto góle hostia akoby rezignovali a skóre naďalej narastalo po samostatných únikoch domácich hráčov. V 65. a 70. min Ďurkovič dvoma gólmi zvyšoval na 5:0. V 83. a 86. min Šlichtík upravil na 7:0 a Markovič v 90. min svoje sólo zakončil gólom na 8:0. Najsmutnejším hráčom bol zrejme brankár Hričova Majtán, ktorému obrana v ničom nepomohla a viackrát ho nechala osamoteného zoči-voči útočníkom domácich. R Drozd, 300.
DOLNÝ HRIČOV: Majtán - Sobola, Uhliarik, Zaduban, Randík, Kabašta, Masný, Bandúr, Capanda, Kahát, Paták.

Bánová - Rudinská 3:0 (2:0). 33., 42. a 90. Kubovich (posledný z 11m). Začiatok zápasu patril domácim futbalistom, keď hostí nepustili takmer na vlastnú polovicu. Po dvadsiatich minútach hostia z Rudinskej pritvrdili hru. V 28. min si prvú dobrú príležitosť vypracovali hostia, no bez gólového efektu. V 31. min v dobrej príležitosti Vajda mieril mimo Malíkovej brány. O dve minúty nato po centri z ľavej strany Kubovich otvoril skóre zápasu. V 42. min opäť dal o sebe vedieť Kubovich, keď parádne trafil z trestného kopu na 2:0. V druhom polčase futbalistom na oboch stranách vo veľkých horúčavách ubúdali sily veľmi rýchlo, čo sa odrazilo aj na hre. Tá bola vyrovnaná, na oboch stranách bez väčších príležitostí. V závere zápasu hostia pritlačili so snahou urobiť niečo s výsledkom. Dobre organizovaná obrana Bánovej však eliminovala útočníkov hostí. V 90. min po faule brankára Malíka v pokutovom území zavŕšil Kubovich svoj hetrik takzvanou panenkovskou penaltou.
Domáci tak urobili ďalší krok k postupu do 3. ligy.
R Náther, 410. BÁNOVÁ: Klec - D. Ďuratný, Sluka, Vajda, L. Ďuratný, Ďurica (71. Hýll), Kubovich, Mojík (75. Kosa), Frátrik, Stalmašek, Podmanický (60. Labuda). RUDINSKÁ: R. Malík - M. Šuraba, P. Malík,, Kotrč, Zuziak, Brodňan, Sedúch, Záhradník, Číčala, Belák, Súkeník (striedali: Luciak, M. Šuraba, Gasinec).

Turčianska Štiavnička - Lietavská Lúčka 2:0 (0:0). 70. Ociepka, 90. Gregor. Prvý polčas mali mierne navrch hostia z Lietavskej Lúčky. Hosťujúci futbalisti sa presadzovali najmä kombinačnou hrou po stranách. Vo viacerých príležitostiach sa vyskytli Šupina a Kudla, ale vsietiť gól im nebolo súdené. Po zmene strán sa obraz hry úplne zmenil. Opraty hry prevzali domáci futbalisti. V 67. min mal najväčšiu šancu v zápase hosťujúci Kudla, z 10 metrov však namieril vysoko nad. O tri minúty hostia pykali, keď Ociepka vydarenou strelou z uhla otvoril skóre zápasu. Domáci potom už kontrolovali vývoj, keď hostia odišli po kondičnej stránke. V úplnom závere stretnutia pridal Gregor po individuálnej akcií druhý gól domácich.
R Perašín, 150. LIETAVSKÁ LÚČKA: Tvarbek - Košša, Benko, Čupka, Mikunda, Drahno, Kaštan, Poliaček (60. Turian), Horčík, Kudla (80. Belan), Šupina.
Námestovo - Stráňavy 0:0. Od začiatku zápasu sa hral dobrý futbal. Domáci a aj hostia hrali otvorenú partiu. V prvom polčase si vytvorili zopár sľubných príležitostí. Po polčase sa obraz hry nezmenil. Mužstvá chceli strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale brankári boli vždy na svojom mieste. Domáci futbalisti vrhli v závere všetko do útoku, za čo mohli pykať. Na ich šťastie tri minúty pred koncom sa rútil Mahút sám na domáceho gólmana, no nepodarilo sa mu ho prekonať, a tak sa stretnutie skončilo zaslúženou remízou.
R Čuboň, 100. STRÁŇAVY: Tatranský - Belko, Podhradský, Turianik, R. Barošinec, L. Cetera (86. Hvozdík), Vacek, Mahút, R. Cetera (76. Piroha), Turský.

Krásno nad Kysucou - Tvrdošín 1:3 (1:1), 10. Švábik - 44. a 74. Macko, 70. Kozák. Domáci začali náporom, čo vyústilo už v 10. min Švábik rýchlym prienikom prekvapil hosťujúceho gólmana a Krásňania razom viedli 1:0. No po tomto góle akoby obe mužstvá na ihrisku "spali". Hral sa nezáživný futbal v strede poľa. Pred koncom prvej polovičky stretnutia sa hostia ujali aktivity a po peknej strele Macka vyrovnali na 1:1. Po obrátke sa hral opäť nezáživný futbal, väčšina hry prebiehala medzi 16-stkami. No v 70. min po chybe v domácej obrane sa hostia ujali vedenia. Krásňania síce zvýšili svoje úsilie, ale šance Jakubca a Kopáska zostali nevyužité. Zákonite prišiel už o 4. min trest, keď po peknej strele Macka hostia už zvýšili na 1:3. Domáci sa snažili ešte korigovať, avšak do konca sa už nič vážneho neudialo. R Mihálka, 200.
KRÁSNO NAD KYSUCOU: Šustek - Špita, Chlebek (46. Šurina), Švábik (59. Koňuch), Šadlák, Zjavka (46. Fukas), Gábor, Pagáč, Jakubec, Kasaj, Kopásek.
OSTATNÉ VÝSLEDKY: Lisková - Nižná1:1 (1:0), Kubala - Kubolek. Trebostovo - Valča 1:2 (0:2), Mackura - Pravňan, Horváth.

1. Bánová 23 15 2 6 59:26 47
2. T. Štiavnička 22 13 4 5 45:20 43
3. Valča 22 12 6 4 43:21 42
4. Rudinská 23 12 6 5 47:30 42
5. L. Lúčka 23 11 5 7 33:23 38
6. Nižná 23 9 7 7 33:20 34
7. Krásno 22 9 5 8 33:35 32
8. Stráňavy 23 8 7 8 27:27 31