Streda, 25. máj, 2022 | Meniny má Urban

Timek kúzlil ako Merlin, ale Zborov v šlágri na Oščadnicu nestačil

Gólové porcie Lodna, Ochodnice i Korne.

Ohňostroj oščadnickej radosti po Gavlákovej strele a Ganišinovom gólovom teči v 88. minúte. Ohňostroj oščadnickej radosti po Gavlákovej strele a Ganišinovom gólovom teči v 88. minúte. (Zdroj: Jaroslav Cabadaj)

6. liga

Rudinská - Raková 2:1 (1:0)

Celý zápas prebiehal v bojovnom duchu. V prvom polčase sa aj napriek malému počtu šancí dostali domáci do vedenia zo štandardnej situácie Mišenca, keď tečovanou strelou trafil roh bránky. Aj hostia mali sľubnú príležitosť, keď sa hosťujúci hráč ocitol sám pred bránou a prekopol ju.

V druhom polčase hostia postupne pridávali, domáci im nestíhali, ale nejako to ustáli. Rudinskej výborne zachytal Gašinec, ktorý vychytal tri čisté gólové šance. Avšak v 85. minúte už nedokázal zabrániť vyrovnávajúcemu gólu, keď unikol hosťujúci hráč a skóroval do prázdnej brány. Domácim sa podarilo až v nadstavenom čase, po rohovom kope skórovať na konečných 2:1.

SkryťVypnúť reklamu

Góly: 26. M. Mičenec, 90. Marek Luciak - 87. J. Krištofík. Rozhodoval Hrtús, 50 divákov.

RUDINSKÁ: P. Gašinec - Radoslav Malíček (60. T. Grohoľ), Martin Malíček, M. Mičenec, R. Ondrúšek, D. Kramár (90. S. Ceniga), M. Saga (55. Lukáš Luciak), R. Vlček, Š. MALÍK, P. Čupa (46. Marek Luciak), M. Buček.

RAKOVÁ: P. Kotuľa - V. Lutera, J. Krištofík, E. Petrák, R. Rafaj, R. Tatarčiak, P. Laš (75. M. Mariak), R. Krupík, J. Házy, Ľ. Maľovaník, M. Kajánek (67. M. Prívara).

Olešná - Podvysoká 1:1 (0:0)

Priebeh zápasu bol vyrovnaný. V prvom polčase bola aj napriek nevyužitým šanciam Olešná lepšia. Na začiatku druhého polčasu domáci skórovali, no hostia v priebehu niekoľkých minút vyrovnali. Skóre sa už do konca zápasu nezmenilo, výsledok tak ostal 1:1.