Pondelok, 19. október, 2020 | Meniny má KristiánKrížovkyKrížovky
1. TRIEDA OBFZ KYSÚC

V Povine sa hralo hlavne kartami

Staškov - Rudina 3:2 (1:1), 40. Žák, 43. Pastucha (11), 57. Puraš, 75. Juraš, 81. Žak (11). Zápas sa hral na ťažkom teréne, kde obe mužstvá vložili bojovného duch. Šance sa striedali na obidvoch stranách, no v prvej polovice stretnutia ostali nevyužité. Po remízovom polčase však domáci pritvrdili a zápas dotiahli do víťazného konca. R Horecky, 50, ŽK: Knapik, Dodek, Pisecky, Luciak. ČK: Barčik, P. Kralik, Juraš.
STAŠKOV: Čmelík - Knapík, Kralik, Gotwald, Dodek, Halučšák, Babiš, Štrkaň, Cisarik, Žak, Furdan, (Kubalák, Juráš). RUDINA: Barčík - P. Mičan, Kralik, Piesecký, Luciak, M. Mičan, Malík, Kopásek, Puráš, Matejka, Pastucha, (Holeš, Mihalec).
Svrčinovec - Ochodnica 1:0 (0:0), 57. M. Krkoška. Domáci mali celý čas prevahu, ale výkonom sa zaskvel hlavne brankár hostí. Ten 45. min nepustil nič. Nakoniec však domáci zaznamenali šťastný gól, ktorý znamenal tri body. R Kajánek, 200, ŽK: Olejko, Tarana.
SVRČINOVEC: Slovák - P. Halfár, Kordek, J. Kulla, J. Krkoška, Stranava, Gomola, P. Kulla, Mrmus, M. Krkoška, Kubišta. (Cyprich, Ondrušek, Vrškovy). OCHODNICA: Kubošek - Olejko, Baranec, Černošek, Povinec, Horváth, Tabani, M. Trúchly, Mlych, Čičala, Tarana.(Dlhopolček).
Snežnica - Čierne 2:1 (1:0), 35. Beňadik, 85. Š. Labuda - 89. Špiriak. V prvom polčase boli domáci jasne lepším celkom, čoho výsledkom bol vedúci gól. V druhom polčase však Snežnica poľavila, Čerňania ožili začali tlačiť, no gól nedali. Až v závere domáci svoje víťazstvo potvrdili druhým gólom. Hosťom sa na konci podarilo dať už len čestný gól. R Špulica, 80, ŽK: Š. Labuda, Benko, Unzetig, Joukl.
SNEŽNICA: F. Jašo - Hlavatý, Smieško, P. Labuda, Úkrop, Šidlo, Jaroslav Beňadik, Š. Labuda, Tomaš, Bahna, M. Labuda, (Beňadik J, Palarec). ČIERNE: P. Fonš - Benko, Gomola, R. Fonš, Jančik, Pučalik, Unzetig, Špiriak, Joukl, Pitek, Majchrák, (Ganderák, Štetiar, Kopasek).
Turzovka - Radoľa 3:3 (0:1), 68. a 70. Pavlík, 82. Blažek.- 2. Ďuriš, 48. vlastný, 53. Žubor. Prvých 15. min vládli na ihrisku hostia, hra sa však vyrovnala. Po trojgólovom náskoku už málokto veril, že sa budú body deliť. Turzovčania však po neustálom tlaku nakoniec vyrovnali. Divákom tak pripravili napínavé stretnutie. R Hlava, 50.
TURZOVKA: Daňek - Šulek, Rovňaník, Molovčak, Puškár, Horčičák, Pavlík, Brezina, Mudrík, Zavičár, Rovňanik,(Chnurik, P. Blažek, L. Blažek). RADOĽA: Helt - Ďuriš, Ploštica, Vlček, Macejko, Gazdík, M. Harček, Luprich, S. Žubor, Kaplík, J. Žubor. (Urban, L. Harcek, Pavlus).
Povina - Korňa 2:1 (1:0). Zápas sa niesol v nervóznom duchu, na čo doplatili najmä hráči hostí množstvom kariet. Oslabený tím z Korne nakoniec odišiel domov bez bodov. R Skora, 150, ŽK: Kašik, Pupik, Dorociak, Ligač, Jan Michaliček, Jozef Michaliček, ČK: Ligač, Jan Michaliček
POVINA: Janošik - Kašík, Lisko, Pupik, Krasňan, Žiliak, Jur. Papan, Damaška, Joz. Papan, Varga, Mrmus. (V. Donat, Randa, Staňo).
KORŇA: Čuboň - Vyrobík, Dorociak, Pavol Korduliak, Peter Korduliak, Ligač, Kotek, Kubala, Šperka, Jozef Michalíček, Jan Michaliček. (Vranečka).
Radôstka - Kysucký Lieskovec B/Lodno 1:1 (0:1), Slivka - Kekely Domáce mužstvo sa rozišlo s rezervou Kysuckého Lieskovca nerozhodným výsledkom 1:1. V prvom polčase režírovali hru hostia, no po obrátke sa hra vyrovnala a domáci zápas vyrovnali. R Jašúrek.
RADÔSTKA: Labant - Matejčík, Zajačik, Frišč, Slivka, Poništ, Durinák, Skaličan, Hyl, Koščál, Kubala, (Strnadel, Ján Poňišt, M Strnadel). KYSLUCKÝ LIESKOVEC B/LODNO: Tomašec - Rechtorík, Janek, Ceniga, Tatarčiak, F. Fujak, Hoferica, V. Fujak, Kralik, Mihalda, Kekely. (Šamaj, Ondrejaš)
Vysoká - Zborov nad Bystricou
3:1 (2:1), 35. Kubica, 43. Kubištel, 45. Jančik, 52. Minek. Aj napriek prehre mali hostia viacej s hry. No nepremenili viacero gólových príležitosti, čo ich stálo cenný bod. Domáci boli efektívnejší v koncovke a nakoniec slávili víťazstvo. R Kubiš, 80, ŽK: Kubištel, Ľ. Koleňak, Trnka, M. Nevedal, J Nevedal.
VYSOKÁ: Papajčík - Bavlšík, Odnoga, Kubačak, Holák, K. Koleňák, Koleňák L. Hetflays, Jančík, Kubištel, Minek, (Planeta, Kovalik). ZBOROV: Horniak - Podolak, Noskovič, J. Neveďal, Košťál, Kocifaj, M. Neveďal, Trnka, M. Kubica, Jantoš, L. Kubica. (M.Jedina, Čimbora, Jedinak). Marián Kubalík

14. Čierne 4 0 0 4 5:15 0

1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  3. Home (ale aj) Office
  4. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Zelená Bratislava
  7. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  8. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Záujem o akcie Pilulky prekonal naše očakávania
  1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Zelená Bratislava
  4. Ruža zmeny
  5. Úpravy automobilov pre ZŤP
  6. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  7. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  10. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  10. Budúcnosť v digitále je plná žien. V čom majú pred mužmi navrch? 8 613

Niektorí zákazníci si zatiaľ berú zabalené jedlo.

Najviac nakazených pribudlo v Košiciach a v okrese Čadca

Nedeľňajší rekord sa vyšplhal na číslo 860.

ONLINE DISKUSIA: Môže byť Žilina moderné a životaschopné mesto?

Ako dostať Žilinu na mapu moderných miest? Má krajské mesto priestor na rozširovanie? Aj tieto témy odznejú v LIVE diskusii už v stredu o 9. hodine na FB Žilina na Facebooku.