Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky
1. TRIEDA OBFZ KYSÚC

V Ochodnici sa na ihrisku nedohralo

Čierne - Korňa 2:1 (1:0), Kubalík, Špiriak - Košeľa. Domáci nevyužili veľa šancí. No na domácej pôde jasne dominovali a hosťom z Korne dávali len málo príležitosti presadiť sa. Druhý polčas bol vyrovnanejší. Korňania sa dostali do šance, avšak vyrovnať sa im nepodarilo.R Kajánek, 100, ŽK: M. Fonš.
ČIERNE: Peter Fonš - R. Fonš, Unzeitig, Vorek, Ganderák, M. Fonš, P. Gomola, J. Matys, P. Kubalík, Peter Kubalík, V. Špiriak, (Benko, Jančík, Pitek).
KORŇA: Hruška - J. Vyrobik, Dorotiak, P. Korduliak, Ján Michaliček, Joz. Michaliček, Kubala, Chytil, Papík, T. Tkáčik, P. Vyrobik, Palica, Paľuch.
Radoľa - Staškov 4:3 (3:0), Žubor 3, J. Harcek - Páleník, Žák 2. Vyrovnané stretnutie s množstvom gólov na obidvoch stranách. Ale až v druhom polčase. Prvý patril domácim. Hostia nabrali po zmene strán druhý dych a nebyť chyby v obrane uhrali by remízu. R Klušák 200, ŽK: Vlček, Harcek
RADOĽA: Belko - Vlček, Šidlo, Macejko, Pavlus, Harcek, Gazdík, Ploštica, Kaplík, Žubor, J. Harcek, (Papik, L. Harcek).
STAŠKOV: P. Čmelík - J. Kubalák, D. Králik, A. Knapik, J. Dodek, Š. Cisárik, E. Babiš, J. Holičár, J. Páleník, S. Žák, P. Badura.
Rudina - Zborov 2:1 (2:0), Matejka, Puraš - Litva. Zo začiatku viedli domáci, potom sa však hostia ujali iniciatívy a v druhom polčase strelili gól z pekného protiútoku. V zápase bojovali obidva celky, ale futbalová šťastena tentokrát mala bližšie k Rudinčanom.
R Hrtús, 150, ŽK: Luciak. Puraš - Frnka
RUDINA: Barčik - Kopas, Králik, Luciak, Kužma, Holeš (Miťan), Piesecký, Ševčík, Kopásek (Kotrč), Puraš, Matejka.
ZBOROV: Macák - Podolák, Noskovič, Sadlák, Košťál, Kocifaj, Neveďal, Litva, Frnka, Zuščák, Kubica (Čimbora).

Svrčinovec - Vysoká 2:0 (2:0), M. Gomola, J. Mrmus. Svrčinovčania už v úvode udávali tempo hry. Útočili na bránu hostí, čo im prinieslo dvojgólove vedenie. Po obrátke to už vyzeralo naopak. Hostia tlačili, no obrana domácich nepovolila.R Šuška, 50, ŽK: Cyprich, Koleňák.
SVRČINOVEC: Slovák - Cyprich, Ľ. Kordek, J. Kulla, M. Pišček, R. Zubričan, M. Gomola, V. Laš, P. Franek, J. Mrmus, P. Brčkavý, ( P. Halfár, M. Janošiak, M. Kršica).
VYSOKÁ: Z. Sojka - Balošík, J. Odnoga, J. Planéta, Ľ. Pavlšík, Ľ. Koleňák, K. Koleňák, Hetflays, M. Planéta, P. Kubištel, L. Kovalík, (Ľ. Kolák).
Snežnica - Radôstka 5:2 (3:0), P. Labuda 2, J. Tomáš 2, Bahna - J. Poništ 2. Domáci boli v prvom polčase jasne v prevahe, toto hry bolo veľmi vysoké. V druhom polčase sa síce hostia doťahovali, no keď vsietili dva góly, ďalšie dva zinkasovali. R Hlava, 90.
SNEŽNICA: F. Jaššo - Ľ. Palarec, J. Beňadikt, P. Labuda, Úkrob, J. Beňadikt, T. Jaššo, Smieško, J. Tomáš, Bahna, M. Labuda, (Tolnaj, Hlavatý).
RADÔSTKA: Labant - R. Skaličan, Kubala, D. Skaličan, Slivka, Kuflík, J. Poništ (77. Šimašek), Strnádel, P. Hýl (72. Brandis), J. Poništ, Kašaj.
Turzovka - Povina 2:1, (2:0), P. Rovňanik, Puškár - Žiliak. Povina si na ihrisku Turzovky body nevystrieľala. Práve naopak. Turzovčania hrali od prvej minúty na víťazstvo. Aj keď prišlo zaváhanie, ktoré hostia využili, tri body si do konca stretnutia ustrážili. R Juriga, 50.

TURZOVKA: Chmúrik - Šulek, M. Rovňaník, Molovčák, Puškár, P. Horčičak, Brezina, L. Blažek, Mohelník, Zavičár, P. Rovňanik, (Mudrík, Mucha).
POVINA: R. Andel - Kašík, Lisko, Pupík, Randa, M. Tichý, J. Papán, Mrmus, Varga, Žiliak, Ľuptovec, (Staňo).
Ochodnica - Kysucký Lieskovec B/Lodno. Zápas bol predčasne ukončený. Dohru bude mať za zeleným stolom. R Bohovič
OCHODNICA: Kubošek - Muzika, Baranec, Čičala, Špita, Horváth, Povinec, M. Trúchly, Mlych, Tvarúžek, Labák.
KYSUCKÝ LIESKOVEC B/LODNO: Š. Slíž - J. Králik, Jazek, M. Mihalda, M. Tatarčiak, R. Fuják, Panaček, Šamaj, L. Fujak, Macura, Rechtorik.

2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020 6 913

Výhrady zástupcov dolných Kysúc boli oprávnené.

15 h
Turnaj vo Vysokej nad Kysucou v roku 2015. Zľava Miroslav Petrák ml., Jakub Kolesnáč, Krenželák a Miroslav Petrák st.

Pred svojím prvým zápasom zahviezdil.

18 h
Spoločné foto po testovaní v Kysuckom Novom Meste.

Primátor Marián Mihalda nerozumie, odkiaľ sa berú percentá pozitívnych.

23 h
Jozef Mozol, poradca ministra dopravy SR.

Jeho prvé kroky viedli na stretnutie so zástupcami dolných Kysúc. Zdôrazňuje však, že k dispozícii je celému regiónu.