Víťazi a finalisti z jednotlivých kategórií sa nominovali na majstrovstvá Slovenska. Výsledky: dvojhra žiakov: 1. Mudrik(Čadca), 2. Maják(Čadca), 3.– 4. Capek (Čadca),Gabárik (Žillina). Dvojhra žiačok: 2. Brathová (Ružomberok), 2. Pijáková (Žilina), 3. Cisáriková (Čadca). Štvorhra žiakov: 1. Mudrik-Capek (Čadca), 2. Maják-Gabárik (Čadca,Žilina), 3. Kupčík- Jurkovič (Ružomberok) a Ševec-Adámek (Kysucké Nové Mesto, Lučenec). Štvorhra žiačok: 1. Pijáková-Brathová (Ružomberok,Žilina), 2.Cisáriková-Pizíková (Čadca,Kysucké Nové Mesto)
2. liga
Žilina B – Ružomberok B 9:9, Žilina B – Banská Bystrica 8:10, Bytča B – Teplička nad Váhom 4:14, Bytča B – Medokýš Martin 3:15, Stránske – Medokýš Martin 14:4, Stránske – Teplička nad Váhom 10:8, Rajec - Banská Bystrica 9:9, Rajec – Ružomberok B 11:7, Tvrdošín-Nižná B – Doprastav Zvolen 4:14, Tvrdošín-Nižná B – Podbrezová 8:10, SCP Ružomberok – Podbrezová 12:6, SCP Ružomberok – Doprastav Zvolen 11:7, SOUŽ Zvolen – Višňové 10:8, SOUŽ Zvolen – Čadca B 7:11, Krupina B – Čadca B 6:12, Krupina B – Višňové 10:8.
1. Čadca B 24 23 1 0 323:109 71
2. SCP Ružomberok 24 18 3 3 283:149 63
3. Doprastav Zvolen 24 15 2 7 255:177 56
4. Podbrezová 24 14 4 6 241:191 56
5. Banská Bystrica 24 12 6 6 227:205 54
6. Teplička nad Váhom 24 12 4 8 228:204 52
7. SOUŽ Zvolen 24 11 3 10 232:200 49
8. Višňové 24 11 2 11 226:206 48
9. Žilina B 24 10 4 10 216:216 48
10. Medokýš Martin 24 10 3 11 223:209 47
11.Rajec 24 6 8 10 196:236 44
12.Krupina B 24 7 4 13 179:253 42
13.Ružomberok B 24 6 5 13 196:236 41
14.Tvrdošín-Nižná B 24 2 7 15 164:268 35
15.Stránske 24 4 2 18 162:270 34 16.Bytča B 24 1 2 21 105:327 28
4. liga
Čadca C – Žilina D 16:2, BCI Žilina – Teplička nad Váhom B 6:12, Višňové C – Radoľa B 3:15, Snežnica – Žilina E 9:9, Valča – Bytča C 10:8, Rudno – Višňové B 9:9, Belá – Kláštor 0:18.
1. Čadca C 20 17 1 2 264:96 55
2. Radoľa B 20 17 1 2 241:109 55
3. Žilina D 20 17 1 2 239:121 55
4. Valča 20 13 4 3 225:135 50
5. BCI Žilina 20 12 2 6 214:146 46
6. Teplička B 20 12 1 7 198:162 45
7. Snežnica 20 10 2 8 199:161 42
8. Kláštor 20 10 1 9 188:172 41
9. Višňové B 20 8 2 10 191:169 38
10. Rudno 20 5 3 12 132:228 33
11. Višňové C 20 4 0 16 116:244 28
12. Bytča C 20 1 2 17 101:259 24
13. Belá 20 1 2 17 92:268 24
14. Žilina E 20 1 2 17 110:250 24
5. liga
Čadca D – Žilina F 15:3, Čadca E – Žilina G 9:9, Tepláreň Žilina – Višňové D 14:4, Zákopčie – Stará Bystrica 8:10, Trnové – Kysucký Lieskovec 17:1, Strečno – Radoľa C 11:7,
1. Čadca D 19 19 0 0 265:77 57
2. Stará Bystrica 19 14 2 3 194:148 49
3. Strečno 19 13 3 3 201:141 48
4. Radoľa C 19 11 2 6 198:144 43
5. Trnové 19 11 1 7 196:146 42
6. Žilina G 19 6 5 8 173:169 36
7. Tepláreň Žilina 19 6 3 10 170:172 34
8. Višňové D 19 7 1 11 157:185 34
9 . Žilina F 19 5 4 10 148:194 33
10. Čadca E 19 3 4 12 141:201 29
11. Zákopčie B 19 4 0 15 113:229 27 12. Kys.Lieskovec 19 1 3 15 94:248 24
6. liga
Čadca F – ZŠ Martinská Žilina 3:15, Bytča D – Teplička nad Váhom C 7:11, Rajec B – Kysucké Nové mesto B 17:1, Trnové B – Tepláreň Žilina B 15:3, Višňové E – Žilina I 13:5, Kysucký Lieskovec B – Žilina žiaci 1:17.
1. Rajec B 19 18 0 1 247:95 55
2. Teplička C 19 15 2 2 232:110 51
3. Bytča D 19 14 2 3 207:135 49
4. Trnové B 19 12 3 4 214:128 46
5. Martinská Žilina 19 11 4 4 224:118 45
6. Tepláreň Žilina B 19 9 1 9 168:174 38
7. Žilina žiaci 19 6 3 10 156:186 34
8. Višňové E 19 6 1 12 152:190 32
9. Čadca F 19 7 0 12 143:199 31
10. Kys.N.Mesto B 19 3 0 16 106:236 25
11. Žilina I 19 2 1 16 108:234 24
12. Kys.Lieskovec B 19 2 1 16 95:247 24
(lj), (rh)