Sobota, 31. júl, 2021 | Meniny má IgnácKrížovkyKrížovky
1. TRIEDA OBFZ KYSÚC

Povina na Čiernom nepochodila

Korňa – Vysoká 1:1
(0:1), 81. Vyrobik – 38. Kubošný. Tento veľmi vyrovnaný a čistý zápas sa niesol v znamení mnohých nepremenených šancí. Domáci sa predviedli v dobrom svetle, rovnako ako hostia. Tí síce v prvom polčase viedli, no nakoniec sa body predsa len delili. R Jantoš, 50, ŽK: K. Koleňák, Kupšo.
KORŇA: Hruška – Korduliak, Dorociak, Ján Michalíček, Joz. Michaliček, Vyrobík, Ligáč, Kotek, Kubala, Papík, Chytil, (Košeľa, Mucha).
VYSOKÁ: Papajčík - Zajac, Odnoga, Planéta, Bavlšík, L. Koleniak, K. Koleniak, Doboš, Cigáň, Kupšo, Kubošny, (Kubištel, Kmínek, Koreň)
Kysucký Lieskovec B/ Lodno – Zborov 1:1 (1:0), 28. Fuják – 76. L. Kubica. Tento pestrý zápas sa niesol v zložitej atmosfére, v ktorej hráči nedokázali podať najlepšie výkoný. V úvode síce mali domáci navrch, ale po zmene strán sa hra vyrovnala. Hostia dokázali jednogólove manko zmazať. R Šuška, 120, ŽK: R. Podolák ČK: V. Fujak – R. Podolák
KYSUCKÝ LIESKOVEC B/LODNO : M. Žák – Šutrik, I. Janek, Mihalda, D. Ceniga, R. Fujak, Králik, V. Fujak, P. Rechtorík, J. Šamaj, M. Truban.
ZBOROV: J. Šlapka – R. Podolák, Noskovič, Šadlák, Košťál, Frnka, Jedinák, Koňušík, Kormanec, Kubica, J. Kuric.
Svrčinovec – Staškov 2:0 (1:0), J. Kulla, Krajina. Domáci sa od začiatku snažili mať navrch. Hostia im však tvrdú hru opätovali a tak si divák prišiel na svoje. Po zmene strán už réžiu prevzal Svrčinovčania a domáce víťazstvo udržali. R Bohovič, 150,
SVRČINOVEC: M. Kulla – J. Kulla, Kordek, Pištek, Zubričan, Franek, Gomola, Mrmus, Krišica, Krajina, Kubišta, (Vrškový, Halfár, Krella).
STAŠKOV: Čmelík – Kubalák, Gotwald, Králik, Dodek, Haluščák, Ligač, Cisárik, Knapík, Žák, Badura, (Furdan, Babiš, Puraš).
Rudina - Snežnica 3:1 (1:1), Pastucha 2, Puraš – Tomáš. Dolnokysucké derby uspokojilo fanúšikov. Bolo to rušné a dramatické. Prvá štvrhodina sa niesla v réžii domácich, ktorí podali dobrý výkon, ale po nepremenenej šanci viedli hostia 0:1. Po zbytonom faule hostí vyrovnali domáci na 1:1. Druhý polas nastupovala Rudina v bojovnom duchu. Po dobrom výkone bránkara a hráov zaslúžene zvíazila. Hostia podali snaživý výkon.
R Golis, 150, ŽK: P. Puraš, Pastucha – P. Labuda, M. Labuda, Bahna
RUDINA: Barčík - Holiš, Králik, Urbánek, Guzma, Ondrúšek, Kotrč, Piesecký, Ševčík, Puraš, Pastucha, (Luciak, Haluška, Kopas).
SNEŽNICA: Tolnaj – Palarec, J. Beňadik, Ma. Úkrop, P. Labuda, Šidlo, Ševčík, P. Smieško, Tomáš, Bahna, Mar. Labuda, (Javorík, Jar. Beňadik).
Ochodnica – Turzovka 2:1 (0:0), Labák 2 – Puškár. V prvom polčase prebiehal zápas pokojne, no v druhom polčase si dali hostia nešťastnou náhodou vlastný gól. Potom už Ochodničania zvýšili tlak a dvoma gólmy späčatili trojbodové víťazsvo. R Herecký, 100.
OCHODNICA: Kubošek – Dlhopolček, Tarana, Špita, Povinec, Baranec, Trúchly, Mlich, Tvarúžek, Labák, Talaniy, (Čečko, Muzika, Černošek).
TURZOVKA: Danek - Šulek, Rovňaník, P. Blažek, M. Puškár, Horčičák, Matejík, L. Blažej, R. Mucha, Zavičár, P. Mucha (Mlkvík, Chmurik, Srníček).
Čierne - Povina 4:0 (2:0), Unzeiting (11 m), Kliš 2, P. Ganderák. Čisto priemerný zápas, keď po čisto individuálných chybách hostí si domáci zabezpečili štvrogólový náskok. R Hrtús, 150.
ČIERNE: P.Fonš – Kopásek, Vorek, Unzeiting, M. Fonš, Matys, Kríž, R. Fonš, P. Gomola, R. Jokl, Jančík. (P. Ganderák, L. Ganderák, Majchrák)
POVINA: Andel – Bršlík, Kašík, Chovanec, Ju. Papan, Jozef Papan, Tichý, Damaška, Žiliak, Varga, Mrmus.
Radoľa – Radôstka 4:0 (2:0), Minár, Kaplik, Ďuriš 2. Dnes mali navrch domáci. Už v prvom polčase predviedli kvalitnú hru. Hostia ohrozili bránu súpera len sporadicky. Radoľa predviedla jasne ofenzívny futbal. R Hlava, 90, ŽK: Kaplik – Kašaj.
RADOĽA: Krešák – Macejko, Rad. Minár, Lisko, J. Minár, Šidlo, Harcek, Gazdík, Sta. Žubor, Kaplík, J. Žubor, (Pavlus, Ploštica).
RADÔSTKA: Koňušiak – Tula, Zajačik, Ďurinák, Slivka, Kašaj, Kubala, Mi. Košťál, Ma. Košťál, Strnádel, Kurica, (Labant).