Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky
1. TRIEDA OBFZ KYSÚC

Radoľa sa už chystá osláviť postup

Povina – Staškov 1:0 (0:0), 86. Chovanec. Domáci boli počas zápasu pod veľkým psychickým tlakom, futbalová šťastena sa však k nim priklonila v podobe gólu a vyhrali.
R Halfár, 60, ŽK: Žiliak –Dodek, Páleník, Knapík, ČK: Dodek.
POVINA: Andel – Chovanec, Bršlík, Pupik, Krasňan, Tichý, Zradula, J. Papán, Žiliak, M. Varga, Mrmus (Staňo, Damaška).
STAŠKOV: Švík – Kubalák, Gottwald, Králik, Dodek, Furdan, Babiš, Cisárik, Páleník, Juraš, Badura (Čmelík, Knapík, Kučák).
Turzovka – Radôstka 1:0 (0:0), 76. Mohelník. Bol to vyrovnaný zápas, šance sa objavili na oboch stranách. O víťazstve však rozhodli domáci až na konci zápasu.
R Šuška, 180, ŽK: M. Poništ
TURZOVKA: Danek - Šulek, P. Mucha, P. Blažek, Puškár, Horčičák, Brezina, L. Blažek, Mudrík, Závičár, R. Mucha(Mohelník, Matejík, Chmurík).
RADÔSTKA: Labant – Jantula, Skaličan, Košút, Hlinka, J. Poništ, M. Poništ, Ďurinák, Kubala, Košťál, Kašaj.
Snežnica – Vysoká 1:2 (1:1), 40. M. Labuda - 7. a 89. Cigáň. Prvý polčas zápasu bol vyrovnaný. Hostia mali šancu, no nepremenili pokutový kop. Druhý polčas, keď sa už zdalo, že zápas skončí remízou, však Vysočania strelili víťazný gól.
R Klušák, 150, ŽK: Úkrop – Bavlšík.
SNEŽNICA: Jaššo – Smieško, J. Beňadik, P. Labuda, Úkrop, Jar. Beňadik, Šidlo, Ševčík, Tomáš, Bahna, M. Labuda (Palarec,T. Jaššo).
VYSOKÁ: Sojka – Bavlšík, Odnoga, Zajac,Holák Ľ. Koleňák, K. Koleňák, Hetflajš, Cigáň, Kubošný, Kmínek (Kovalík).
Svrčinovec – Zborov 3:1 (1:1), 18. Kulla, 64. a 89. M. Gomola – 31. Koňušík. Od začiatku zápasu bola väčšia snaha na strane domácich, ktorí aj zaslúžene vyhrali. Zborovčania držali v hre krok, no gól v druhom polčase nedali.
R Trúchly, 90 ŽK: Koščál, Hlavatý - Noskovič
SVRČINOVEC: M. Kulla –Halfár, Kordek, J. Kulla, Petrák, Stráňava, Gomola, Kubišta, Vrškový, Krainn, P. Kulla (Slovák).
ZBOROV: Šlapka – Podolák, Noskovič, Droščák, Košťál, Kocifaj, Frnka, Koňušík, Nevedel, Čimbora, Hlavatý (Šarlák).
Rudina – Lieskovec B 9:0 (4:0), 15. a 20. a 40. a 44. a 68. Puráš, 70. a 78. Matejka, 82. Piesecký, 90. Pastucha. Domáci ukázali jednoznačnú prevahu na ihrisku už od začiatku zápasu. Boli bojovnejší a zaslúžene zvíťazili. Puráš si z chuti zastrieľal.
R Chovanec, 150, ŽK: Kuchta, Šamaj
RUDINA: Barčík – Luciak, Králik, Piesecký, Guzma, Haluška, Kotrč, Ondrušek, Pastucha, Puraš, Matejka (Holeš, Kopa, Ševčík).
KYSUCKÝ LIESKOVEC B/LODNO: Žák – Kuchta, Šamaj, Smolka, Šuty, Kupač, Truban, Rechtorik, M.Šamj, Duraj, Nevedal.
Ochodnica – Korňa 4:0 (1:0), 37. M. Mlich, 50. a 63. Čečko, 67. M. Trúchly. Prvá polovica zápasu sa niesla v duchu vyrovnaných šancí, druhý polčas však domáci ukázali jednoznačnú prevahu, ktorú spečatili 4 gólmi.
R Kubiš, 50, ŽK: Činčala, Korduliak
OCHODNICA: Tabanyi – T. Čečko, P. Čečko, Trúchly, Špita, Povinec, Černošek, Čičala, Mlich, Baranec, Hrubý (Dlhopolček, Muzika).
KORŇA: Hruška – Korduliak, Dorociak, Ja. Michaliček, Joz. Michaliček, Vyrobík, Kotek, Škorčík, Papík, Mucha, Chytil (Staník, Učník).
Čierne – Radoľa 4:4 (3:3). Zápas bol od začiatku vyrovnaný, keď góly padali na oboch stranách rovnako. Nepríjemne však skončil pre jedného hráča, ktorý si zlomil nohu.
R Jantoš, 100.
ČIERNE: Kotečný – L. Ganderák, Gomola, Fonš, Štetiar, Jančík, Matys, Unzeitig, Jokl, Vorek, Špiliak.
RADOĽA: Grešák – Macejko, Rad. Minár, P. Lisko, J. Minár, Šidlo, Harcek, M. Gazdík, Sta. Žubor, Kaplík, J. Žubor.

10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 321

Výhrady zástupcov dolných Kysúc boli oprávnené.

36m
Turnaj vo Vysokej nad Kysucou v roku 2015. Zľava Miroslav Petrák ml., Jakub Kolesnáč, Krenželák a Miroslav Petrák st.

Pred svojím prvým zápasom zahviezdil.

4 h
Spoločné foto po testovaní v Kysuckom Novom Meste.

Primátor Marián Mihalda nerozumie, odkiaľ sa berú percentá pozitívnych.

9 h
Jozef Mozol, poradca ministra dopravy SR.

Jeho prvé kroky viedli na stretnutie so zástupcami dolných Kysúc. Zdôrazňuje však, že k dispozícii je celému regiónu.