Utorok, 2. marec, 2021 | Meniny má AnežkaKrížovkyKrížovky
1. TRIEDA OBFZ KYSÚC

Radoľa oslávila vytúžený postup

Staškov – Čierne 1:0 (1:0), 25. Babiš. Bolo to bojovné stretnutie. Aj napriek šancám hostia v 60. min nedokázali využiť a premeniť pokutový kop. Druhý polčas síce mužstvá predvádzali ofenzívnu hru, no gól už nepadol.
R Podolák, 80, ŽK: Švík, Babiš, Juráš – Vorek, Fonš, Ganderák
STAŠKOV: Švík – Kubalák, Gottwald, Králik, Knapík, D. Trnka, Babiš, Cisárik, Juraš, Furdan, Badura (Kučák, M. Trnka, Čmelík).
ČIERNE: P. Ponš – Vorek, Fonš, Miko, P. Ganderák, L. Ganderák, J. Matys, M. Štetiar, V. Joukl, Gomola, Špiliak (Zajac).

Radoľa – Ochodnica 3:0 (1:0), 20. a 56. a 88 S. Žubor. Celý zápas sa niesol v réžii domácich, ktorí mali jasnú prevahu a ľahko zvíťazili. Už v prvom polčase sa ujali vedenia. Hostia sa snažili zvrátiť stav, Radoľa však kontrovala hru.
R Paršo, 250, ŽK: Ďuriš - Čičala
RADOĽA: Grešák – Macejko, Rad. Minár, P. Lisko, J. Minár, Šidlo, Harcek, M. Gazdík, Sta. Žubor, Kaplík, J. Žubor (Pavlus, Laprík).
OCHODNICA: Kubošek – T. Čečko, M. Tvaružek, P. Muzika, R. Baranec, P.Povinec, P. Černošek, M. Truchly, M. Mlich, V. Vlček, R. Čičala (J. Tarana, Gašinec).

Korňa – Rudina 5:1 (3:0), 15. Korduliak, 24. Michaliček, 40. a 48. Chytil, 62. Michaliček – 88. Matejka. Diváci videli veľmi pekný zápas, kde domáci svoju jednoznačnú prevahu spečatili víťazstvom. Už v prvom polčase si vytvorili tlak, ktorý držali až do konca.
R Klušák, 200 ŽK: Korduliak – Králik, ČK: Králik
KORŇA: Hruška – Korduliak, Dorociak, Ja. Michaliček, Joz. Michaliček, Vyrobík, Košeľa, Kotek, Kubala, Papík, Chytil (Ligač, Staník, Mucha).
RUDINA: Barčík – Luciak, Králik, Piesecký, Guzma, Haluška, Holeš, Ondrušek, Pastucha, Šaran, Matejka (Kopas).

Lieskovec B – Svrčinovec 0:4
(0:1), 40. Stráňava, 55. a 80. Kubišta, 70. Kraina. Celý zápas sa niesol v duchu jednoznačnej prevahy hostí. Domáci sa síce snažili, no nedokázali zvrátiť situáciu. Lieskovec síce v prvom polčase držal krok, no v druhom už vypustil hru.
R Kajánek, 50, ŽK: Mrekna, Šutý - Kraina
KYSUCKÝ LIESKOVEC B/LODNO: Žák – Rapčan, Mihalda, J. Kupáč, J. Králik, Smolka, Henčík, L. Králik, Šutý, Mrenka, Chupáč, (Mitický).
SVRČINOVEC: M. Kulla –Zubričan, Pištek, J. Kulla, Kordek, Stráňava, Halfár, P. Kulla, Kubišta, Kraina, Vrškový (Kužma, Slovák, Gomola).

Zborov – Snežnica 3:2 (0:1), Kubica, Litva 2 – 22. a 47. M. Labuda.
Prvá polovica zápasu sa niesla v duchu vyrovnanej hry. Druhý počas však patril domácim, ktorí dokázali previesť víťazstvo na svoju stranu.
R Golis, 200, ŽK: Podolák, Noskovič, Šadlák – Ma. Labuda, Smieško
ZBOROV: Šlapka – Podolák, Noskovič, Šarlák, Košťál, Šadlák, Frnka, Litva, Kubica, Čimbora, Koňušik (Kocifaj, Jedinák, Droščák).
SNEŽNICA: S. Jaššo – Palarec, J. Beňadik, P. Labuda, Úkrop, J. Beňadik, T. Jaššo, Javorík, Tomáš, Bahna, M. Labuda (Smieško).

Vysoká – Turzovka 3:2 (1:2), 24. a 52 Kmínek, 37. Ľ. Koleňák – 30. Brezina, 32. Zavičár. Diváci sledovali vyrovnaný zápas. V prvej polovici boli bojovnejší hostia, no druhý polčas sa už niesol v réžii domácich, ktorí spečatili svoje víťazstvo gólom v 52. minúte.
R Luciak, 100, ŽK: Kovalík
VYSOKÁ: Sojka – Bavlšík, Kubačák, Planeta, Kovalík, Ľ. Koleňák, K. Koleňák, Zajac, Cigáň, Kubošný, Kmínek (Altof, Odnoga, Doboš).
TURZOVKA: Chmúrik - Šulek, Rovňaňík, P. Blažek, Puškár, Horčičák, Brezina, L. Blažek, Mudrík, Závičár, R. Mucha (Mohelník, Matejík).

Radôstka – Povina 3:3. Domáci do uzávierky nenadiktovali zmeny v zostave.
R Čuboň
RADÔSTKA: Labant – Jantula, Skaličan, Košút, Hlinka, J. Poništ, M. Poništ, Ďurinák, Kubala, Košťál, Kašaj.
POVINA: Andel – Chovanec, Bršlík, Pupik, Krasňan, Tichý, Zradula, J. Papán, Žiliak, M. Varga, Mrmus.