Na základe nespôsobilých hracích plôch ŠTK a KM SsFZ zrušili MFS 14. kola v súťaži dospelých IV. ligy SEVER a V. líg sk. A a B, IV. ligy dorastu sk. SEVER a V. líg dorastu sk. A a B, II. ligy SŽ a MŽ sk. SEVER, III. líg SŽ a MŽ sk. A a B, ktoré sa mali odohrať 24. a 25. 3. 2007. Náhradný termín bude zverejnený v MY Kysuckých novinách v priebehu apríla 2007.
III. liga – 17. kolo – 1. 4. 2007 o 15.30 h
R. Sobota B – Rakytovce (MT, Tomčík), Námestovo – K. N. Mesto (Tokár), Krásno – D. Ždaňa (I. Szabó), Rudinská – Žilina B (Fízel).
IV. liga sk. SEVER – 15. kolo –
1. 4. 2007 o 15.30 h
S. Bystrica – Oščadnica (Tomáš), Stráňavy – K. Lieskovec (Paňko),
O. Jasenica – Trebostovo (Chovanec), Tvrdošín – Belá (Coma),
Dúbrava – Nižná (Tilesch), Valča – T. Štiavnička (Čunderlík),
Makov – L. Štiavnica (Gamboš).
V. liga sk. A – 15. kolo – 1. 4. 2007 o 15.30 h
Radoľa – Skalité (Kružliak), Raková – D. Hričov (Blahušiak),
Podvysoká – Predmier (Tutura).
1. trieda ObFZ Kysúc - 15. kolo -
1. 4. 2007 o 15.30 h
Ochodnica - Kysucký Lieskovec (M. Hlava), Čierne – Svrčinovec (J. Podolák), Povina – Snežnica (Pločtica), Zákopčie - Nová Bystrica (Hrtús), Zborov nad Bys. – Staškov (Staník), Vysoká nad Kys. – Korňa (P. Halfar), Turzovka – Rudina (Petrák str.)
1.trieda ObFZ Kysúc- dorast 15. kolo – 1. 4. 2007
Ochodnica – Oščadnica (M. Chovanec), Čierne – Nesluša (Maják), Stará Bystrica – Snežnica (Šamaj).
III. LSD a LMD – 17. kolo – 1. 4. 2007 o 10.00-12.30 h
Čadca – Martin (Brodňan), Sliač – K. N. Mesto (31. 3., Medveď).
V. liga dorast sk. A - 15. kolo – 1. 4. 2007 o 13.00 h
Radoľa – Skalité (31. 3. o 14.00, Gamboš), Raková – Svrčinovec (Sitár), K. Lieskovec – D. Tižina (31. 3. o 14.00, Tomáš), Podvysoká – Staškov (31. 3. o 15.30, Staškovan), D. Hričov – Korňa (31. 3. o 15.30, Cimprich), Makov – Rudina (Zelezník).
II. LSŽS a MŽS – 15. kolo – 31. 3. 2007 o 10.00 -12.00 h
K. Lieskovec – K. N. Mesto (Grznár), Zborov – Belá (1. 4. o 11.30-13.30, ObFZ CA), Žilina B – Krásno (1. 4. o 13.00-15.00, ObFZ ZA),
V. Rovné – Martin B (Žeriava).
III. LSŽ a MŽ sk. A – 15. kolo – 31. 3. 2007 o 10.00 - 12.00 h
Rudinská – Korňa (1. 4., Moják), Raková – Bánová (Kamenišťák),
Svrčinovec – Skalité (1. 4., ObFZ CA), Radoľa – Čierne (Chovanec),
Rajec – Staškov (Strna), Turzovka – Čadca B (Drozd), Oščadnica – R. Teplice (Kupka).
Oprava DL č. 14
K. N. Mesto – Podbrezová B (SD a MD 2. 5. o 14.30 - 17.00 h, Coma za Rogoňa), Krásno – V. Rovné (SŽ a MŽ, Kupka za Súhradu).
DELEGOVANIE SFZ
I. LSŽS a LMŽS – 16. kolo –
31. 3. 2007 o 10.00 - 12.00 h
Podlavice – Čadca (Pa Turňa).