Utorok, 22. august, 2017 | Meniny má Tichomír
V. LIGA SK. A

V takmer všetkých zápasoch sa zrodili hokejové výsledky

Závodie – Varín 5:0 (1:0), Sedliaček, Labant, Hruboška, Belko, Gamboš.
Prvý polčas bol vyrovnaný, ale šance si vytvárali len domáci, najväčšie mali Šajnoha a Labant. Skórovať sa im podarilo až dve minúty pred prestávkou. Po nádhernej strele z dvadsiatich metrov trafil Sedliaček. V druhom polčase strelili domáci hneď dva rýchle góly, po kombinácii Labant a po rohovom kope Hrubošku. Od tohto momentu domáci už len prikrášlili skóre ďalšími dvoma gólmi. R Švec, 100. ŽK: Ftorek (Závodie).
ZÁVODIE: Pika – Šoška (72. Gamboš), Belko, Škuta (76. Bičan), V. Sedliaček, Ftorek, M. Sedliaček, Labant, Hruboška, Šajnoha (76. Ježo), Randík. VARÍN: Fogada – J. Repáň, M. Zimen, Michulek, repkovský, M. Tichák, Šugár, M. repáň, P. Zimen, Mariáš (64. R. Zimen), I. Tichák.

Kotrčiná Lúčka – Bánová B/Brezany 8:1 (3:1), Nemec 3, Žabka 2, Martinček 2, Bugala – Súľovský.
Po dvoch neúspešných výsledkoch Kotrčiná Lúčka zabrala a zdolala súpera vysokým rozdielom. Diváci videli pekný futbal s množstvom gólov, hlavne v druhom polčase.
R Kružliak, 120. Bez kariet.
K. LÚČKA: Ďurina – Káčerík, Ďurnek, Milo, Bugala, Kuťka, M. Bielik, Mikolaj (75. T. Bielik), Žabka (55. Martinček), Nemec (70. Jaroštiak), Beleš. BREZANY: Medveď – Kadík, Pranda, Krajíček, Pecko, Trnka, Červený, Randa, Súľovský, Hudec, Závodský.
Teplička – Radoľa 2:1 (0:1), Králik (11 m), B. Adamus – Špiriak.
Po dobrom výkone viedli hostia v prvom polčase skórovali po útoku, hostia vyrovnali z pokutového kopu a potom, po tlaku na bránu Radole strhli vedenie na svoju stranu.
R Uhorskai, 250. ŽK: Mintál – Jančiga, J. Žúbor, Ďuriš. ČK: Kaplík (Radoľa).
TEPLIČKA: Orvan – Hruška, Kozák (72. Miček), Valášek, Januš, Belák, P. Králik, Mintál, M. Králik, Kysela, Adamus (90. Slota). RADOĽA: Gašinec – Špiriak (77. Hájnik), Pavlus, Jančiga (86. Ďuriš), Gazdík (62. Kováčik), Harcek, Luprich, S. Žúbor, Kaplík, J. Žúbor, Minár.

Predmier – Dolný Hričov 5:1
(3:0), Sluka 2, Brezničan 2, Kopásek – vlastný.
Hostia z Dolného Hričova mali zraneného brankára, tak chytal hráč, čo bolo aj poznať. Najprv bola hra vyrovnaná, potom dal Predmier po chybe obrany prvý gól, o chvíľu pridal druhý o chybe brankára. V 45. min. pridal Sluka tretí gól „do kabíny“ z priameho kopu. V druhom polčase sa hralo viac na polovici domácich. Kapitán hostí nepremenil v 65. min. jedenástku. V 70. min. z tlaku hostí si dal v dezorientovanej obrane hráč Predmiera vlastný gól, keď tečoval loptu do brány. Z posledného útoku v poslednej minúte zvýšili domáci na konečných 5:1.
R Strna, 120. ŽK: Nedeliak – Hluchý.
PREDMIER: Uríček – Bajza, Nedeliak (58. Rentka), Kučera (46. D. Danížek), Sluka, Brezničan, Bačík, Chválnik, Pobjak, Šukala (46. J. Danížek), Kopásek. D. HRIČOV: Hoferica – Martin Masný (46. Kováč), Hluchý, Pekárik, Radník, Červenec, Michal Masný, Sakala, Vančík, Zaduban (61. J. Lasička), T. Lasička (81. Bajza).
Rosina – Strečno 6:0 (1:0), Kais 2, Vrabec 2, Ondák, Trhančík.
Prvý polčas bola hra vyrovnaná, domáci sa ujali jednogólového vedenia. Niekoľko šancí mali aj hostia zo Strečna. Góly začali padať po zmene strán. V 47. min. po rohovom kope a hlavičke, ktorá mierila presne, domáci ovládli hru. Divákom predviedli niekoľko pekných akcií, po ktorých padlo viac gólov.
R Nemček, 200. ŽK: Martinka – Trhančík, Michal Obešla.
ROSINA: Turčan – Timkanič, Turský, Lysík, Adamčík (80. Filo), Smieško, Martinka (55. Kais), Trhančík, Ondák, Kopáč, Vrabec. STREČNO: Česák (46. Kopásek) – Taraba (76. Klocáň), Lonc, Muráň (67. Tučník), Trhančík, Martin Obešla, Radočáni, Michal Obešla, Dovičák, Kán, Tavač.

Skalité – Podvysoká 3:1 (1:0), 30. Vlček, 60. Padych, 85. Petrák – 83. M. Bitčánek.
Od prvej minúty sa derby zápas hral v réžii domácich, ktorý v 30. min. otvorili skóre. Hostia sa snažili víťaziť z rýchlych protiútokov, ale márne. Domáci zvyšovali svoju prevahu a v 60. min. zvýšili skóre na 2:0. Podvysočania pohrozili v 83. min., keď sa Bitčánek pretlačil cez domácu obranu a korigoval na 2:1. Skaliťania však potvrdili silu svojho tímu a zvýšili na konečných
3:1. R Taraba, 150, ŽK: Čanecký – M. Bitčánek, Slíž.
SKALITÉ: Tatarka – Ľ. Mikula, Sidora, Vlček, Čanecký (85. Petrák), R. Mikula, Chovanec, Ľ. Serafín (55. Špilák), R. Časnocha, Bury (50. Ľ. Čanecký), Padych.
PODVYSOKÁ: Janec – Kubiš, Ligač, Bilský, Bocko, Šperka (85. M. Slíž), J. Slíž, P. Perďoch (70. J. Perďoch), Chochruň, Cvinček (75. Turiak), Bitčánek.(ki, ap)
Dohrávky, utorok 1. mája: Teplička – Kotrčiná Lúčka 4:2 (1:0), Mintál, Adamus, Kozák, Valášek – Nemec 2. Predmier – Závodie 2:0 (0:0), Kučera 2. Rosina – Podvysoká 2:0 (2:0), Vrabec, Adamčík. Strečno – Varín 0:0. D. Hričov – Bánová B 2:0 (0:0), Hluchý, Červenec. Radoľa – Raková 2:1 (1:0), Luprich, Kováčik (Radoľa).

14. Kys. N. M B 0 0 0 0 0:0 0
Kysucké N. Mesto B sa odhlásilo zo súťaže, Raková mala voľno.

1. Vodička potužená alkoholom v Čadci nabúrala dve autá 3 613
  2. Talent z Kysúc, ktorý sníva o NHL, nabral dnes smer Kanada! 1 449
  3. Prekonal trať dlhú 226 km! Vladimír Kormanec s ďalším titulom železného muža 411
  4. Regionálny futbal: Ján Pavlica strelil hetrik, Čierne na víťaznej vlne 296