III. liga starší dorast
21. kolo: D. Kubín - Bánová 6:0, Č. Balog - Fomat MT 2:0, Zvolen - L. Mikuláš 1:6, Fiľakovo - Bytča 1:1, Savon BB - K. N. Mesto 4:1, Čadca - Námestovo 2:1, N. Baňa - Podbrezová B 3:0, BB Podlavice - Sliač 1:1.
1. BB Podlavice 21 16 2 3 44:15 50
2. D. Kubín 21 15 1 5 94:25 46
3. L. Mikuláš 20 14 3 3 52:16 45
4. Čadca 21 12 4 5 39:27 40
5. Č. Balog 20 11 4 5 48:31 37
6. Bánová 21 10 1 10 45:37 31
7. Bytča 21 8 5 8 37:35 29
8. N. Baňa 20 9 1 10 43:31 28
9. Zvolen 21 9 1 11 31:49 28
10. Savon BB 20 8 3 9 42:53 27
11. Fomat MT 21 7 3 11 32:48 24
12. Podbrezová B 20 6 2 12 28:44 20
13. K. N. Mesto 20 5 5 10 18:46 20
14. Námestovo 21 5 4 12 34:38 19
15. Sliač 21 4 3 14 20:67 15
16. Fiľakovo 21 4 2 15 27:72 14
III. liga mladší dorast
21. kolo: D. Kubín - Bánová 4:1, Č. Balog - Fomat MT 1:3, Zvolen - L. Mikuláš 0:3, Fiľakovo - Bytča 1:4, Savon BB - K. N. Mesto 1:1, Čadca - Námestovo 1:2, N. Baňa - Podbrezová B 4:0, BB Podlavice - Sliač 3:1.
1. BB Podlavice 20 14 4 2 57:15 46
2. Podbrezová B 20 14 2 4 51:20 44
3. D. Kubín 20 14 1 5 60:30 43
4. L. Mikuláš 19 13 2 4 49:23 41
5. N. Baňa 20 11 6 3 47:12 39
6. Zvolen 21 11 3 7 41:27 36
7. Čadca 20 11 1 8 34:26 34
8. Fomat MT 21 9 5 7 48:32 32
9. Č. Balog 20 7 6 7 46:40 27
10. K. N. Mesto 20 8 3 9 26:32 27
11. Sliač 21 7 3 11 37:43 24
12. Námestovo 21 6 4 11 35:40 22
13. Bánová 21 6 4 11 43:53 22
14. Savon BB 20 3 6 11 17:36 15
15. Bytča 21 4 0 17 22:66 12
16. Fiľakovo 21 0 0 21 13:131 0
IV. liga dorast - SEVER
19. kolo: Strečno - L. Sliače 0:1, Z. Poruba - L. Hrádok 2:1, Zuberec - Predmier 3:4, Stráňavy - Štiavnik 1:0, Krásno - Lisková 5:1, Černová - Košťany 9:0, Rajec - Belá -.
1. Krásno 18 13 0 5 49:23 39
2. Belá 18 12 2 4 62:28 38
3. Strečno 18 12 1 5 52:25 37
4. Stráňavy 19 10 4 5 44:36 34
5. Štiavnik 19 10 3 6 34:20 33
6. L. Sliače 17 10 1 6 43:36 31
7. Černová 18 7 5 6 42:34 26
8. Predmier 19 7 5 7 43:41 26
9. Zuberec 19 6 4 9 48:54 22
10. Rajec 17 6 3 8 34:37 21
11. Z. Poruba 17 6 2 9 30:39 20
12. Lisková 18 5 1 12 29:53 16
13. L. Hrádok 18 3 2 13 24:60 11
14. Košťany 19 3 1 15 25:73 10
V. liga dorast - skupina A
19. kolo: D. Tižina - Skalité 2:1, Svrčinovec - Rosina 3:1, Radoľa - Staškov 1:2, Raková - Korňa 1:4, K. Lieskovec - Rudina 0:1, Hôrky - Makov 4:2, Podvysoká - D. Hričov 2:1.
1. Hôrky 18 16 0 2 63:22 48
2. Skalité 19 14 1 4 47:24 43
3. Radoľa 19 11 3 5 46:27 36
4. D. Tižina 18 10 4 4 53:33 34
5. Korňa 19 9 4 6 48:24 31
6. Staškov 18 8 3 7 28:26 27
7. Rosina 19 7 5 7 29:32 26
8. D. Hričov 18 6 4 8 36:24 22
9. K. Lieskovec 18 6 4 8 29:30 22
10. Podvysoká 19 5 4 10 28:53 19
11. Makov 19 5 4 10 23:58 19
12. Rudina 19 4 4 11 29:43 16
13. Svrčinovec 18 5 1 12 30:61 16
14. Raková 19 1 5 13 22:54 8
II. liga starší žiaci - SEVER
19. kolo: K. N. Mesto - T. Teplice 1:4, Bytča - Dlhá n. O. 6:1, Ružomberok B - Belá 0:2, Námestovo - Krásno 7:0, K. Lieskovec - Martin B 3:2, Trstená - V. Rovné 2:1, Zborov n. B. - Žilina B 0:1.
1. Námestovo 19 13 3 3 67:13 42
2. Žilina B 19 13 2 4 73:26 41
3. Zborov n. B. 18 11 2 5 52:29 35
4. Martin B 18 10 2 6 49:30 32
5. Belá 19 10 2 7 41:35 32
6. Ružomberok B 19 9 1 9 33:24 28
7. T. Teplice 18 8 1 9 31:45 25
8. Trstená 18 8 1 9 26:46 25
9. Bytča 18 7 3 8 28:31 24
10. V. Rovné 18 7 2 9 31:30 23
11. K. N. Mesto 18 6 1 11 20:57 19
12. Dlhá n. O. 18 5 2 11 25:49 17
13. K. Lieskovec 18 4 2 12 17:60 14
14. Krásno 18 3 4 11 25:43 13
II. liga mladší žiaci - SEVER
19. kolo: K. N. Mesto - T. Teplice 1:2, Bytča - Dlhá n. O. -, Ružomberok B - Belá 4:0, Námestovo - Krásno 7:0, K. Lieskovec - Martin B 0:12, Trstená - V. Rovné 4:0, Zborov n. B. - Žilina B 0:5.
1. Námestovo 19 14 1 4 71:19 43
2. Ružomberok B 19 14 0 5 71:15 42
3. Žilina B 19 13 1 5 83:25 40
4. K. N. Mesto 18 11 2 5 42:20 35
5. Martin B 18 9 7 2 66:23 34
6. Bytča 17 10 1 6 43:34 31
7. Dlhá n/O 17 8 2 7 38:36 26
8. V. Rovné 17 8 1 8 33:34 25
9. Belá 19 7 3 9 30:51 24
10. T. Teplice 17 7 2 8 26:31 23
11. Trstená 18 7 1 10 45:61 22
12. Krásno 18 5 2 11 30:68 17
13. Zborov n/B 18 1 1 16 5:72 4
14. K. Lieskovec 18 0 0 18 2:96 0
III. liga starší žiaci - skupina A
19. kolo: Skalité - Korňa 3:0, Bánová - Čierne 5:0, Rudinská - Staškov 5:2, Raková - Čadca B 4:1, Svrčinovec - R. Teplice 2:0, Radoľa - Oščadnica 2:2, Rajec - Turzovka -.
1. Bánová 18 16 1 1 83:22 49
2. Rajec 18 14 3 1 71:19 45
3. Turzovka 17 13 2 2 51:9 41
4. Čadca B 18 9 4 5 62:42 31
5. Rudinská 19 10 1 8 54:41 31
6. Staškov 18 9 1 8 33:43 28
7. Raková 19 7 4 8 32:35 25
8. Skalité 19 7 2 10 27:47 23
9. R. Teplice 19 6 3 10 31:39 21
10. Radoľa 19 4 5 10 23:43 17
11. Čierne 19 5 2 12 24:50 17
12. Oščadnica 18 4 3 11 29:53 15
13. Korňa 19 4 3 12 23:61 15
14. Svrčinovec 18 3 2 13 21:60 11
III. liga mladší žiaci - skupina A
19. kolo: Skalité - Korňa 3:2, Bánová - Čierne 5:0, Rudinská - Staškov 4:1, Raková - Čadca B 1:4, Svrčinovec - R. Teplice 0:6, Radoľa - Oščadnica 1:2, Rajec - Turzovka -.
1. Rajec 17 13 2 2 73:15 41
2. R. Teplice 19 12 2 5 70:30 38
3. Turzovka 18 12 1 5 51:27 37
4. Čierne 18 11 2 5 43:29 35
5. Radoľa 19 9 5 5 68:38 32
6. Skalité 19 10 2 7 43:42 32
7. Bánová 18 9 2 7 55:31 29
8. Oščadnica 18 8 3 7 30:42 27
9. Čadca B 18 8 2 8 58:45 26
10. Korňa 19 7 1 11 33:47 22
11. Staškov 19 5 3 11 41:63 18
12. Rudinská 19 5 2 12 27:64 17
13. Raková 19 4 1 14 23:60 13
14. Svrčinovec 18 1 2 15 19:101 5