III. liga starší dorast
5. kolo: N. Baňa - Čadca 1:3, Savon BB - Krásno 2:2, Bytča - Rakytovce 0:1, Revúca - Námestovo 4:1, Zvolen - K. N. Mesto 4:3, D. Kubín - Bánová 1:1, L. Mikuláš - Podbrezová B 2:1, Č. Balog - Martin 3:5.
1. Rakytovce 7 7 0 0 33:2 21
2. Čadca 7 5 0 2 20:9 15
3. Revúca 7 4 2 1 19:12 14
4. L. Mikuláš 7 4 1 2 16:18 13
5. Savon BB 7 4 1 2 15:18 13
6. Zvolen 7 4 0 3 17:16 12
7. Podbrezová B 7 3 2 2 20:16 11
8. D. Kubín 7 3 1 3 14:13 10
9. Bytča 7 3 1 3 15:16 10
10. Bánová 7 3 1 3 7:9 10
11. Martin 7 2 1 4 13:14 7
12. K. N. Mesto 7 2 1 4 18:22 7
13. Krásno 7 1 3 3 7:18 6
14. Námestovo 7 1 1 5 9:19 4
15. N. Baňa 7 1 1 5 7:18 4
16. Č. Balog 7 1 0 6 12:22 3
III. liga mladší dorast
5. kolo: N. Baňa - Čadca 2:3, Savon BB - Krásno 1:1, Bytča - Rakytovce 2:5, Revúca - Námestovo 1:4, Zvolen - K. N. Mesto 7:1, D. Kubín - Bánová 2:3, L. Mikuláš - Podbrezová B 1:1, Č. Balog - Martin -.
1. Rakytovce 7 7 0 0 44:4 21
2. Martin 6 6 0 0 26:2 18
3. Bánová 7 5 1 1 23:7 16
4. Námestovo 7 4 2 1 20:10 14
5. Zvolen 7 3 2 2 20:12 11
6. L. Mikuláš 7 3 2 2 17:9 11
7. Podbrezová B 7 3 2 2 17:11 11
8. D. Kubín 7 3 1 3 16:15 10
9. Čadca 7 3 1 3 13:14 10
10. Bytča 7 3 1 3 13:17 10
11. K. N. Mesto 7 2 0 5 7:28 6
12. Revúca 6 1 1 4 5:21 4
13. N. Baňa 7 1 1 5 7:26 4
14. Krásno 7 1 1 5 4:23 4
15. Č. Balog 5 1 0 4 4:21 3
16. Savon BB 7 0 1 6 8:24 1
V. liga dorast - skupina A
5. kolo: Podvysoká - Skalité 9:3, Rudina - K. Lieskovec 5:1, Svrčinovec - Makov 1:2, D. Tižina - D. Hričov 5:2, Terchová - Zborov n. B. 3:1, Radoľa - Rosina 3:1, Korňa - Staškov 5:1.
1. Makov 5 3 2 0 10:3 11
2. Terchová 5 3 1 1 11:7 10
3. Rosina 5 3 0 2 11:6 9
4. Rudina 5 3 0 2 10:8 9
5. Zborov n. B. 5 3 0 2 11:10 9
6. Skalité 5 2 2 1 12:15 8
7. Podvysoká 5 2 1 2 19:11 7
8. K. Lieskovec 5 2 1 2 9:14 7
9. Radoľa 5 1 3 1 7:7 6
10. D. Hričov 5 2 0 3 9:10 6
11. Korňa 5 1 2 2 10:8 5
12. D. Tižina 5 1 1 3 6:13 4
13. Staškov 5 1 1 3 7:17 4
14. Svrčinovec 5 1 0 4 9:12 3
II. liga starší žiaci - SEVER
5. kolo: Zborov n. B. - K. N. Mesto 0:3, Ružomberok B - V. Rovné 8:0, Bánová - Dlhá 3:1, Trstená - Bytča 0:1, Krásno - Belá 5:0, Martin B - Žilina B 1:4, Tvrdošín - T. Teplice 9:1.
1. Žilina B 5 4 1 0 22:3 13
2. K. N. Mesto 6 4 1 1 14:5 13
3. Bytča 4 3 1 0 10:1 10
4. Tvrdošín 5 3 0 2 15:7 9
5. Krásno 5 3 0 2 14:8 9
6. Martin B 5 3 0 2 12:9 9
7. Ružomberok B 5 2 1 2 15:4 7
8. Zborov n. B. 5 2 1 2 7:15 7
9. Belá 4 2 0 2 9:11 6
10. Bánová 4 2 0 2 9:16 6
11. Dlhá 5 1 2 2 8:13 5
12. Trstená 5 1 0 4 5:9 3
13. V. Rovné 5 0 1 4 2:17 1
14. T. Teplice 5 0 0 5 3:27 0
II. liga mladší žiaci - SEVER
5. kolo: Zborov n. B. - K. N. Mesto 2:1, Ružomberok B - V. Rovné 5:0, Bánová - Dlhá 0:1, Trstená - Bytča 7:1, Krásno - Belá 2:3, Martin B - Žilina B 0:3, Tvrdošín - T. Teplice 1:7.
1. Žilina B 5 5 0 0 46:3 15
2. K. N. Mesto 6 4 0 2 29:5 12
3. Trstená 5 4 0 1 25:12 12
4. Ružomberok B 5 4 0 1 15:12 12
5. Martin B 5 3 0 2 36:10 9
6. Dlhá 5 3 0 2 13:3 9
7. Zborov n. B. 5 3 0 2 14:11 9
8. Bytča 5 2 1 2 14:17 7
9. T. Teplice 5 2 0 3 11:10 6
10. Belá 4 2 0 2 9:8 6
11. Bánová 5 1 0 4 5:20 3
12. Krásno 5 1 0 4 9:31 3
13. V. Rovné 5 0 1 4 1:31 1
14. Tvrdošín 5 0 0 5 1:55 0
III. liga starší žiaci - skupina A
5. kolo: Rajec - Oščadnica 6:1, Turzovka - R. Teplice 0:2, Radoľa - S. Bystrica 1:2, Čierne - Raková 1:0, Skalité - Rudinská 6:2, Čadca B - Rosina 2:0, K. Lieskovec - Staškov 0:2.
1. Rajec 4 4 0 0 16:2 12
2. Staškov 5 4 0 1 12:4 12
3. R. Teplice 5 3 1 1 12:9 10
4. Radoľa 4 3 0 1 10:3 9
5. S. Bystrica 4 2 1 1 14:8 7
6. Čierne 5 2 1 2 4:9 7
7. Čadca B 5 2 0 3 12:10 6
8. Skalité 5 2 0 3 11:11 6
9. Rudinská 5 2 0 3 9:13 6
10. Oščadnica 5 2 0 3 11:18 6
11. K. Lieskovec 5 1 1 3 4:14 4
12. Turzovka 3 1 0 2 9:3 3
13. Rosina 5 1 0 4 1:15 3
14. Raková 2 0 0 2 0:6 0
III. liga mladší žiaci - skupina A
5. kolo: Rajec - Oščadnica 3:0, Turzovka - R. Teplice 0:2, Radoľa - S. Bystrica 5:2, Čierne - Raková 11:0, Skalité - Rudinská 8:1, Čadca B - Rosina 1:3, K. Lieskovec - Staškov 5:4.
1. Čierne 5 4 1 0 26:5 13
2. R. Teplice 5 4 1 0 25:4 13
3. Skalité 5 3 0 2 17:10 9
4. Staškov 5 3 0 2 19:18 9
5. Rajec 4 2 1 1 10:6 7
6. Rosina 4 2 1 1 10:6 7
7. S. Bystrica 4 2 0 2 12:14 6
8. Turzovka 3 1 1 1 7:4 4
9. Radoľa 3 1 1 1 9:9 4
10. Čadca B 5 1 1 3 8:14 4
11. Oščadnica 5 1 1 3 6:17 4
12. K. Lieskovec 5 1 0 4 11:18 3
13. Rudinská 5 0 2 3 5:20 2
14. Raková 2 0 0 2 0:20 0