Článok pokračuje pod video reklamou
Liptovský Hrádok - Čadca 0:3 (-14, -12, -16), 0:3 (-8, -8, -12).
Čadca: Korená, B. Kučeríková, A. Prengelová, M. Steinbergerová, L. Strýčková, M. Tomaščinová, N. Vojtušová, trénerka: Monika Mináriková.
Považská Bystrica - Čadca 2:3 (15, -19, -22, 23, -10), 0:3 (-18, -18, -19).
12. kole II. ligy žien-junioriek sa stretla TJ Lokomotíva Čadca
s Mladosťou Považská Bystrica. Zostava bola oslabená zranením, ktoré postihlo v tejto sezóne už ďalšiu hráčku Čadce. I keď na tento duel cestovalo do Považskej Bystrice len 7 hráčok, dokázali odohrať so súperom vyrovnané zápasy. Prvý zápas, ktorý trval takmer dve hodiny, prehrali čadčianske volejbalistky po tie-breaku. V druhom zápase sa prejavila únava a po vyrovnanom priebehu zvládli koncovku lepšie hráčky Považskej Bystrice.
lČadca: I. Franeková (kapitánka), J. Chorvatovičová, V. Kondeková, M. Palárcová, D. Pavlíková, K. Pavlíková, S. Smičíková, trénerka: Dana Pavlíková.
Lokomotíva - Považská Bystrica 0:3 (-14, -14, -21), 0:3 (-18, -24, -8).
V nedeľu 9. 3. privítali na domácej palubovke v telocvični Obchodnej akadémie D. M. Janotu kadetky Čadce priebežne druhý celok súťaže, ŠŠK OA Považská Bystrica. Kadetky Čadce, rovnako ako ženy, hrali v oslabenej zostave. Aj keď skóre sa môže zdať jednoznačné pre Považskú Bystricu, dievčatá odohrali dobré zápasy. „Myslím si, že dievčatá podali veľmi dobrý výkon. Je ťažké hrať v neúplnej základnej zostave proti družstvu, v ktorom okrem kadetiek hrajú aj dievčatá hrajúce v I. juniorskej lige. Dokonca proti nášmu družstvu postavili aj slovenskú juniorskú reprezentantku,“ vyjadrila sa po zápase ténerka Dana Pavlíková.
Čadca: D. Gavláková, V. Kondeková, B. Kučeríková, M. Palárcová, K. Pavlíková (kapitánka), S. Smičíková, S. Straková.
Lokomotíva - Púchov 3:0, 3:0
Družstvo mladších žiačok TJ Lokomotíva Čadca nastúpilo v nedeľu proti poslednému družstvu tabuľky VK Púchov. Podľa očakávania zvíťazilo hladko a ako jediné družstvo získalo počas tohto víkendu body.