2. liga
Čadca C – Lučenec 15:3, Čadca C – Doprastav Zvolen 12:6.
TABUĽKA
1. Zvolen 26 25 0 1 334:134 76
2. Stránske 27 16 2 9 267:219 61
3. Ružomberok B 26 16 2 8 290:178 60
4. Rial B.B. 26 15 2 9 262:206 58
5. Lučenec 26 15 1 10 247:221 57
6. Višňové 26 11 6 9 238:230 54
7. Žilina B 27 11 5 11 233:253 54
8. Jasenová 26 13 2 11 227:241 54
9. Čadca C 26 13 1 12 259:209 53
10. Brezno 26 11 2 13 246:222 50
11. Teplička 26 10 1 15 224:244 47
12. Revúca 26 8 3 15 217:251 45
13. Krušetnica 26 7 4 15 200:268 44
14. Stavbár B.B. 26 5 3 18 155:312 39
15. Krupina B 26 2 2 22 125:343 32
4. liga
Čadca D - BCI Žilina 10:8, Zákopčie - Žilina D 7:11, Kysucké Nové Mesto - Kláštor 14:4.
KONEČNÁ TABUĽKA
1. Valča 22 18 2 2 243:153 60
2. Višňové B 22 18 1 3 259:137 59
3. Čadca D 22 13 2 7 233:163 50
4. BCI Žilina 22 12 2 8 204:192 48
5. Žilina D 22 11 3 8 203:193 47
6. Medokýš MT B 22 10 2 10 191:205 44
7. K. N. M. 22 8 4 10 212:184 42
8. Radoľa B 22 6 5 11 185:211 39
9. Žilina E 22 8 1 13 188:208 39
10. Zákopčie 22 7 2 13 186:210 38
11. Teplička B 22 7 0 15 161:235 36
12. Kláštor 22 2 0 20 111:285 26
5. liga
Kysucké Nové Mesto B - Trnové 8:10, Kysucký Lieskovec - Stará Bystrica 12:6.
KONEČNÁ TABUĽKA
1. Bytča B 22 18 2 2 264:132 60
2. K. Lieskovec 22 16 3 3 254:142 57
3. St. Bystrica 22 15 3 4 251:145 55
4. Višňové C 22 12 2 8 213:183 48
5. Strečno 22 11 4 7 208:188 48
6. Bytča C 22 9 5 8 207:189 45
7. Tepláreň ZA 22 5 10 7 184:212 42
8. Žilina F 22 8 4 10 179:217 42
9. Trnové 22 8 2 12 180:216 40
10. Divina 22 6 2 14 172:224 36
11. K. N. M. B 22 3 1 18 133:263 29
12. Žilina G 22 1 2 19 131:265 26
6. liga
Stará Bystrica B - Trnové B 14:4, Čadca F - Kysucký Lieskovec B 9:9, Stará Bystrica C - Martinská Žilina 9:9, Nededza - Čadca E 0:18.
KONEČNÁ TABUĽKA
1. Čadca E 22 21 0 1 311:85 64
2. St. Bystrica B 22 17 1 4 280:116 57
3. ZŠ Martinská ZA 22 16 2 4 260:136 56
4. K. Lieskovec B 22 12 5 5 213:183 51
5. Teplička C 22 13 0 9 242:154 48
6. Čadca F 22 8 3 11 193:203 41
7. Nededza 22 8 1 13 168:228 39
8. Višňové D 22 6 3 13 159:237 37
9. Rajec B 22 5 5 12 154:242 37
10. Žilina H 22 6 2 14 146:250 36
11. St. Bystrica C 22 2 5 15 113:283 31
12. Trnové B 22 4 1 16 137:259 30
7. liga – sever
Stará Bystrica D - Čadca G 10:8, Kysucký Lieskovec C - Čadca H 1:17, Nová Bystrica - Kysucké Nové Mesto C 18:0.
KONEČNÁ TABUĽKA
1. Čadca G 20 18 1 1 311:49 57
2. N. Bystrica 20 13 2 5 225:135 48
3. St. Bystrica D 20 10 4 6 204:156 44
4. Čadca H 20 11 1 8 218:142 43
5. K. Lieskovec C 20 3 0 17 96:264 26
6. K. N. M. C 20 1 0 19 26:334 22
Majstrovstvá stredoslovenského regiónu dorastencov a dorasteniek
Tradične sa darilo hráčom z HCH Čadca.
VÝSLEDKY: Dvojhra dorastenci: 1. Juraj Mudrík 2. Marián Maják Dvojhra dorastenky: 3. Adriána Cisáriková 3. Zuzana Majáková Štvorhra dorastenci: 2. Mudrík – Maják Štvorhra dorastenky: 2. Cisáriková – Šulajová Zmiešaná štvorhra: 1. Maják – Krchňavá 3. Cisárik – Šulajová 3. Maják – Klimová.
Autor: ĽJ