Utorok, 25. september, 2018 | Meniny má Vladislav
I. TRIEDA

V nedeľu gólová nádielka

Ochodnica – Turzovka 1:6 (1:3)
Turzovka hrala kombinačne lepší futbal, vytvorili si viac gólových šancí, z ktorých 6 úspešne premenili. Domácim sa v 2. polčase nepodarilo vytvoriť žiadnu gólovú šancu.
Góly: F. Tvarúžek - Mudrík, Litva 2, Zavičar, Staník, Zborovančík. ŽK: T. Truchlý, Drahník. R Štrba. OCHODNICA: Kubošek – Zátek, Šarlina, M. Truchlý, Špita, Horváth, Povinec, T. Truchlý, Drahník, Čečko, F. Tvarúžek (Grisa, Čeršek). TURZOVKA: Danek – Šulek, M. Rovňaník, Horčičák, Uškár, Sobčík, Mudrík, Brezina, Litva, Zavičár, P. Rovňaník (Staník, Srníček, Zborovančík).

Zborov – Svrčinovec 4:1 (2:1)
Prvý polčas patril hosťujúcemu mužstvu. Zborov však bojovnosťou otočil výsledok na konečný stav 4:1. Pre hostí bola prehra krutá.
Góly: 37. Hlavatý, 40. B. Kubica, 70. Kuliovský, 83. Čimbora - 21. Kraina. R Kameništiak, 160. ZBOROV: Macák – Noskovič, Kuliovský, Kováč, Košťal, Kocifaj, L. Kubica, Neveďal, Kormanec, Hlavatý, B. Kubica (Šadlák, Čimbora, Droščák). SVRČINOVEC: Kulla- Zubričan, Kordek, Halfár, Pištek, Franek, Homola, Révaj, P. Vrškový, Slovák, Kraina (F. Vrškový, Zajac).

Klokočov – Nová Bystrica 0:1 (0:1)
V nedeľu sa odohral veľmi vyrovnaný futbalový súboj medzi oboma mužstvami. Novej Bystrici sa v 1. polčase podarilo streliť víťazný gól.
Góly: 25. Faktor. R Klušák, 90.
KLOKOČOV: Marec – Čagala, Koniar, Kapusniak, Papík, Vavrinec, Stuchlík, Kučera, Horňák, Stopka, Gajdičiar (Baláž). NOVÁ BYSTRICA: E. Chmurčiak – V. Chovanec, M. Chovanec, Cabadaj, M. Chmurčiak, Džurný, Pav. Dubovický, Griga, J. Dubovický, Faktor, Halvoník (Čierňava).

Snežnica – Vysoká 1:5 (0:3)
Vysoká dominovala v celom stretnutí. Nebezpečné centre premieňali na góly. V 2. polčase sa zlepšili aj hráči Snežnice, ale na lepšie hrajúceho súpera to už nestačilo.
Góly: 65. Ševčík - 21. Mihaylov, 41. Kubala, 45. Pavlica, 74. M. Janita, 87. Kovalík. ŽK: 45. Hlavatý. R Kajánek, 70. SNEŽNICA: Smolka – Palárec, Hlavatý, Svrček, Úkrop, Beňadik, Jaššo, Smieško, J. Tomáš, Ševčík, M. Labuda (Balla, S. Tomáš). VYSOKÁ: Mrkva – Ľ. Koleňák, Sobčák, Kubačák, Banetka, D. Janita, M. Janita, Planeta, Pavlica, Kubala, Mihaylov (Kovalík).

Povina – Nesluša 0:0
Na oboch stranách boli vyrovnané sily. Gólových šancí bolo mnoho, avšak ani jedno mužstvo nepremenilo žiadnu. Remíza stretnutie bola spravodlivá.
ŽK: 29. Tichý, 57. Frolo - 38. Židek. R P. Halfár, 100. POVINA: Nehaj - Chovanec, Staňo, Pupík, Krasňan, Tichý, Zradula, Jur. Pupák, Frolo, Kašík, Greňo (Brodňan, Randa). NESLUŠA: Kloták – Mir. Lisko, Gašinec, Burdiak, Žídek, Játi, Mar. Lisko, Kopásek, Staník, Brodek, Tvrdý (Toka, Ondrušek, Bača).

Radôstka – Staškov 4:0 (2:0)
Domáci dominovali počas celého zápasu. Svojou bojovnosťou nedovolili súperovi premeniť žiadny gólový moment.
Góly: 31. a 81. Mat. Poništ, 34. a 56. Mar. Poništ. ŽK: 52. Mar. Poništ - 15. Halík. R Hlava, 100. RADÔSTKA: D. Skaličan – J. Skaličan, Mil. Strnádel, Novák, Kuric, Mat. Poništ, Mar. Poništ, Kubala, F. Strnádel, Slivka, Mar. Strnádel (Završan, Košút). STAŠKOV: Michalina – Kubalák, Gottwald, Drozdek, Kajánek, Mudrík, Ligač, Kubizna, Hulík, Babiš, J. Furdan (Juráš, Zakopčan, Bobek).

II. TRIEDA

Krásno B - Zákopčie 3:0 (1:0) Zápas sa hral v svižnom tempe, kde výraznejším mužstvom bol Tatran. Zvíťazil zaslúžene.
Góly: 5. Šadlák, 40. a 90. Seko. ŽK: 40. Grapa, 42. Šadlák, 71. Mičian - 9. Faldík, 67. Adamčík, 71. P. Riško. R P. Hlava, 180. KRÁSNO B: Šustek – Ganišin, Grapa, Pagáč, Šadlák, Mičian, Targoš, Rusnák, Sýkora, Seko, Koleno (Tomčala). ZÁKOPČIE: Kasman – T. Cabuk, Adamčík, Hážik, M. Riško, P. Riško, Faldík, Hnitka, Švík, P. Cabuk, Špita (Kučák, Repák).

Čadca B-Horelica - Klubina 3:0 (1:0)
V peknom zápase dominovali domáci hráči. Z mnoho dobrých gólových šancí Horelica využila iba 3. Klubina hrala snaživo.
Góly: 10. Kľago, 61. Podmanický, 63. Bukovan. ŽK: 9. Baričiak. R Maják, 150. ČADCA B – HORELICA: Švík – Maják, Kľago, Jakubík, Hrudal, Podmanický, Srníček, Palárik, Bobčík, Harvan, Bukovan (Krnáč, Sadlek, Vessa). KLUBINA: Kubica – Králik, Mir. Koňušík, Jedinák, Podmanický, Kirn, Baričiak, Fojtík, Minár, Mar. Koňušík, Jakubec (Mitka, Kuric, Mesároš).

Vadičov – Olešná 3:2 (2:0)
Vadičov v 1. polčase zahodil veľa gólových šancí. Hostia zabojovali v závere zápasu a dali 2 góly.
Góly: 10. Hájnik, 36. J. Kačerík st., 53. R. Klučiarik - 85. a 89. Janáčik. ŽK: 52. J. Kačerík ml. R Golis, 80. VADIČOV: Kaplík – J. Remiš, J. Kačerík st., Kysela, Galierik, J. Káčerík ml., Kľučiarik, Vlček, Grvnár, Hájnik, S. Remiš (Urbaník, V. Klučiarik, Briš). OLEŠNÁ: Sučík – Belko, Guľčík, Černek, Dadík, Palárik, Griga, Drahňák, Kováčik, Janáčik.

1. Luxus a starnúca populácia. Toto sú aktuálne biznisové trendy
  2. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  3. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  6. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  7. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  8. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  9. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  10. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  1. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?
  2. Luxus a starnúca populácia. Toto sú aktuálne biznisové trendy
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Zlatý mok čapujú najlepšie v Prešove. Šarišským Majstrom výčapu
  5. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  6. Equal treatment is a must for successful companies of the future
  7. Aj v Poluse chránime vaše srdcia
  8. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  9. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  10. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  10. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste 3 807

Koňušík: Zápas sme stratili v prvom polčase (HLASY TRÉNEROV)

Prečítajte si reakcie trénerov kysuckých mužstiev.

MY Kysucké noviny s novými atraktívnymi súťažami

Aj najnovšie číslo MY Kysuckých novín má čo ponúknuť čitateľom. Pokračujú zaujímavé seriály venované hradom a záhradám. Opäť štartuje obľúbená súťaž na hokejové zápasy HC Oceláři Třinec. A ďalšia MY hľadáme domácich miláčikov. Zapojte sa a vyhrajte!