Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky
I. TRIEDA

V nedeľu gólová nádielka

Ochodnica – Turzovka 1:6 (1:3)
Turzovka hrala kombinačne lepší futbal, vytvorili si viac gólových šancí, z ktorých 6 úspešne premenili. Domácim sa v 2. polčase nepodarilo vytvoriť žiadnu gólovú šancu.
Góly: F. Tvarúžek - Mudrík, Litva 2, Zavičar, Staník, Zborovančík. ŽK: T. Truchlý, Drahník. R Štrba. OCHODNICA: Kubošek – Zátek, Šarlina, M. Truchlý, Špita, Horváth, Povinec, T. Truchlý, Drahník, Čečko, F. Tvarúžek (Grisa, Čeršek). TURZOVKA: Danek – Šulek, M. Rovňaník, Horčičák, Uškár, Sobčík, Mudrík, Brezina, Litva, Zavičár, P. Rovňaník (Staník, Srníček, Zborovančík).

Zborov – Svrčinovec 4:1 (2:1)
Prvý polčas patril hosťujúcemu mužstvu. Zborov však bojovnosťou otočil výsledok na konečný stav 4:1. Pre hostí bola prehra krutá.
Góly: 37. Hlavatý, 40. B. Kubica, 70. Kuliovský, 83. Čimbora - 21. Kraina. R Kameništiak, 160. ZBOROV: Macák – Noskovič, Kuliovský, Kováč, Košťal, Kocifaj, L. Kubica, Neveďal, Kormanec, Hlavatý, B. Kubica (Šadlák, Čimbora, Droščák). SVRČINOVEC: Kulla- Zubričan, Kordek, Halfár, Pištek, Franek, Homola, Révaj, P. Vrškový, Slovák, Kraina (F. Vrškový, Zajac).

Klokočov – Nová Bystrica 0:1 (0:1)
V nedeľu sa odohral veľmi vyrovnaný futbalový súboj medzi oboma mužstvami. Novej Bystrici sa v 1. polčase podarilo streliť víťazný gól.
Góly: 25. Faktor. R Klušák, 90.
KLOKOČOV: Marec – Čagala, Koniar, Kapusniak, Papík, Vavrinec, Stuchlík, Kučera, Horňák, Stopka, Gajdičiar (Baláž). NOVÁ BYSTRICA: E. Chmurčiak – V. Chovanec, M. Chovanec, Cabadaj, M. Chmurčiak, Džurný, Pav. Dubovický, Griga, J. Dubovický, Faktor, Halvoník (Čierňava).

Snežnica – Vysoká 1:5 (0:3)
Vysoká dominovala v celom stretnutí. Nebezpečné centre premieňali na góly. V 2. polčase sa zlepšili aj hráči Snežnice, ale na lepšie hrajúceho súpera to už nestačilo.
Góly: 65. Ševčík - 21. Mihaylov, 41. Kubala, 45. Pavlica, 74. M. Janita, 87. Kovalík. ŽK: 45. Hlavatý. R Kajánek, 70. SNEŽNICA: Smolka – Palárec, Hlavatý, Svrček, Úkrop, Beňadik, Jaššo, Smieško, J. Tomáš, Ševčík, M. Labuda (Balla, S. Tomáš). VYSOKÁ: Mrkva – Ľ. Koleňák, Sobčák, Kubačák, Banetka, D. Janita, M. Janita, Planeta, Pavlica, Kubala, Mihaylov (Kovalík).

Povina – Nesluša 0:0
Na oboch stranách boli vyrovnané sily. Gólových šancí bolo mnoho, avšak ani jedno mužstvo nepremenilo žiadnu. Remíza stretnutie bola spravodlivá.
ŽK: 29. Tichý, 57. Frolo - 38. Židek. R P. Halfár, 100. POVINA: Nehaj - Chovanec, Staňo, Pupík, Krasňan, Tichý, Zradula, Jur. Pupák, Frolo, Kašík, Greňo (Brodňan, Randa). NESLUŠA: Kloták – Mir. Lisko, Gašinec, Burdiak, Žídek, Játi, Mar. Lisko, Kopásek, Staník, Brodek, Tvrdý (Toka, Ondrušek, Bača).

Radôstka – Staškov 4:0 (2:0)
Domáci dominovali počas celého zápasu. Svojou bojovnosťou nedovolili súperovi premeniť žiadny gólový moment.
Góly: 31. a 81. Mat. Poništ, 34. a 56. Mar. Poništ. ŽK: 52. Mar. Poništ - 15. Halík. R Hlava, 100. RADÔSTKA: D. Skaličan – J. Skaličan, Mil. Strnádel, Novák, Kuric, Mat. Poništ, Mar. Poništ, Kubala, F. Strnádel, Slivka, Mar. Strnádel (Završan, Košút). STAŠKOV: Michalina – Kubalák, Gottwald, Drozdek, Kajánek, Mudrík, Ligač, Kubizna, Hulík, Babiš, J. Furdan (Juráš, Zakopčan, Bobek).

II. TRIEDA

Krásno B - Zákopčie 3:0 (1:0) Zápas sa hral v svižnom tempe, kde výraznejším mužstvom bol Tatran. Zvíťazil zaslúžene.
Góly: 5. Šadlák, 40. a 90. Seko. ŽK: 40. Grapa, 42. Šadlák, 71. Mičian - 9. Faldík, 67. Adamčík, 71. P. Riško. R P. Hlava, 180. KRÁSNO B: Šustek – Ganišin, Grapa, Pagáč, Šadlák, Mičian, Targoš, Rusnák, Sýkora, Seko, Koleno (Tomčala). ZÁKOPČIE: Kasman – T. Cabuk, Adamčík, Hážik, M. Riško, P. Riško, Faldík, Hnitka, Švík, P. Cabuk, Špita (Kučák, Repák).

Čadca B-Horelica - Klubina 3:0 (1:0)
V peknom zápase dominovali domáci hráči. Z mnoho dobrých gólových šancí Horelica využila iba 3. Klubina hrala snaživo.
Góly: 10. Kľago, 61. Podmanický, 63. Bukovan. ŽK: 9. Baričiak. R Maják, 150. ČADCA B – HORELICA: Švík – Maják, Kľago, Jakubík, Hrudal, Podmanický, Srníček, Palárik, Bobčík, Harvan, Bukovan (Krnáč, Sadlek, Vessa). KLUBINA: Kubica – Králik, Mir. Koňušík, Jedinák, Podmanický, Kirn, Baričiak, Fojtík, Minár, Mar. Koňušík, Jakubec (Mitka, Kuric, Mesároš).

Vadičov – Olešná 3:2 (2:0)
Vadičov v 1. polčase zahodil veľa gólových šancí. Hostia zabojovali v závere zápasu a dali 2 góly.
Góly: 10. Hájnik, 36. J. Kačerík st., 53. R. Klučiarik - 85. a 89. Janáčik. ŽK: 52. J. Kačerík ml. R Golis, 80. VADIČOV: Kaplík – J. Remiš, J. Kačerík st., Kysela, Galierik, J. Káčerík ml., Kľučiarik, Vlček, Grvnár, Hájnik, S. Remiš (Urbaník, V. Klučiarik, Briš). OLEŠNÁ: Sučík – Belko, Guľčík, Černek, Dadík, Palárik, Griga, Drahňák, Kováčik, Janáčik.

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

Do Rakovej mieria na test aj desiatky Čadčanov

Ľudí testujú podľa abecedy, pozitívnych je pomenej.

ZŠ Raková - časť Trstená.
CELOPLOŠNÉ TESTOVANIE

Prišli sa otestovať aj pracovníci, ktorí robia na diaľnici D3

V pohraničnej obci Svrčinovec zaznamenali v dvoch testovacích miestach aj cudzích štátnych príslušníkov. Ako informovala starostka obce Renáta Majchráková išlo zväčša o partnerov žijúcich v spoločnej domácnosti, ktorí majú české občianstvo.

V obci Svrčinovec je zatiaľ účasť na testovaní dobrá.