Utorok, 15. jún, 2021 | Meniny má VítKrížovkyKrížovky
IV. LIGA

Pre mužstvo Oščadnice je remíza stratou

Hráči Tatranu začali náporom a hneď na začiatku stretnutia po pekne zahranej štandardnej situácii sa ujali vedenia gólom, ktorého autorom bol Šulgan. V 15. min kopali domáci pokutový kop, ktorý však nepremenili a hostia z Turan začali hru postupne vyrovná

Oščadnica – Turany 1:1 (1:1)
vať, no Oščadnica si svoje územie nedala. Ako v minulých zápasoch sa im aj napriek územnej prevahe nepodarilo premeniť ďalšie vyložené šance. V nedeľu sa v Oščadnici hral kvalitný štvrtoligový zápas v dobrom tempe.
Góly: 2. Šulgan – 15. Tomka. ŽK: Rohoň, Ociepka. Rozhodoval Kratochvíla, 250 divákov.
OŠČADNICA: Žák – Šulgan, Jaroš, Zemaník, Brisuda, Gončár, Macašek, P. Lušňák, Joz. Kučák (84. Hrtánek), Kopera (55. V. Kučák), Kolembus.

Kysucký Lieskovec – Stará Bystrica 1:0 (1:0)
Celý zápas sa hral medzi šestnástkami. Domáci mali viacej z hry a vypracovali si viac gólových príležitostí. O výsledku rozhodla v 45. min Mihladova strela spoza šestnástky. Ďalšie šance hráči obliekajúci dresy Lieskovca nevyužili a Starobystričania nemali na zvrat. V druhom polčase mohli domáci zvýšiť stav, keď Panáček s Cabadajom mali čisté príležitosti, avšak tie neskončili v sieti bystrického brankára Podoláka.
Gól: 45. Mihalda. ŽK: Holý, Mihalda – Chmurčiak, Maďari, Badžgoň. Rozhodoval Tilesch, 150 divákov.
KYSUCKÝ LIESKOVEC: Briš – Kopásek, Puček, Šlapka, Holý, Červenec (90. Macura), Hoferica, Cabadaj (88. Škorík), M. Mrenka, Mihlada, Baláž (30. Panáček). STARÁ BYSTRICA: Podolák – J. Poništ, Ľ. Kolembus (77. P. Kolembus), Melišík, Badžgoň, Maďari, M. Poništ, Faktor, Mačejko, Chmurčiak (45. Ondrušek), Sobol.

Belá-Dulice – Predmier 2:3 (1:1)
Prvý polčas začali hostia lepšie, dali gól, ale potom prevzali hru domáci a podarilo sa im Hulejom vyrovnať. Mali viacero šancí, ale zápas ovplyvnil začiatok 2. polčasu, keď sa dal naivne vylúčiť Ondrla a hostia to využili na strelenie dvoch gólov, ktoré sa ukázali ako rozhodujúce. Domáci zahodili potom niekoľko šancí na skorigovanie a podarilo sa im znížiť až v závere Deltonom.
Góly: 20. Hulej, 90. Delton – 10. Minárik, 52. Sluka, 59. Pobijak. Rozhodoval Bušo, 200 divákov. ŽK: Šulan – Bačík, Minárik. ČK: Ondrla (Belá).
PREDMIER: Uríček – Bajza, Bačík, Klus (87. Bulo), Š. Sluka, Danížek, Pobijak (79. Tomaník), Červenec (70. Brezničan), Minárik, B. Sluka, Šimoník.

Stráňavy – Oravská Jasenica 0:1 (0:1)
V zápase priemernej úrovne sa zrodilo zaslúžené víťazstvo hostí. Domáci začali náporom, ale čistú šancu si nevypracovali. Hostia sa ujali vedenia gólom Zanovita, ktorý v 16-tke presne namieril k žrdi a nedal Paučinovi šancu. V druhom polčase domáci pritlačili, ale vypracovali si iba jednu šancu, ktorú Cetera trestuhodne zahodil.
Gól: 43. Zanovit. Rozhodoval Majer, 150 divákov. ŽK: Sventek, Tabaček – Kaprálik, Pauč, Maslaňák.
STRÁŇAVY: Paučin – Berzák, Tabaček, Sventek, Vacek, Syrovatka, Čuraj, Jamečný, L. Barošinec (46. Turský), Cetera, Martinka.

Ostatné výsledky 6. kola:
Trebostovo – Černová 1:0 (0:0). Z. Poruba – Tvrdošín 1:1 (0:1), Praštiak – Bednár. Dúbrava – Kotrčiná Lúčka 4:2 (3:0), 4. Surový, 9. Peterec (11 m), 35. Kandera, 82. Mrva –

6. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  7. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  8. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  10. Slovensko v operácii Barbarossa 4 327

Prechod v oblasti by mal byť pre deti bezpečný.

Predškoláka musel previezť vrtuľník.

30m

Pozrite si MY športujeme.

5 h

Cez víkend sa hrali dohrávky 3., 4. a 5. ligy.

14. jún

Bezpečnosť ľudí a plynulosť cestnej premávky, to boli dva hlavné ciele vybudovania cyklochodníka v Turzovke. Ten dokončili vlani v septembri a po necelom roku bilancovania je jasné, že tento investičný zámer ľudia ocenili. Financovali ho aj z eurofondov.