KYSUCKÉ NOVÉ MESTO. Hlavnou sálou sa sa počas večera niesli piesne z operiet a muzikálov v podaní manželskej dvojice Janky Hoštákovej-Drahovzalovej a Jana Drahovzala. Na klavíri ich sprevádzal Jiří Šimáček, pedagóg Janáčkovho konzervatória v Ostrave. Slovom počas koncertu divákov sprevádzala Petra Langerová.
Celý program vynikajúco dotvorila cimbalová muzika Tolar a finalista Majstrovstiev sveta v step tanci Miroslav Špáčil z Tap Dance Show. V podaní manželov Drahovzalovcov, sólistov Národného divadla Moravskoslezského v Ostrave, si návštevníci mohli vypočuť nielen mnohé známe operné árie ako Granáda či piesne z Čardášovej princeznej, z Netopiera a iných operiet, ale aj najznámejšie muzikálové hity. Nechýbala ani pieseň "Rodný môj kraj" od Gejzu Dusíka či "kysucká hymna" Kysuca, Kysuca. S účinkujúcimi si ju v závere programu zaspievali spoločne všetci návštevníci koncertu.
Janka Hoštáková pochádza z Kysuckého Nového Mesta a od roku 1996 pôsobí v Ostrave ako odborná asistentka na Ostravskej univerzite v odbore sólový spev.