Usmrtil psov
Stará Bystrica. Neprítomnosť majiteľov využil neznámy zlodej, ktorý sa vlámal do domu. Predtým nezisteným spôsobom usmrtil strážnych psov. Ukradol 90-tisíc korún, pričom majitelia celkovú škodu vyčíslili na 100-tisíc Sk. Páchateľovi hrozí za to trest odňatia slobody až na 3 roky.
Kradol v dome
Turzovka. Z porušovania domovej slobody sa bude zodpovedať 37-ročný Miroslav z Turzovky. Ten 17. októbra v popoludňajších hodinách vošiel do spálne neuzamknutého rodinného domu v Turzovke, odkiaľ, našťastie, nič neukradol. Vyrušil ho totiž majiteľ. V ten istý deň vošiel cez otvorené okno do ďalšieho rodinného domu, kde mu šťastie viacej prialo. Objavil tam totiž sedemsto korún. V prípade odsúdenia mu hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.
Tuhý fajčiar
Turzovka. O čerstvú tlač nemal záujem zlodej, ktorý sa vlámal do novinového stánku. Odniesol si odtiaľ rôzne druhy cigariet. Škodu vyčíslili na 100-tisíc korún. Páchateľ si môže v „chládku“ posedieť dva roky.
Motorka je fuč
Čadca. Policajti pátrajú po neznámom páchateľovi, ktorý sa vlámal do plechovej garáže. Ukradol motocykel Yamaha, čím majiteľke spôsobil škodu za 50-tisíc korún. Páchateľovi hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.