Utorok, 25. september, 2018 | Meniny má Vladislav
IV. LIGA

Lieskovec si poľahky poradil s Tvrdošínom

Prvý polčas dominovali hostia z Tvrdošína, ale bez vyložených šancí na oboch stranách. V druhom polčase Lieskovec pridal, čo vyjadrili aj gólovo. Na 1:0 otvoril Baláž po skrumáži v šestnástke, keď dokopol center Červenca.

Oščadnica – Belá-Dulice 2:2 (0:1)
Hostia v tomto stretnutí z minima vyťažili maximum. Z dvoch pološancí premenili dva góly. Domáci hráči Oščadnice dreli celý zápas a podarilo sa im otočiť vývoj zápasu. Medzitým nastrelili dvakrát tyč hosťujúcej brány. Nakoniec ich o body, ako povedali, pripravil sporný verdikt rozhodcu.
Góly: 71. V. Kučák, 75. Kolembbus - 13.
a 86. Hulej. ŽK: Šulgan, Kopera – Matejčík. Rozhodoval Marek Jakubjak, 200 divákov.
OŠČADNICA: Žák – Kopera, Jaroš, Zemaník, Brisuda, Gončár, Macašek, Šulgan (85. J. Kučák), V. Kučák, Lušňák, Kolembus.
BELÁ-DULICE: Cagarda – Lučanský, Siekel, Matejčík, Delton (62. Šípka), Fazika, Šulan, Hulej, Burzík, Páleš, Štancel.

Kysucký Lieskovec – Tvrdošín 4:0 (0:0)
Prvý polčas dominovali hostia z Tvrdošína, ale bez vyložených šancí na oboch stranách. V druhom polčase Lieskovec pridal, čo vyjadrili aj gólovo. Na 1:0 otvoril Baláž po skrumáži v šestnástke, keď dokopol center Červenca. O druhý gól sa postaral opäť Baláž po samostatnom úniku – 2:0. Na 3:0 upravil Mihalda strelou spoza šestnástky a posledný gól po úniku akcie Mrenku dáva Hollý do prázdnej brány. Hráči Lieskovca konečne pretrhli smolu, keď dali viac ako jeden gól za stretnutie a za snahu v druhom polčase si víťazné tri body zaslúžia.
Góly: 66. a 72. Baláž, 85. Mihalda, 90. Hollý. ŽK: Šlapka, Cabadaj, Mihalda, Marcel Mrenka – Bukový, Baláž. ČK: Marton. Rozhodoval Juríčk, 150 divákov.
KYSUCKÝ LIESKOVEC: Brišš – Kopásek, Hollý, Šlapka (20. Macura), Panáček, Červenec, Cabadaj (74. Škorík), Puček, Mrenka, Mihlada, Baláž.

Stará Bystrica - Kotrčiná Lúčka 0:1 (0:0)
Celý zápas mali Starobystričania prevahu, ale neporadilo sa im premeniť góly. V prvom polčase sa do príležitostí dostali Mačejko, Chmurčiak a Borovička. Na strane hostí si šance vytvoril Žabka. V druhom polčase v 70. min rozhodca neuznal domácim gól z dôvodu postavenia mimo hry, ktorého autorom bol Borovička. V zápätí daroval hosťom pokutový kop, z ktorého Bugala nezaváhal – 0:1. Aj druhý polčas mal domáci celok výraznú prevahu a dostali sa do príležitostí Lokša a Jakub Poništ, no v hosťujúcej bráne lopta neskončila.
Gól: 77. Bugala (z 11 m). ŽK: Badžgoň, Sobol, Jak. Poništ, Korenčík – Bugala, Jaroščák. Rozhodoval Janíček, 150 divákov.
STARÁ BYSTRICA: Podolák – Jak. Poništ, Šimašek, Sobol (77. P. Dubovický), Korenčík, Borovička (74. Jur. poništ), Ondrušek, Badžgoň, Chmurčiak (56. M. Poništ), Mačejko, Lokša.
KOTRČINÁ LÚČKA: Trnovec – Ďurnek, Pajiš, Jaroščiak, Jašurek, Slúčik, Bugala, Mikolaj, Pytel (50. Kolesár), Žabka (56. Dlhopolček), Martinček.

Ostatné výsledky 8. kola:
Stráňavy – Predmier 4:0 (2:0), 4. Martinka, 45. Jamečný (11 m), 53. Cetera, 86. Podmanický. Trebostovo - Turany 5:3 (4:2), Ľ. Tonka 2, Ľ. Lukášik, A. Lukášik, Kosa – Kuželka (11 m), Orolín. Z. Poruba - Černová 6:1 (5:1), Beťko, Húska, Šingliar, Čajka, Droppa, Praštiak – Janči (11 m). Dúbrava - Or. Jasenica 3:0 (1:0), Peterec 2 (1 z 11 m), Surový. ČK: Hoško – M. Vráb.

1. Luxus a starnúca populácia. Toto sú aktuálne biznisové trendy
  2. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  3. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  6. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  7. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  8. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  9. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  10. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  1. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?
  2. Luxus a starnúca populácia. Toto sú aktuálne biznisové trendy
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Zlatý mok čapujú najlepšie v Prešove. Šarišským Majstrom výčapu
  5. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  6. Equal treatment is a must for successful companies of the future
  7. Aj v Poluse chránime vaše srdcia
  8. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  9. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  10. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  10. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste 3 807

Koňušík: Zápas sme stratili v prvom polčase (HLASY TRÉNEROV)

Prečítajte si reakcie trénerov kysuckých mužstiev.

MY Kysucké noviny s novými atraktívnymi súťažami

Aj najnovšie číslo MY Kysuckých novín má čo ponúknuť čitateľom. Pokračujú zaujímavé seriály venované hradom a záhradám. Opäť štartuje obľúbená súťaž na hokejové zápasy HC Oceláři Třinec. A ďalšia MY hľadáme domácich miláčikov. Zapojte sa a vyhrajte!