Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Vicemajstra mali na lopate

Už v prvej minúte zápasu napriahol Róbert Drábik a vyrazenú strelu pohotovo dorážal k pravej tyči Tomáš Urbaník. Hostia sa svojho súpera nezľakli a držali s ním krok. Najvýraznejšou osobou na ihrisku bol Lukáš Smolka v bráne Čadce. Svojimi zákrokmi privá

Izoglobal Martin – HBK Čadca 8:3 (0:1, 1:2, 7:0)
Už v prvej minúte zápasu napriahol Róbert Drábik a vyrazenú strelu pohotovo dorážal
k pravej tyči Tomáš Urbaník. Hostia sa svojho súpera nezľakli a držali s ním krok. Najvýraznejšou osobou na ihrisku bol Lukáš Smolka v bráne Čadce. Svojimi zákrokmi privádzal Martinčanov do zúfalstva. Prvá tretina skončila víťazne pre Čadcu 1:0. V druhej sa domáci snažili nájsť recept na výborného brankára hostí a po dlhšom dobývaní čadčianskej svätyne sa im aj podarilo vyrovnať. Čadca hneď odpovedala. Najprv Radim Smolka strelou z príklepu triafal presne do priestoru pod spojnicou brány. O dve minúty neskôr podobným spôsobom zvyšoval Matej Kormanec. Do tretej časti zápasu vstupovali hostia s odhodlaním udržať výsledok, prípadne poistiť víťazstvo. Do šiestej minúty tretej tretiny sa im to aj darilo. Čo však prišlo potom, je ťažké komentovať. Skrat? Zaváhanie? Strata koncentrácie? V slede dvoch minút Martin dokázal otočiť stav z 1:3 na 4:3 a pokračovať v ofenzívnom ťažení. Doslova ovládol ihrisko. Ťažko hľadať objektívnu či subjektívnu príčinu. Treba veriť že už tento víkend budú hokejbalisti doma bodovať.
GÓLY: Tomáš Urbaník, Radim Smolka, Matej Kormanec.

ČADCA: Lukáš Smolka – Radoslav Kandrik, Peter Papík, Ivan Dirgas, Tomáš Rucek, Radim Smolka – Matej Kormanec – Martin Smolka, Róbert Drábik – Tomáš Urbaník – Dušan Sobol, Martin Jopek – Martin Mravec – Vladimír Najdek, Marek Bodor, Lukáš Bajan, tréner: Jiří Chovančík.

Medokýš Martin jr. – HBK Čadca jr. 3:5 (3:1, 0:2, 0:2),
Čadca vtupovala do zápasu veľmi dobre. Otvorila skóre zásluhou Jakuba Soviara. Avšak domáci hráči dokázali kontrovať a presadiť sa hneď trikrát. To, čo predviedli seniori Martina proti Čadci, sa podarilo práve čadčianskej juniorke proti rovesníkom z Martina. Dokonalým otočením skóre vo svoj prospech si pripísali ďalšie dva body do tabuľky. Obzvlášť pekný a dôležitý gól padol v posledných minútach zápasu. Čadca síce viedla 4:3, ale súper nepríjemne „hrýzol“. Peknou spoluprácou sa zaskvela dvojica Martin Snoha
a Marek Mudrík.

GÓLY: Jakub Soviar, Tomáš Podolák, Patrik Švejda, Anton Kuffa, Martin Snoha.
ČADCA: Miroslav Firek (Tomáš Nevedel) – Anton Kuffa, Peter Čarnecký, Michal Birčiak, Ján Pohančeník, Michal Lipták, Martin Snoha, Marek Mudrík, Róbert Truchlík, Martin Lušňák, Juraj Vasiľ, Patrik Švejda, Tomáš Podolák, Jakub Soviar, Šimon Kotvas, Filip Kuric, Michal Najdek, tréner: Vladimír Snoha.

1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  5. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  7. Aj matematika sa dá skrotiť
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  5. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  7. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  9. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!

AKTUALIZOVANÉ: Starosta Skalitého zaslal ministrovi dopravy otvorený list

Kysučania sa opäť presvedčili, že všetkým sľubom veriť netreba.

Hlavná stanica v Skalitom.
Hráči Rudiny sa tešia zo streleného gólu. Dávid Čičala je najvyšší v zhluku hráčov.
List Ježiškovi. Prvý bol so želaním korytnačky.