Utorok, 22. jún, 2021 | Meniny má PaulínaKrížovkyKrížovky

VOLEJBAL TJ LOKOMOTÍVA ČADCA

V poslednom dvojzápase 2. ligy žien-junioriek sa stretla Čadca s víťazom súťaže, Martinom. V zápasoch predviedli obe družstvá pekný volejbal, i keď navrch mali hráčky Martina.

Čadca - Martin 0:3 (12:25, 16:25, 19:25); 0:3 (16:25, 15:25, 20:25)
Družstvo Čadce bolo túto sezónu oslabené o tri zranenené hráčky základnej zostavy. Preto museli dopĺňať káder kadetkami, čo malo za následok oslabenie hernej činnosti v družstve kadetiek. Tieto museli hrať dva dni po sebe majstrovské zápasy a tak mali minimálny čas na oddych.
Zostava: I. Franeková (kapitánka), J. Chorvatovičová, V. Kondeková, M. Mináriková, M. Palárcová, D. Pavlíková, K. Pavlíková, K. Pikuliaková, S. Smičíková. Trénerka: Dana Pavlíková.

Zvolen - Čadca 3:1 (25:15, 24:26, 25:16, 25:12); 3:0 (25:14, 25:21, 25:16)
V nedeľu 16. 3. cestovali kadetky Čadce na zápas do Zvolena. I keď tabuľkové umiestnenie družstiev sľubovalo vyrovnaný duel, nestalo sa tak. Prvý zápas sa Čadčiankam nepodaril, s výnimkou druhého setu, v ktorom zvíťazili. Druhý zápas bol už o niečo lepší, ale napriek snahe sa kadetkám nepodarilo Zvolen poraziť. Dievčatá nedokázali rozvinúť hru, pretože Zvolenčanky mali nekompromisné tvrdé podanie. Nedaril sa ani útok našich dievčat, čo malo za následok získavanie bodov súperom.
Zostava: D. Gavláková, V. Kondeková, M. Palárcová, K. Pavlíková (kapitánka), K. Pikuliaková, S. Smičíková, S. Straková. Trénerka: Dana Pavlíková.

Čadca - Krupina 0:3 (14:25, 17:25, 28:30); 0:3 (21:25, 20:25, 13:25)
Staršie žiačky hosťovali v sobotu doma Krupinu. Ani tomuto celku sa nepodarilo získať pre seba body. Aj ich hra bola poznačená nedôrazným útokom.
Čadca: Korená, L. Strýčková (kapitánka), M. Tomaščinová, J. Mariaková, B. Kučeríková, M. Steinbergerová, N. Vojtušová. Trénerka: Monika Mináriková.

Žilina Martinská „A“ - Čadca 3:1 (25:23, 25:22, 21:25, 25:23); 1:3 (11:25, 25:13, 25:16, 28:26)
V nedeľu hrali naše najmladšie nádeje, mladšie žiačky, v Žiline. Dievčatá zahrali pod svoje možnosti, dôkazom je i skóre. Zápasy sa nevyvíjali v prospech našich hráčok. Hlavne v druhom zápase, keď dokázali poraziť Žilinčanky v prvom sete takým vysokým rozdielom bodov, prišli herné výpadky. A ani opätovným nasadením vo štvrtom sete už nedokázali odvrátiť prehru. lZostava: Z. Briestenská, A. Franeková, M. Jánošíková, N. Ondrašinová, M. Mackovčáková, A. Bršťáková, V. Kudelová. Tréner: Peter Gramblička.