Kysučania predčili svojho súpera

D. Strehová - K. N. Mesto 0:3 (0:2)
Hostia herne predčili svojho súpera, o svojom víťazstve rozhodli už v prvom polčase, keď si gólmi Paulusa a Valiaška zabezpečili dvojgólové vedenie. V druhom polčase mali hostia opäť hru vo svojej réžii.
n Góly: 34. a 90. F. Paulus, 44. Valiašek, R Vladimír Tarobek, ŽK: Paulus, Pecko, Kohút
ČK: Tomašovič, 150 divákov. KYS. NOVÉ MESTO: Brišš – Valiašek, Paulus, Vlček, Kľago, Záhradník, Golian, Pecko, Holeščák (75. Macek), Kohút (90. Marčák), Ondrušek (82. Dobroň).

Makov – Námestovo 3:1 (2:1)
Domáci sa zahryzli do súpera z Oravy hneď od úvodných minút a diktovali tempo hry. V 20. min. rýchlonohý Špulica bol zrazený v pokutovom území hostí a následný pokutový kop Vitek bezpečne premenil. V 26. min. nenápadný útok hostí, kde sa Macko v šestnástke domácich chcel zbaviť Konečného a zavadil mu o nohu. Rozhodca správne posúdíl ako nedovolený zákrok a Kubala z penalty vyrovnal. Tretí pokutový kop nasledoval po faule na Křeneka, Vitek ho premenil. Hostia z Oravy potvrdili nepísané pravidlo, že po vylúčení hráča sa mužstvo zomkne a viac bojuje a začali vystrkovať rožky. Stretnutie malo dramatický záver. Rozhodnutie prišlo v nastavenom čase, keď Sojčák v plnom behu bombou nechytateľne trafil do siete.
n Góly: 20. (11 m) a 31. (11 m) Vitek, 90.+ Sojčák - 27. (11 m) Kubala, R Patrik Sikora, 250 divákov, ŽK: Konečný – Machunka, Kubala, Macko, Rhem, ČK: Rhem. MAKOV: Krišica – K. Křenek, Konečný, Barták, Kubošný, Špulica, Vitek, Podmanický (69. Roman), Barčák, R. Křenek (89. Sojčák), Šustek.

Bytča - D. Ždaňa 2:2 (2:0)
V Bytči sa hral kvalitný futbal, prví sa presadili domáci, keď otvoril skóre strelou k žrdi Šebík. Hostia potom síce získali miernu územnú prevahu, nič z nej však nevyťažili. V 40. min. zvýšil vedenie domácich strelou z hranice šestnástky Čikota. Do druhého polčasu vstúpili aktívnejšie hostia, zatlačili domácich futbalistov pred vlastné pokutové územie, v 58. min. v tlačenici vyrovnal Sepeši. V tejto fáze sa domáci sústredili na rýchle brejky, z ktorých si vytvárali dobré príležitosti. Zastavila ich až 75. minúta, ďalekonosný pokus Sepešiho skončil v domácej sieti. Bytča bojovala, mala šance, ale hostí podržal brankár.
n Góly: 17. Šebík, 40. Čikota – 58. a 75. Sepeši. R Petrák, 150 divákov. ŽK: Čmárik, Capko – S. Urgela. BYTČA: Klec – Kocian, Chrenko, Gajdošík, Čmárik, Gálik, Čikota, Minárik (83. Zátek), Šebík, Capko, Kadák.

St. Bystrica - L. Lúčka
1:1 (0:1)
Vo vyrovnanom prvom polčase strelili hostia gól po tečovanej strele Kalinu. Za domácich zahodil najväčšiu príležitosť Sedúch. V druhom polčase mohli hostia z brejkov zvýšiť svoje vedenie až na rozdiel troch gólov, ale keďže ich nepremenili, futbalová šťastena sa priklonila v nadstavenom čase na stranu domácich, hlavičkou vyrovnal v 93. min. Sedúch.
n Góly: 90.+ Sedúch - 12. Kalina. R Perašín, 100 divákov. ŽK: Sobol, Tvrdý - Cvacho. L. LÚČKA: Tatranský – Klapčík, Klimík, Cvacho, Beňadik, Belan, Kotrbanec, Kalina, Šupina, Turian (46. Kodaj, 90. Horčík), Drahno.

Králiky – Bánová 1:3 (1:1)
Domáci začali gólom a po ňom mali ešte jednu šancu. Na druhej strane hlavičkoval Sluka. Prvý polčas mali hostia miernu prevahu. Po zmene strán mala Bánová ďalšie šance, hlavne Sluka, Labuda či Hýll. Svoje úsilie hostia spečatili v druhom polčase dvomi gólmi.
n Góly: 8. Valigura – 27. Hýll, 73. a 83. Sluka. R Kuchársky, 100 divákov. BÁNOVÁ: Adamčík (90. Zachar) – L. Ďuratný, Hýll, Ondráš, D. Ďuratný, Stalmašek, Frátrik, Ďurica, Padala (73. Súľovský), Sluka, Labuda (83. Beháň).

Krásno n/Kysucou – Zvolen 3:0 (1:0).
Domáci zápas priniesol pre Krásno jednoznačný priebeh. Už od úvodných minút sa hralo podľa pravidiel, ktoré určovali domáci. Po obrátke svoj tlak zvýšili a zaslúžene zvíťazili
n Góly: Kubica, Kolembus, Horňák, R Hrehus, 200 divákov. KRÁSNO: Šustek – Vaňovec, Timek, Zjavka, Voška, Kubica, Gábor, Neveďal, Krištofík, Hornák, Seko.
n Ostatné výsledky 8. kola: Fiľakovo – Lipt. Štiavnica 0:0. Kremnička - R. Sobota B 1:3 (1:3). Tomčík – Novysedlák 2, Markovič.

1. Bánová 15 10 5 0 39:10 35
2. Zvolen 15 8 3 4 25:14 27
3. D. Ždaňa 15 6 6 3 30:19 24
4. Kys. NM 15 7 2 6 25:14 23
5. R. Sobota B 14 7 2 5 22:19 23
6. Králiky 14 5 5 4 22:21 20
7. Kremnička 15 5 5 5 19:20 20
8. D. Strehová 15 5 5 5 17:18 20