Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

mládežnícky futbal

III. liga starší dorast
9. kolo: Bytča - Čadca 5:1, Revúca - Savon BB 2:3, Zvolen - N. Baňa 6:2, D. Kubín - Krásno 7:0, L. Mikuláš - Rakytovce 1:1, Č. Balog - Námestovo 5:2, Martin - K. N. Mesto 5:1, Podbrezová B - Bánová 1:1.
1. Rakytovce 11 9 2 0 43:5 29
2. Podbrezová B 11 6 3 2 31:21 21
3. Čadca 11 7 0 4 28:19 21
4. Savon BB 11 6 2 3 25:27 20
5. Bytča 11 5 2 4 22:19 17
6. L. Mikuláš 11 5 2 4 21:23 17
7. D. Kubín 10 5 1 4 31:18 16
8. Zvolen 10 5 1 4 26:22 16
9. Č. Balog 11 5 0 6 28:28 15
10. Revúca 11 3 3 5 21:27 12
11. Bánová 11 3 3 5 11:17 12
12. Martin 11 3 2 6 24:24 11
13. Krásno 11 2 5 4 12:29 11
14. K. N. Mesto 10 3 1 6 24:31 10
15. N. Baňa 11 2 2 7 14:29 8
16. Námestovo 10 2 1 7 13:35 7

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga mladší dorast
9. kolo: Bytča - Čadca 4:0, Revúca - Savon BB 3:2, Zvolen - N. Baňa 5:0, D. Kubín - Krásno 2:0, L. Mikuláš - Rakytovce 2:1, Č. Balog - Námestovo 2:7, Martin - K. N. Mesto 5:1, Podbrezová B - Bánová 1:0.
1. Rakytovce 11 10 0 1 63:10 30
2. Martin 11 9 2 0 42:8 29
3. Podbrezová B 11 6 3 2 31:14 21
4. Bánová 11 6 3 2 30:13 21
5. L. Mikuláš 11 6 3 2 26:12 21
6. Bytča 11 6 2 3 26:20 20
7. Námestovo 10 5 2 3 30:18 17
8. Zvolen 10 5 2 3 28:16 17
9. D. Kubín 10 5 1 4 25:24 16
10. Revúca 10 4 1 5 18:33 13
11. Čadca 11 3 2 6 14:22 11
12. K. N. Mesto 10 3 0 7 12:36 9
13. N. Baňa 10 2 1 7 10:38 7
14. Krásno 11 1 2 8 6:34 5
15. Č. Balog 11 1 0 10 9:53 3
16. Savon BB 11 0 2 9 12:31 2

IV. liga dorast - SEVER
9. kolo: Černová - L. Sliače 1:0, Predmier - Stráňavy 6:0, Zuberec - Rajec 2:4, Z. Poruba - Tvrdošín 1:2, Lisková - Hôrky 3:3, Strečno - L. Hrádok 3:3, Štiavnik - Belá 2:1.
1. Rajec 9 7 0 2 31:8 21
2. Tvrdošín 9 6 1 2 24:13 19
3. Stráňavy 9 5 1 3 21:21 16
4. Z. Poruba 8 4 1 3 23:11 13
5. Predmier 8 4 1 3 17:13 13
6. L. Hrádok 9 4 1 4 19:24 13
7. Lisková 9 4 1 4 17:27 13
8. Belá 8 4 0 4 19:13 12
9. Štiavnik 9 3 2 4 17:19 11
10. Černová 9 3 1 5 15:18 10
11. Zuberec 9 3 0 6 12:23 9
12. Hôrky 8 2 2 4 14:15 8
13. Strečno 8 2 2 4 13:27 8
14. L. Sliače 8 2 1 5 19:29 7

IV. liga dorast - JUH
9. kolo: Pliešovce - Fiľakovo 1:3, B. Štiavnica - D. Hámre 4:1, Hriňová - Hliník n. Hr. 9:2, V. Krtíš - Detva 4:1, Selce - Poltár 0:14, Tornaľa - Sliač 2:1, Krupina - Jesenské 3:0.
1. Hriňová 9 7 0 2 36:19 21
2. Sliač 9 6 1 2 36:10 19
3. Jesenské 9 6 0 3 35:17 18
4. Fiľakovo 9 5 3 1 26:14 18
5. V. Krtíš 9 5 2 2 26:15 17
6. Poltár 9 4 3 2 38:12 15
7. D. Hámre 9 5 0 4 19:25 15
8. Krupina 9 4 1 4 26:15 13
9. Tornaľa 9 4 0 5 19:22 12
10. B. Štiavnica 9 3 2 4 18:20 11
11. Hliník n. Hr. 9 3 2 4 16:19 11
12. Detva 9 1 3 5 9:18 6
13. Pliešovce 9 1 1 7 10:52 4
14. Selce 9 0 0 9 5:61 0

V. liga dorast - skupina A
9. kolo: Svrčinovec - Skalité 2:1, D. Tižina - Rudina 2:2, Terchová - Podvysoká 3:3, Radoľa - K. Lieskovec 2:2, Korňa - Makov 6:0, Staškov - D. Hričov 4:1, Rosina - Zborov n. B. 2:1.
1. Rosina 9 5 2 2 27:13 17
2. Rudina 9 5 1 3 19:14 16
3. Terchová 9 4 3 2 17:13 15
4. K. Lieskovec 9 4 2 3 17:21 14
5. Zborov n. B. 9 4 1 4 20:15 13
6. Makov 9 3 4 2 11:11 13
7. Podvysoká 8 3 3 2 26:17 12
8. Skalité 9 3 3 3 19:24 12
9. Staškov 9 3 2 4 16:23 11
10. Korňa 9 2 4 3 21:21 10
11. D. Tižina 9 2 4 3 15:18 10
12. D. Hričov 9 2 3 4 15:19 9
13. Radoľa 9 1 6 2 11:17 9
14. Svrčinovec 8 2 0 6 13:21 6

V. liga dorast - skupina B
9. kolo: Trstená - B. Potok 5:0, O. Jasenica - Nižná 7:1, Bziny - o. vESELé 0:1, L. Kokava - T. Teplice 1:0, T. Kľačany - Rabča 6:1, Trebostovo - Žabokreky 0:1, Palúdzka - L. Lužná 5:0.
1. L. Kokava 9 8 0 1 25:6 24
2. O. Veselé 9 7 0 2 14:9 21
3. Žabokreky 9 6 1 2 18:8 19
4. O. Jasenica 9 5 3 1 25:11 18
5. Palúdzka 9 5 0 4 23:26 15
6. T. Kľačany 9 4 2 3 27:18 14
7. Trebostovo 9 3 3 3 22:16 12
8. Trstená 9 4 0 5 18:12 12
9. Nižná 9 4 0 5 19:22 12
10. T. Teplice 9 3 1 5 15:10 10
11. L. Lužná 9 3 0 6 15:30 9
12. Rabča 9 2 1 6 14:26 7
13. Bziny 9 2 0 7 7:27 6
14. B. Potok 9 1 1 7 15:36 4

V. liga dorast - skupina C
9. kolo: H. Hámre - Šálková 0:2, Dudince - Kremnica 1:0, Kováčova - S. Ľupča 4:0, Bzovík - Lutila 3:0, Jakub - Brusno -, H. Nemce - Žarnovica 1:0, Badín - Kriváň 8:0.
1. Šálková 9 8 1 0 20:3 25
2. Badín 9 8 0 1 40:6 24
3. Dudince 9 6 0 3 27:18 18
4. Kováčova 10 5 3 2 21:19 18
5. Bzovík 9 5 1 3 17:15 16
6. Žarnovica 9 4 1 4 19:13 13
7. Kriváň 9 4 1 4 15:20 13
8. H. Nemce 9 3 1 5 13:29 10
9. Brusno 8 3 0 5 9:14 9
10. Jakub 8 2 2 4 17:10 8
11. Lutila 9 2 1 6 9:27 7
12. H. Hámre 9 2 1 6 9:27 7
13. Kremnica 9 2 0 7 8:15 6
14. S. Ľupča 8 2 0 6 9:17 6

V. liga dorast - skupina D
9. kolo: Halič - Tempus RS 1:1, Hnúšťa - Divín 1:5, Vinica - Klenovec -, Radzovce - D. Strehová 2:0, Tomášovce - Tisovec 4:2, Hajnačka - Kalinovo 1:4, Vidiná - Cinobaňa 5:0.
1. D. Strehová 9 7 1 1 30:9 22
2. Vinica 8 7 0 1 35:15 21
3. Divín 9 6 2 1 26:10 20
4. Kalinovo 9 4 4 1 20:7 16
5. Tomášovce 9 5 1 3 17:11 16
6. Halič 9 5 1 3 19:15 16
7. Radzovce 9 5 0 4 16:17 15
8. Hajnačka 9 3 1 5 24:27 10
9. Hnúšťa 9 3 1 5 19:24 10
10. Vidiná 9 3 0 6 16:14 9
11. Tisovec 9 2 2 5 13:19 8
12. Tempus RS 9 2 1 6 12:25 7
13. Klenovec 8 1 1 6 24:37 4
14. Cinobaňa 9 1 1 7 10:51 4

II. liga starší žiaci - SEVER
9. kolo: Bánová - K. N. Mesto 0:4, Trstená - Ružomberok B 2:3, Krásno - Zborov n. B. 7:0, Martin B - V. Rovné 5:0, Tvrdošín - Dlhá 6:0, T. Teplice - Bytča 3:1, Žilina B - Belá 1:0.
1. Žilina B 9 7 2 0 29:4 23
2. K. N. Mesto 8 5 2 1 19:6 17
3. Bytča 9 5 2 2 19:8 17
4. Tvrdošín 9 5 1 3 30:11 16
5. Krásno 9 5 1 3 28:12 16
6. Ružomberok B 9 5 1 3 25:9 16
7. Martin B 9 5 0 4 21:21 15
8. Bánová 9 3 1 5 12:27 10
9. Zborov n. B. 9 3 1 5 11:26 10
10. Trstená 9 3 0 6 13:17 9
11. Belá 9 3 0 6 15:27 9
12. Dlhá 9 2 2 5 17:29 8
13. V. Rovné 9 1 3 5 6:24 6
14. T. Teplice 8 2 0 6 8:32 6

II. liga mladší žiaci - SEVER
9. kolo: Bánová - K. N. Mesto 0:6, Trstená - Ružomberok B -, Krásno - Zborov n. B. 3:1, Martin B - V. Rovné 6:2, Tvrdošín - Dlhá 3:0, T. Teplice - Bytča 1:0, Žilina B - Belá 3:1.
1. Žilina B 9 9 0 0 71:7 27
2. Trstená 8 6 1 1 40:15 19
3. Zborov n. B. 9 5 1 3 20:17 16
4. K. N. Mesto 8 5 0 3 36:8 15
5. Martin B 9 5 0 4 46:20 15
6. Dlhá 9 5 0 4 19:9 15
7. Belá 9 5 0 4 26:17 15
8. Ružomberok B 8 5 0 3 23:17 15
9. Bytča 9 4 1 4 23:22 13
10. T. Teplice 8 4 0 4 18:16 12
11. Krásno 9 3 0 6 21:40 9
12. Bánová 9 2 0 7 14:35 6
13. Tvrdošín 9 1 0 8 5:79 3
14. V. Rovné 9 0 1 8 4:64 1

II. liga starší žiaci - JUH
9. kolo: R. Sobota - Tempus RS 2:1, Žarnovica - Dukla BB B 1:2, Hriňová - Č. Balog 0:4, Podbrezová B - Savon BB 4:0, Roma Revúca - V. Krtíš -, N. Baňa - Revúca 2:5, Krupina - Lučenec B 4:0.
1. Dukla BB B 9 7 1 1 21:7 22
2. Č. Balog 9 6 2 1 33:10 20
3. V. Krtíš 8 6 1 1 14:4 19
4. N. Baňa 8 5 1 2 10:9 16
5. Podbrezová B 8 4 2 2 17:8 14
6. Hriňová 8 3 3 2 17:12 12
7. R. Sobota 8 4 0 4 11:8 12
8. Žarnovica 8 3 2 3 17:12 11
9. Revúca 8 2 4 2 12:15 10
10. Krupina 8 2 0 6 8:20 6
11. Tempus RS 8 1 1 6 9:25 4
12. Savon BB 8 0 3 5 5:20 3
13. Roma Revúca 0 0 0 0 0:0 0
14. Lučenec B 8 0 0 8 1:25 0

II. liga mladší žiaci - JUH
9. kolo: R. Sobota - Tempus RS 3:3, Žarnovica - Dukla BB B 0:2, Hriňová - Č. Balog 2:3, Podbrezová B - Savon BB 0:0, Roma Revúca - V. Krtíš -, N. Baňa - Revúca 0:2, Krupina - Lučenec B 7:0.
1. Dukla BB B 9 8 1 0 38:3 25
2. R. Sobota 8 6 1 1 33:9 19
3. Revúca 8 6 0 2 18:17 18
4. Tempus RS 8 5 2 1 39:12 17
5. V. Krtíš 8 4 1 3 16:19 13
6. Krupina 8 3 3 2 19:6 12
7. Lučenec B 8 4 0 4 19:22 12
8. Hriňová 8 3 1 4 15:18 10
9. Č. Balog 9 3 0 6 22:27 9
10. Žarnovica 8 2 1 5 7:21 7
11. N. Baňa 8 2 0 6 9:24 6
12. Podbrezová B 8 1 1 6 6:28 4
13. Savon BB 8 0 1 7 1:36 1
14. Roma Revúca 0 0 0 0 0:0 0

III. liga starší žiaci - skupina A
9. kolo: Radoľa - Oščadnica 2:1, Čierne - Turzovka 1:1, Skalité - Rajec 0:6, Čadca B - R. Teplice 1:2, K. Lieskovec - S. Bystrica -, Staškov - Raková 2:2, Rosina - Rudinská 1:3.
1. Rajec 9 8 1 0 37:3 25
2. R. Teplice 9 6 2 1 23:14 20
3. S. Bystrica 8 6 1 1 25:9 19
4. Staškov 9 6 1 2 21:11 19
5. Rudinská 9 6 0 3 24:16 18
6. Radoľa 9 5 2 2 18:10 17
7. Turzovka 9 3 2 4 19:12 11
8. Čierne 9 2 2 5 7:17 8
9. Oščadnica 9 2 2 5 14:25 8
10. K. Lieskovec 8 2 1 5 7:21 7
11. Rosina 9 2 1 6 8:23 7
12. Čadca B 8 2 0 6 14:18 6
13. Skalité 9 2 0 7 13:30 6
14. Raková 8 1 1 6 7:28 4

III. liga mladší žiaci - skupina A
9. kolo: Radoľa - Oščadnica 2:1, Čierne - Turzovka 6:0, Skalité - Rajec 3:1, Čadca B - R. Teplice 0:3, K. Lieskovec - S. Bystrica -, Staškov - Raková 4:1, Rosina - Rudinská 2:0.
1. R. Teplice 9 8 1 0 40:6 25
2. Čierne 9 7 2 0 40:9 23
3. Rosina 9 7 1 1 28:9 22
4. Turzovka 9 6 1 2 32:11 19
5. Skalité 8 5 0 3 25:16 15
6. Radoľa 9 4 1 4 26:22 13
7. Staškov 8 4 1 3 28:26 13
8. K. Lieskovec 8 3 0 5 24:22 9
9. Rajec 9 3 0 6 13:24 9
10. Čadca B 8 2 1 5 13:21 7
11. S. Bystrica 8 2 0 6 18:29 6
12. Rudinská 9 1 3 5 10:28 6
13. Oščadnica 8 1 1 6 7:31 4
14. Raková 7 0 0 7 3:53 0

III. liga starší žiaci - skupina B
9. kolo: L. Mikuláš B - Liesek 0:7, Lokca - Nižná 4:0, O. Veselé - Lisková 0:0, Vrútky - D. Kubín B 1:0, Sučany - Z. Poruba 1:2, Rabča - L. Hrádok 1:0, Blatnica - O. Jasenica 1:0.
1. Z. Poruba 9 7 2 0 21:4 23
2. Liesek 9 7 0 2 36:5 21
3. Rabča 9 7 0 2 32:4 21
4. Lisková 9 5 2 2 10:8 17
5. O. Veselé 9 5 1 3 27:9 16
6. Lokca 9 5 1 3 19:10 16
7. D. Kubín B 9 4 1 4 25:16 13
8. L. Hrádok 9 3 3 3 25:17 12
9. Blatnica 9 3 3 3 9:18 12
10. Vrútky 9 2 2 5 6:40 8
11. Sučany 9 1 2 6 8:19 5
12. O. Jasenica 9 1 2 6 12:28 5
13. Nižná 9 1 2 6 15:32 5
14. L. Mikuláš B 9 1 1 7 10:45 4

III. liga mladší žiaci - skupina B
9. kolo: L. Mikuláš B - Liesek 0:2, Lokca - Nižná 1:0, O. Veselé - Lisková 11:1, Vrútky - D. Kubín B 2:5, Sučany - Z. Poruba 7:1, Rabča - L. Hrádok 5:1, Blatnica - O. Jasenica 1:3.
1. O. Veselé 9 8 1 0 57:3 25
2. Sučany 9 8 0 1 49:11 24
3. D. Kubín B 9 7 1 1 33:8 22
4. Rabča 9 7 0 2 55:15 21
5. Nižná 9 6 1 2 42:9 19
6. Z. Poruba 9 4 1 4 18:38 13
7. L. Hrádok 9 4 0 5 19:24 12
8. O. Jasenica 9 3 2 4 20:31 11
9. Lokca 9 3 0 6 12:21 9
10. L. Mikuláš B 9 2 1 6 9:26 7
11. Lisková 9 2 1 6 21:41 7
12. Liesek 9 2 0 7 12:22 6
13. Vrútky 9 2 0 7 17:63 6
14. Blatnica 9 1 0 8 5:57 3

III. liga starší žiaci - skupina C
9. kolo: B. Štiavnica - Zvolen B 1:1, Kováčová - Badín -, Rakytovce - Žiar B 0:0, H. Nemce - Kremnica 6:1, Podlavice B - Brusno 2:0, S. Ľupča - Sliač 0:1, Hliník - Heľpa 5:0.
1. H. Nemce 9 7 1 1 48:11 22
2. Zvolen B 8 6 2 0 20:5 20
3. Rakytovce 9 6 2 1 18:4 20
4. Kremnica 9 6 1 2 21:12 19
5. Badín 8 5 1 2 11:3 16
6. Žiar B 9 4 2 3 20:13 14
7. Podlavice B 8 4 0 4 20:21 12
8. Hliník 9 4 0 5 15:24 12
9. Heľpa 9 3 0 6 14:20 9
10. B. Štiavnica 9 2 2 5 18:19 8
11. Brusno 9 2 1 6 9:18 7
12. Sliač 9 2 1 6 9:25 7
13. S. Ľupča 9 2 0 7 5:39 6
14. Kováčová 8 1 1 6 7:21 4

III. liga mladší žiaci - skupina C
9. kolo: B. Štiavnica - Zvolen B 0:3, Kováčová - Badín 0:0, Rakytovce - Žiar B 1:4, H. Nemce - Kremnica 1:0, Podlavice B - Brusno 13:0, S. Ľupča - Sliač 6:2, Hliník - Heľpa 7:0.
1. Zvolen B 9 8 0 1 35:6 24
2. Kremnica 9 7 1 1 35:5 22
3. Podlavice B 9 6 0 3 45:14 18
4. Žiar B 8 6 0 2 25:10 18
5. Badín 9 5 2 2 41:14 17
6. H. Nemce 9 5 1 3 28:17 16
7. B. Štiavnica 9 5 0 4 34:12 15
8. S. Ľupča 9 4 2 3 22:32 14
9. Hliník 9 4 1 4 21:15 13
10. Heľpa 9 2 2 5 13:27 8
11. Sliač 9 2 1 6 18:35 7
12. Rakytovce 9 1 0 8 6:56 3
13. Brusno 9 1 0 8 3:65 3
14. Kováčová 8 0 2 6 3:21 2

III. liga starší žiaci - skupina D
7. kolo: Detva - Pliešovce 2:0, Kalinovo - Hnúšťa 1:2, D. Niva - D. Strehová 2:3, Očová - Poltár 0:4, Tisovec - Tornaľa 0:10, Radzovce - volno -.
1. Poltár 7 6 0 1 35:5 18
2. Tornaľa 7 5 0 2 35:9 15
3. Očová 6 5 0 1 20:9 15
4. Detva 5 4 0 1 20:6 12
5. Hnúšťa 6 3 1 2 9:11 10
6. D. Strehová 6 2 2 2 15:20 8
7. Radzovce 6 2 1 3 9:25 7
8. Tisovec 6 1 2 3 7:25 5
9. D. Niva 6 1 1 4 16:29 4
10. Pliešovce 7 1 0 6 9:20 3
11. Kalinovo 6 0 1 5 7:23 1

III. liga mladší žiaci - skupina D
7. kolo: Detva - Pliešovce 4:0, Kalinovo - Hnúšťa 4:0, D. Niva - D. Strehová 0:2, Očová - Poltár 9:0, Tisovec - Tornaľa 2:1, Radzovce - volno -.
1. Očová 6 6 0 0 38:0 18
2. Poltár 7 5 1 1 24:16 16
3. Detva 6 5 0 1 22:6 15
4. Kalinovo 6 4 1 1 15:6 13
5. Tisovec 6 4 0 2 16:12 12
6. Tornaľa 7 3 1 3 19:11 10
7. D. Strehová 7 3 0 4 9:13 9
8. Radzovce 6 1 1 4 6:19 4
9. Hnúšťa 6 1 0 5 8:20 3
10. Pliešovce 7 0 2 5 3:23 2
11. D. Niva 6 0 0 6 0:34 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 38 507
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 36 897
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 655
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 9 275
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 129
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 955
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 274
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 918
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 718
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 607
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Kysuce - aktuálne správy

Karin Ann.

Na slovenskej scéne debutovala singlom Ruky preč.

2 h
Pri testovaní pomáhajú aj dobrovoľníci z Červeného kríža.

Do Dlhej nad Kysucou sa prichádzajú otestovať aj ľudia z okolitých obcí a miest.

7 h
Testovanie vo Vysokej nad Kysucou.

Viaceré samosprávy pripravili pre svojich občanov online vysielanie spred odberných miestností.

9 h
V budove svrčinovskej základnej školy pracujú dva tímy zdravotníkov.

V obci Svrčinovec doposiaľ otestovali 189 ľudí, z toho boli dvaja pozitívni.

9 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

24 h

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

22. jan

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

22 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Už ste čítali?