III. liga - 7. kolo – 16 .9. 2007 o 15.00 h
Bánová – Krásno (Pa. Turňa), K. N. Mesto – Makov (Putra), 10,30 Martin R. Sobota „B“ - S. Bystrica (Matejčík),
IV. liga sk. „sever“ - 7. kolo - 16. 9. 2007 o 15.00 h.
Stráňavy – Oščadnica (Ivanič), 13,30 h K. Lieskovec – Turany (Krajči).
V. liga sk. „A“- 7. kolo - 16. 9. 2007 o 15.00 h
Rudina – Skalité (Šalata), Varín – Podvysoká (Tutura), Predmier – Korňa (Jacko), Raková - Žilina-Závodie (Rohoň), Radoľa - D. Hričov
(Janíček), Strečno – Rudinská (M. Poliak).
I. trieda ObFZ Kysúc - 7. kolo – 16. 9. o 15.00 h
Turzovka – Ochodica (Klušák), Svrčinovec – Zborov (P. Hlava), Čierne – K. Lieskovec V (T. Kameništiak), N. Bystrica – Klokočov (M. Hlava), Vysoká – Snežnica (P. Halfar), Nesluša – Povina (Truchlý), Staškov – Radôstka (Maják).
II. trieda ObFZ Kysúc – 7. kolo – 16. 9. 2007 o 15.00 h
Čadca B – Zákopčie (Ramšák), Krásno B – Vadičov (Bohovič), Klubina – Olešna (Kubica).
I. trieda ObFZ dorast – 7. kolo – 16. 9. o 14.30 h
Turzovka – Oščadnica (Šamaj), Čierne – Makov B (Kubica 18.5. 15.00 h), Raková – Ochodnica (SsFZ), Čadca B – Snežnica (Benko), Nesluša – Povina (Luciak).
I. trieda ObFZ Kysúc st. žiaci – sk. A – 5. kolo – 16. 9. o 10.30 h
Rudina – Ochodnica (Žáková), Nesluša – Dunajov (Kajánek), N. Bystrica – Povina (Paršo), Vadičov – Radôstka (Kubiš).
I. trieda ObFZ Kysúc ml. žiaci - sk. B – 5. kolo – 16. 9. o 10.00 h
Olešná – Klokočov (Kajánek), Vysoká – Korňa (Podolák), Čadca C – Makov (Ramšák), Zákopčie – Svrčinovec (Janoš).
I. trieda ObFZ Kysúc predohrávka - 13. kolo – 14. 9. o 16.00 h
N. Bystrica – Ochodnica (Truchlý), Vysoká – Čierne (Čuboň), Nesluša – Svrčinovec (Čambora), Staškov – Turzovka (P. Halfar), Radôstka – Zborov (Súhrada), Povina – K. Lieskovec B (Ježík), Snežnica – Klokočov (M. Hlava).
I. trieda ObFZ Kysúc dorast – 13. kolo – 14. 9. v piatok o 14.00 h
Raková – Oščadnica (Bohovič), FK Čadca B – Čierne (Maják). Povina – Makov B (Kubiš), Snežnica – Ochodnica (Greňo).
III.LSD a III.LMD -7. kolo - 16. 9. 2007 o 10.00 a 12.15 h
15. 9. Kremnička Savon B. B. – Čadca (György), 15. 9. Revúca – Krásno (Pocklan), L. Mikuláš - K. N. Mesto (Fízel).
V. liga dor. sk.“A“- 7. kolo - 16. 9. 2007 o 12.30 h
Rudina – Skalité (Farský), Svrčinovec – Podvysoká (Ploštica), D. Tižina - K. Lieskovec (Dingová), Terchová – Makov (Taraba), 15.9.o 14.00 h Radoľa - D. Hričov (Rogoň), 15.9.o 15.00 h Korňa – Zborov (Čuboň), Staškov – Rosina (Staškovan).
ObFZ CA
II.LSŽ“S“ a II.LMŽ“S“- 7.kolo - 15.9.2007 o 10,00 a 12,00 h.
Bánová – Zborov (Staškovan), Krásno n. K. - Dlhá n. O. (Tomáš)
III.LSŽ“A“ a III.LMŽ“A“- 7. kolo - 15. 9. 2007 o 10.00 a 12.00 h.
Turzovka – Oščadnica (Šuška), Radoľa – Rajec (Mitúch), 16. 9. 11.00 a 13.00 h Čierne - R. Teplice (ObFZ CA). Skalité - S. Bystrica (Ondrašina), Čadca „B“- Raková (Chovanec), 16. 9 9.30 – 11.30 h
K. Lieskovec – Rudinská (Cimprich), Staškov – Rosina (Greňo).
I.LSŽS a I.LMŽS - 7. kolo - 16.9.07 o 10.00 a 12.00 h.
D. Kubín – Čadca (Paňko)