III. liga starší dorast
3. kolo: Krásno - Čadca 0:3, N. Baňa - Rakytovce 0:5, Savon BB - Námestovo 2:0, Bytča - K. N. Mesto 3:2, Revúca - Bánová 0:2, Zvolen - Podbrezová B 2:3, D. Kubín - Martin 2:0, L. Mikuláš - Č. Balog 3:2.
1. Rakytovce 4 4 0 0 23:1 12
2. Čadca 4 3 0 1 15:6 9
3. Savon BB 4 3 0 1 8:6 9
4. Podbrezová B 4 2 2 0 14:9 8
5. Bytča 4 2 1 1 11:9 7
6. Revúca 4 2 1 1 8:7 7
7. D. Kubín 4 2 0 2 10:9 6
8. Zvolen 4 2 0 2 9:10 6
9. Bánová 4 2 0 2 5:6 6
10. L. Mikuláš 4 2 0 2 9:13 6
11. Námestovo 4 1 1 2 6:10 4
12. Krásno 4 1 1 2 4:13 4
13. Č. Balog 4 1 0 3 8:11 3
14. K. N. Mesto 4 1 0 3 9:14 3
15. N. Baňa 4 1 0 3 6:14 3
6. Martin 4 0 0 4 2:9 0
III. liga mladší dorast
3. kolo: Krásno - Čadca 0:3, N. Baňa - Rakytovce 0:7, Savon BB - Námestovo 1:4, Bytča - K. N. Mesto 4:0, Revúca - Bánová 0:0, Zvolen - Podbrezová B 1:2, D. Kubín - Martin 1:4, L. Mikuláš - Č. Balog 6:0.
1. Rakytovce 4 4 0 0 28:0 12
2. Martin 4 4 0 0 19:2 12
3. Námestovo 4 3 1 0 13:2 10
4. Bánová 4 3 1 0 13:4 10
5. L. Mikuláš 4 3 0 1 14:4 9
6. Bytča 4 3 0 1 10:6 9
7. Podbrezová B 4 2 1 1 12:5 7
8. Zvolen 4 1 1 2 10:9 4
9. Čadca 4 1 1 2 5:7 4
10. D. Kubín 4 1 1 2 5:9 4
11. N. Baňa 4 1 1 2 5:14 4
12. Č. Balog 4 1 0 3 4:17 3
13. K. N. Mesto 4 1 0 3 4:18 3
14. Revúca 4 0 1 3 1:17 1
15. Savon BB 4 0 0 4 6:16 0
16. Krásno 4 0 0 4 1:20 0
IV. liga dorast - SEVER
3. kolo: Tvrdošín - L. Sliače 7:1, Rajec - Hôrky 2:0, Stráňavy - L. Hrádok 2:1, Černová - Belá 1:0, Predmier - Štiavnik 1:0, Zuberec - Strečno 4:0, Z. Poruba - Lisková 3:1.
1. Černová 3 2 1 0 10:3 7
2. Tvrdošín 3 2 0 1 13:6 6
3. Z. Poruba 2 2 0 0 8:2 6
4. Rajec 3 2 0 1 7:2 6
5. Stráňavy 3 2 0 1 8:5 6
6. Belá 3 2 0 1 4:2 6
7. Lisková 3 2 0 1 5:4 6
8. Predmier 3 1 1 1 1:2 4
9. Zuberec 2 1 0 1 5:2 3
10. Hôrky 3 1 0 2 4:4 3
11. L. Sliače 3 1 0 2 4:12 3
12. Štiavnik 3 0 1 2 2:7 1
13. Strečno 3 0 1 2 2:12 1
14. L. Hrádok 3 0 0 3 3:13 0
V. liga dorast - skupina A
3. kolo: K. Lieskovec - Skalité 3:3, Podvysoká - Makov 1:1, Rudina - D. Hričov 2:1, Svrčinovec - Zborov n. B. 1:3, D. Tižina - Rosina 0:3, Terchová - Staškov 5:1, Radoľa - Korňa 1:1.
1. Terchová 2 2 0 0 7:2 6
2. Rosina 3 2 0 1 7:3 6
3. Rudina 3 2 0 1 5:4 6
4. Zborov n. B. 3 2 0 1 6:7 6
5. Skalité 3 1 2 0 6:4 5
6. Podvysoká 3 1 1 1 7:4 4
7. K. Lieskovec 2 1 1 0 4:3 4
8. Svrčinovec 3 1 0 2 7:6 3
9. D. Hričov 3 1 0 2 3:4 3
10. Staškov 3 1 0 2 4:10 3
11. Makov 2 0 2 0 2:2 2
12. Korňa 3 0 2 1 3:4 2
13. Radoľa 2 0 1 1 1:3 1
14. D. Tižina 3 0 1 2 1:7 1
II. liga starší žiaci - SEVER
3. kolo: V. Rovné - K. N. Mesto 0:4, Zborov n. B. - Dlhá 2:2, Ružomberok B - Bytča 0:1, Bánová - Belá 1:4, Trstená - Žilina B 0:1, Krásno - T. Teplice 4:0, Martin B - Tvrdošín 2:1.
1. Žilina B 3 2 1 0 13:1 7
2. Bytča 3 2 1 0 9:1 7
3. Krásno 3 2 0 1 8:3 6
4. Tvrdošín 3 2 0 1 5:3 6
5. Martin B 3 2 0 1 5:5 6
6. Dlhá 3 1 2 0 6:4 5
7. K. N. Mesto 3 1 1 1 7:4 4
8. Belá 1 1 0 0 4:1 3
9. Trstená 3 1 0 2 3:5 3
10. Bánová 3 1 0 2 6:15 3
11. Ružomberok B 2 0 1 1 1:2 1
12. V. Rovné 3 0 1 2 1:7 1
13. Zborov n. B. 2 0 1 1 2:9 1
14. T. Teplice 3 0 0 3 2:12 0
II. liga mladší žiaci - SEVER
3. kolo: V. Rovné - K. N. Mesto 0:9, Zborov n. B. - Dlhá 1:4, Ružomberok B - Bytča 7:2, Bánová - Belá 1:4, Trstená - Žilina B 1:10, Krásno - T. Teplice 0:1, Martin B - Tvrdošín 17:0.
1. Žilina B 3 3 0 0 30:2 9
2. K. N. Mesto 3 3 0 0 14:1 9
3. Martin B 3 2 0 1 32:4 6
4. Dlhá 3 2 0 1 12:2 6
5. Bytča 3 1 1 1 8:9 4
6. Belá 1 1 0 0 4:1 3
7. Trstená 2 1 0 1 12:10 3
8. T. Teplice 2 1 0 1 1:2 3
9. Ružomberok B 2 1 0 1 7:12 3
10. Krásno 3 1 0 2 6:15 3
11. Bánová 3 1 0 2 4:14 3
12. V. Rovné 3 0 1 2 1:18 1
13. Zborov n. B. 2 0 0 2 2:9 0
14. Tvrdošín 3 0 0 3 0:34 0
III. liga starší žiaci - skupina A
3. kolo: R. Teplice - Oščadnica 2:1, Rajec - S. Bystrica 3:1, Turzovka - Raková -, Radoľa - Rudinská 4:1, Čierne - Rosina 2:0, Skalité - Staškov 0:3, Čadca B - K. Lieskovec 6:0.
1. R. Teplice 3 2 1 0 10:4 7
2. Staškov 2 2 0 0 7:0 6
3. Radoľa 2 2 0 0 6:1 6
4. Rajec 2 2 0 0 5:1 6
5. S. Bystrica 3 1 1 1 12:7 4
6. Turzovka 2 1 0 1 9:1 3
7. Čadca B 3 1 0 2 9:7 3
8. Čierne 2 1 0 1 2:4 3
9. Skalité 3 1 0 2 5:8 3
10. Rudinská 3 1 0 2 2:6 3
11. Oščadnica 3 1 0 2 6:11 3
12. K. Lieskovec 2 1 0 1 3:8 3
13. Raková 1 0 0 1 0:5 0
14. Rosina 3 0 0 3 0:13 0
III. liga mladší žiaci - skupina A
3. kolo: R. Teplice - Oščadnica 6:1, Rajec - S. Bystrica 2:4, Turzovka - Raková -, Radoľa - Rudinská -, Čierne - Rosina 3:2, Skalité - Staškov 3:5, Čadca B - K. Lieskovec 4:3.
1. R. Teplice 3 3 0 0 21:2 9
2. Čierne 2 2 0 0 9:3 6
3. Skalité 3 2 0 1 9:6 6
4. S. Bystrica 3 2 0 1 10:9 6
5. Turzovka 2 1 1 0 7:2 4
6. Čadca B 3 1 1 1 5:7 4
7. Rajec 2 1 0 1 5:4 3
8. Staškov 2 1 0 1 6:9 3
9. Rosina 2 0 1 1 4:5 1
10. Oščadnica 3 0 1 2 3:12 1
11. Radoľa 0 0 0 0 0:0 0
12. K. Lieskovec 2 0 0 2 4:7 0
13. Rudinská 2 0 0 2 0:8 0
14. Raková 1 0 0 1 0:9 0