Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Strelci strieľajú stále viac gólov

1. trieda ObFZ Kysúc – 3. KOLO

Kysucký Lieskovec „B“ – Ochodnica 2:5 (1:2), - Škorík 3, Pet. Čečko 2.
V zápase priemernej úrovne mala Ochodnica viac z hry. R Kajánek, 120. KYS. LIESKOVEC: Lobodass – Kopásek, Mihalda, Holý, Jurkovič, Šutý, Králik, Urbaník, Truban, Mrenka, Hunčík (Godiška, Vnuk). OCHODNICA: P. Muzika –Trúchly, Baranec, T. Čečko, Drahník, Černošek, Povinec, Horváth, P. Čečko, Škorík, Grisa (Tvarožek, Zátek).
Zborov – Klokočov 4:1 (1:0), 21. Litva, 71. M. Neveďal, 78. Kormanec, 83. B. Kubica - 62. Stuchlík. Na domácich sa prejavila únava z piatkového pohárového zápasu. Proti súperovi, ktorý bránil desiatimi hráčmi, rozhodli až v druhom polčase vďaka veľkej bojovnosti. Hráči aj fanúšikovia venujú víťazstvo nad Klokočovom Róbertovi Podolákovi, ktorý je momentálne v nemocnici. R Bohovič, 150. ZBOROV: Macák – Noskovič, Šarlák, Šadlák, Košťál, Joz. Neveďal, L. Kubica, Litva, Mar. Neveďal, Kormanec, Bulejčík (B. Kubica, Kocifaj, Hlavatý). KLOKOČOV: Grečmal – Rudinský, Michalisko, Koniar, Kapusník, Vavrinec, Stuchlík, Hornák, Brezina, Papík, Janešík (Baláž, Čagala).
Turzovka – Snežnica 2:1 (0:1), 77. Brezina, 80. Šulek - 32. M. Labuda
R Klušák, ŽK: P. Rovňaník – Svrček, Vajčovec, M. Labuda ČK: M. Labuda, 80. Prvý polčas hrali hostia vyrovnaný duel, čo potvrdili aj gólovou koncovkou. V druhom polčase domáci neustále tlačili súpera, čo prinieslo gólový efekt. Ešte v 69. minúte nastrelil Puškár brvno.

TURZOVKA: Danek – Šulek, M. Rovňaník, Horčičák, Puškár, Litva, Mudrík, Staník, P. Blažek, Zavičár, P. Rovňaník (Srníček, Zajac, Brezina). SNEŽNICA: P. Labuda – Ľ. Palarec, Beňadik, Javorik, Úkrop, Vajčovec, Svrček, Smieško, J. Tomáš, Š. Labuda, M. Labuda (Hlavatý, S. Tomáš, Balla).
Svrčinovec – Povina 5:1 (0:1), 57. L. Krajina, 60. M. Gomola, 70. J. Stráňava, 76. J. Krkoška, 88. P. Halfár – 25. M. Greňo
Domáci začali obvyklým tlakom.
Prvých 20 minút si vytvorili viacero šancí Krajina, Krkoška, Gomola, ale bez gólového efektu. Z ojedinelého útoku dostali domáci gól a polčas prehrali. Po obrátke bola hra v réžii domácich. Hrali svoju hru a padali aj pekné góly. Bola to už jednoznačná záležitosť Svrčinovca. R Hlava, ŽK: J. Krkoška, Petrák, Krajina – Papán, ČK: Krajina, Papán. 100. SVRČINOVEC: M. Kulla – Zubričan, Pištek, J. Kulla, Petrák, Kordek, Gomola, Krkoška, Halfár, Krajina, Stráňava (Legerský, Vrškový, Drozd). POVINA: Andel – Chovanec, Staňa, Pupík, Krasňan, Tichý, Papán, Frolo, Žiliak, M. Greňo, P. Skrutek (Kašík).
Čierne – Radôstka 3:2 (2:2), 30. Jančík, 15. P. Unzeitig, 65. (11 m) Privarčák – 3. a 25. Poništ. Diváci mohli vidieť priemerný zápas s dobrým výkonom niektorých jednotlivcov. Z domácich si pochvalu zaslúžili Tatarka a Kadela, v hosťujúcom mužstve hral dobre Poništ.
R Golis, ŽK: R. Fonš – Kubala, Strnádel, Poništ, Králik, Mačas, J. Skaličan. 40. ČIERNE: Kopečný – Kadela, Kubica, Ganderák, Fonš, Tatarka, Privarčák, P. Unzeitig, Laš, Kubišta, Jančík (R. Unzeitigh, Joukl, Časnocha). RADôSTKA: Mačas – J. Skaličan, Ďurinák, D. Skaličan, M. Poništ, P. Košút, Korenčík, Kubala, Strnádel, J. Poništ, Králik (Ondrášek, Kuric).

N. Bystrica – Staškov 4:0 (0:0), 59. a 61. M. Dubovický, 74. a 85. A. Halvoník. Hralo sa na ťažkom a klzkom teréne. Výborný zápas dobrej kvality, kde hostia podali výborný výkon. Nová Bystrica ožila v druhom polčase a zaslúžene vyhrala. R Hlava, ŽK: Cisárik, Furdan, 80. N. BYSTRICA: Kováč – Škorvaga, Jantula, Cabadaj, M. Chovanec, Džúrny, J. Dubovický, Griga, M. Dubovický, Držiak, Halvoník (T. Chovanec). STAŠKOV: Bytčánek – Kubalák, Gotwald, Cisárik, Drozdek, Mudrík, Ligáč, Zakopčan, Jaroš, Žák, Furdan (Čmelík).
Vysoká – Nesluša 5:0 (1:0), 78. a 87. M. Janita, 10. Kubala, 58. D. Janita, 88. Zajac. Z oboch strán sa hral nevýrazný futbal. Vysoká mala v zakončení niekedy viac šťastia ako umenia. Veľmi dobre sa v domácom drese ukázal Daniel Janita, dorastenec, bol to jeho prvý zápas medzi mužmi. R Halfár, ŽK: Hetflajš – Tvrdý, 50. VYSOKÁ: Šamaj – L. Koleňák, Kovalík, Sobčák, Hetflajš, Zajac, K. Koleňák, D. Janita, M. Janita, Kubala, Altof (Varecha). NESLUŠA: Kloták – Mindek, Šarlina, Židek, Mar. Lisko, Raček, Mir. Lisko, Kopásek, Staník, Tvrdý, Toka (Jati).

10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 302

Turnaj vo Vysokej nad Kysucou v roku 2015. Zľava Miroslav Petrák ml., Jakub Kolesnáč, Krenželák a Miroslav Petrák st.

Pred svojím prvým zápasom zahviezdil.

3 h
Spoločné foto po testovaní v Kysuckom Novom Meste.

Primátor Marián Mihalda nerozumie, odkiaľ sa berú percentá pozitívnych.

8 h
Jozef Mozol, poradca ministra dopravy SR.

Jeho prvé kroky viedli na stretnutie so zástupcami dolných Kysúc. Zdôrazňuje však, že k dispozícii je celému regiónu.

8 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.