V Rudine veľké postupové oslavy

Kysucký Lieskovec – Čierne
2:2 (1:1), 20. Truban, 60. (11 m) Mrenka – 45. M. Laš, R. Fonš. Vyrovnaný priebeh zápasu. Hostia doťahovali vždy jednogólový náskok domácich. V druhom polčase podržal hostí brankár, aj preto skončil zápas deľbou bodov. R Truchlý, ŽK: M. Truban, M. Gomola, 100. K. LIESKOVEC: Mitický – Chupáč, P. Mihalda, S. Urbaník, E. Šutý, J. Pavlus, M. Hunčík, Rechtorík, Králik, Truban, Mrenka (J. Mihalda, Žák, Šlapka). ČIERNE: P. Fonš – Bojko, J. Benko, M. Laš, R. Fonš, P. Laš, P. Unzeitig, Š. Zajaca, M. Kadela, M. Privarčák, Časnocha (M. Gomola, M. Kopečný, R. Unzeitig).

Povina – Ochodica 1:5 (0:1), 50. J. Papán – 15. T. Čečko, 63. a 71. Horváth, 63. Černošek, 71. Trúchly. Domáci podali najslabší výkon v sezóne. Rozhodcovia podali dobrý výkon.
R P. Bohovič, ŽK: Zátek, Baranec, Čičala, 130
POVINA: Andel – Chovanec, Švaňa, Drobňan, Krasňan, Tichý, Zradula, J. Papán, Žiliak, Varga, J. Papán (M. Kašík, S. Žiliak, V. Nehaj). OCHODNICA: Kubošek – T. Trúchly, Tarana, Zátek, Stuchlý, Baranec, Černošek, Muzika, Povinec, P. Čečko, Čičala (Horváth, Čečko, Dlhopolček).

Zákopčie – Svrčinovec 1:1 (1:0), 20. Hlasica - 84. Gomola
Vyrovnaný, bojovný zápas. Domáci mali viac šancí, no nestrhli víťazstvo na svoju stranu.
R Kupka, 50.
ZÁKOPČIE: Rovňaník – Šupolík, Adamčík, P. Padych, Kučák, M. Repák, Faldík, Švík, Hlasica, P. Cabuk, J. Hažík (R. Špita).
SVRČINOVEC: M. Kulla – Pištek, Gomola, Vrškový, Drozd, Halfár, J. Kulla, Legerský, Číšecký, Kavny, Zubričan.

Zborov – Snežnica 4:1 (1:1), 31. J. Neveďal, 63. a 85. Bulejčík, 68. Kormanec - 41. Ivan Ševčík.
Domáci rozhodli o zápase v druhom polčase. Zápas pokazil iba výkon rozhodcovskej trojice.
R Kameništiak, 130
ZBOROV: Macák – Zuščák, Noskovič, Jedinák, Košťál, Kubica, Litva, M. Neveďal, J. Neveďal, Kormanec, Kocifaj (Bulejčík, Šadlák, Droščák). SNEŽNICA: Jaššo – Palárec, Beňadik, Javorík, Úkrop, Svrček, Ivan Ševčík, Šidlo, Tomáš, Bahna, Labuda (Ivan Ševčík).

Vysoká – Nová Bystrica 7:4 (5:1), P. Papajčík 2, (11 m) M. Kubala, Janita, Ľ. Koleňák, R. Altof, L. Kovalík – 42. R. Pastorek, 46. M. Dubovický, 62. J. Dubovický, 62. P. Škorvaga. Hostia hrali kvalitne, no domáci efektívne premieňali šance. Vysoká dohrávala o desiatich, ale rozhodnuté bolo už v prvom polčase. Hostia nepremenili dva pokutové kopy, jeden chytil brankár a druhý skončil na brvne..
R Halfár, ŽK: L. Bavlšík, Friščák, Kovalík, Sopčák, J. Bavlšík – T. Cabadaj, ČK: M. Friščák, 100.
VYSOKÁ: Šamaj – J. Bavlšík, Sopčák, Planeta, Friščák, Koleňák, Kovalík, Papajčík, Janita, Kubala, Altof, (L. Bavlšík). NOVÁ BYSTRICA: Pastorek – J. Dubovický, Chovanec, R. Cabadaj, Chmurčiak, Džurny, P. Dubovický, Griga, M. Dubovický, T. Cabadaj, A. Halvoník.

Turzovka – Staškov 2:0 (2:0), 7. Mudrík, 37. (11 m) Zavičár.
Domáci mali viac z hry. Súper podnikal nebezpečné protiútoky, no svoje šance nevyužil a v prvom polčase trafil dvakrát žrď a brvno. Druhý polčas boli šance na oboch stranách a Litva nastrelil dvakrát brvno...
R Krenželák ŽK: Mudrík, Litva – Belko, Drozdek, Sýkora, 100
TURZOVKA: Srníček – Šulek, M. Rovňaník, Horčičák, Puškár, Brezina, Mudrík, Staník, Litva, Zavičár, P. Rovňaník (Matejík, P. Blažek, L. Blažek). STAŠKOV: Belko – Drozdek, Gottwald, Králik, Kajánek, Mudrík, Ligač, Sýkora, Hulík, Badura, Furdan (Juraš, Cisárik).

Rudina – Korňa 2:1 (0:1), 68. Matejka, 72. Macášek – 43. Mucha.
V prvom polčase to bol zápas priemernej úrovne. V druhom polčase prebrali iniciatívu domáci a dali dva góly. Treba podotknúť, že hostia predviedli dobrý výkon.
R Klušák, ŽK: Horvát, Piesecký, Ševčík – Ligáč, Korček, Papík, J. Michaliček, 350.
RUDINA: Slíž – Horvát, Králik, Piesecký, Ševčík, Macašek, Pastucha, Ondrušek, Mihalec, Káčerík, Matejka (Krasňan, Kopas)
KORŇA: Brščák – Pav. Korduliak, Dorociak, Bielčík, Pet. Korduliak, Ligač, Kotek, Korček, Papík, Joz. Michaliček, Mucha (Baričák, Výrobik, Ďurkáč).

1. Rudina 26 19 3 4 61:36 60
2. Korňa 26 15 6 5 78:27 51
3. Nová Bystrica 26 16 3 7 67:43 51
4. Staškov 26 14 6 6 51:35 48
5. Turzovka 26 13 6 7 64:29 45