Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
III. LIGA STRED

Žilina nadelila Kysučanom päťku

Žilina B - K. N. Mesto 5:1 (3:0)
Góly: 18. a 65. Švestka, 28. Minarčík, 33. a 72. Filo - 90. Mičiak. ŽK: Lončík - Vlček M. Rozhodoval Horný, 150 divákov.
ŽILINA B: Seman - Novák, Pleško, Švestka, Lončík, Vladavič, Minarčík (67. Mičica), Belák (46. Karásek), Pečalka (46. Chupač), Filo, Poliaček. Tréner: Štefan Tománek.
K. N. MESTO: Brišš - Záhradník, Paulus, Vlček R., Kľago (35. Mičiak), Vlček M., Marčak, (71. Kohút) Goljan, Valiašek, Šebík, Mahút (76. Macek). Tréner: Vladimír Goffa.
Po sobotňajších majstrovských oslavách Žiliny nastúpila rezerva MŠK na veľmi dôležité derby stretnutie,
s cieľom potvrdiť vedúce postavenie
v tabuľke III. ligy. Do konca stretnutia mali domáci jasnú prevahu, ktorú aj gólovo zúžitkovali. V 18. min. najlepší hráč na ihrisku Švestka hlavou po centri Beláka otvoril skóre - 1:0. V 28. min. Minarčík strelou z 25 m prekonal Brišša - 2:0. Polčas na 3:0 uzavrel v 33. min. Filo. Po prestriedaní domáci pokračovali v tlaku a v 65. min. Švestka opäť hlavou zvýšil na 4:0 a v 72. min. Filo na 5:0. Hostia v nadstavenom čase už len skorigovali Mičiakom na konečných 5:1. Stanislav Hruška
Rudinská - Krásno 1:0 (0:0)
Gól: 86. Riboň. ŽK: Riboň, Šuraba, Genčúr - Vaňovec, Šadlák, Jaroš, Seko. ČK: 78. Seko. Rozhodoval Dvorštiak, 250 divákov.
RUDINSKÁ: Žák - Kravec, Riboň, Kotrč, Hodoň, Brodňan, Šuraba, Zuziak (90+Janiš), Čičala, Genčúr (90+ Šuraba,st.), Súkeník. Tréner: Šuraba.
KRÁSNO N. K.: Šustek - Vaňovec, Timek, Švábik, Šadlák, Kubica, Zjavka, Kolembus, Jaroš (22. Pagáč), Seko, Jakubec. Tréner: Lastovica.
Zápas bol bojovný a vyrovnaný. V prvom polčase domáci nevyužili dve šance, najmä šancu Genčúra, ktorú nedal do prázdnej brány. V druhom polčase dobrú šancu nevyužil Brodňan, keď hlavičkoval slabo do rúk brankára a v 85. min zo skrumáže na 1:0 dal Riboň. Miroslav Šuraba
OSTATNÉ VÝSLEDKY: Rakytovce - Kremnička 1:1 (0:0), Góly: 90. Turčan - 90+Bíreš. Brusno - Zvolen 3:1 (2:0), Góly: 34., 38. a 65. Sedliak - 47. Bytča - D. Ždaňa 2:0 (0:0), Góly: 58. Minárik, 62. Vojvoda (11m). Bánová - R. Sobota B 1:1 (0:0), Góly: 88. Kubovich (11m) - 81. Pakhomol O. Liet. Lúčka - Králiky 1:3 (0:3), Góly: 50. Drahno - 20. Kubát, 32. Klinec, 39. Huťka. D. Strehová - Námestovo 1:4 (0:1), Góly: 85. Gluch - 44., 47., 74. a 76. (11m) Kucek.

8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Strelili 25 gólov. To sme tu už dlho nemali, hovorí Kamil Koleno

Sme trošku sklamaní z toho, že súťaž sa opäť zastavila. Najmä keď sa nám darilo, hovorí hráč Krásna nad Kysucou.