III. liga starší dorast
20. kolo: Bánová - Sliač 4:2, Podbrezová B - BB Podlavice 0:1, Námestovo - N. Baňa 2:4, K. N. Mesto - Čadca 2:1, Bytča - Savon BB 2:2, L. Mikuláš - Fiľakovo 6:0, Fomat MT - Zvolen 1:1, D. Kubín - Č. Balog 6:0.
1. BB Podlavice 19 15 1 3 41:13 46
2. L. Mikuláš 18 13 3 2 45:13 42
3. D. Kubín 19 13 1 5 82:25 40
4. Čadca 19 11 4 4 37:20 37
5. Č. Balog 19 10 4 5 46:31 34
6. Bánová 19 9 1 9 43:31 28
7. Zvolen 20 9 1 10 30:43 28
8. Bytča 19 8 3 8 35:33 27
9. N. Baňa 19 8 1 10 40:31 25
10. Savon BB 19 7 3 9 38:52 24
11. Fomat MT 20 7 3 10 32:46 24
12. Podbrezová B 19 6 2 11 28:41 20
13. K. N. Mesto 19 5 5 9 17:42 20
14. Námestovo 19 5 4 10 33:34 19
15. Fiľakovo 20 4 1 15 26:71 13
16. Sliač 19 4 1 14 18:65 13
III. liga mladší dorast
20. kolo: Bánová - Sliač 6:1, Podbrezová B - BB Podlavice 3:1, Námestovo - N. Baňa -, K. N. Mesto - Čadca 0:1, Bytča - Savon BB 1:3, L. Mikuláš - Fiľakovo 7:0, Fomat MT - Zvolen 1:3, D. Kubín - Č. Balog 4:0.
1. Podbrezová B 19 14 2 3 51:16 44
2. BB Podlavice 19 13 4 2 54:14 43
3. D. Kubín 19 13 1 5 56:29 40
4. L. Mikuláš 18 12 2 4 46:23 38
5. Zvolen 20 11 3 6 41:24 36
6. Čadca 19 11 1 7 32:24 34
7. N. Baňa 18 9 6 3 40:12 33
8. Fomat MT 20 9 5 6 46:27 32
9. Č. Balog 19 7 6 6 45:37 27
10. K. N. Mesto 19 8 2 9 25:31 26
11. Bánová 19 6 3 10 40:47 21
12. Sliač 19 6 3 10 33:40 21
13. Námestovo 18 4 3 11 30:37 15
14. Savon BB 19 3 5 11 16:35 14
15. Bytča 19 3 0 16 18:62 9
16. Fiľakovo 20 0 0 20 12:127 0
IV. liga dorast - SEVER
18. kolo: L. Sliače - Belá 2:4, Košťany - Rajec 1:3, Lisková - Černová 0:4, Štiavnik - Krásno 2:0, Predmier – Stráňavy 1:2, L. Hrádok - Zuberec 0:3, Strečno - Z. Poruba 3:2.
1. Belá 17 12 2 3 61:26 38
2. Strečno 17 12 1 4 52:24 37
3. Krásno 17 12 0 5 44:22 36
4. Stráňavy 17 9 4 4 41:33 31
5. Štiavnik 17 9 3 5 30:19 30
6. L. Sliače 16 9 1 6 42:36 28
7. Černová 17 6 5 6 33:34 23
8. Rajec 17 6 3 8 34:37 21
9. Predmier 17 5 5 7 37:37 20
10. Zuberec 17 5 4 8 42:48 19
11. Z. Poruba 16 5 2 9 28:38 17
12. Lisková 17 5 1 11 28:48 16
13. L. Hrádok 17 3 2 12 23:58 11
14. Košťany 17 3 1 13 25:60 10
V. liga dorast - skupina A
18. kolo: Skalité - D. Hričov 1:0, Makov - Podvysoká 3:0, Rudina - Hôrky 0:5, Korňa - K. Lieskovec 1:1, Staškov - Raková 2:1, Rosina - Radoľa 0:0, D. Tižina - Svrčinovec 10:1.
1. Hôrky 17 15 0 2 59:20 45
2. Skalité 17 13 1 3 44:22 40
3. Radoľa 17 10 3 4 45:25 33
4. D. Tižina 17 9 4 4 51:32 31
5. Korňa 17 7 4 6 41:23 25
6. Staškov 17 7 3 7 26:25 24
7. Rosina 17 6 5 6 22:29 23
8. D. Hričov 17 6 4 7 35:22 22
9. K. Lieskovec 17 6 4 7 29:29 22
10. Makov 17 5 4 8 21:51 19
11. Podvysoká 17 4 4 9 26:46 16
12. Rudina 17 3 4 10 27:41 13
13. Svrčinovec 17 4 1 12 27:60 13
14. Raková 17 1 5 11 21:49 8
II. liga starší žiaci - SEVER
18. kolo: T. Teplice - Žilina B 1:6, V. Rovné - Zborov n. B. 3:3, Martin B - Trstená 0:1, Krásno - K. Lieskovec 2:2, Belá - Námestovo 0:0, Dlhá n. O. - Ružomberok B 0:4, K. N. Mesto - Bytča 0:3.
1. Žilina B 18 12 2 4 72:26 38
2. Námestovo 17 11 3 3 57:13 36
3. Zborov n. B. 17 11 2 4 52:28 35
4. Martin B 17 10 2 5 47:27 32
5. Belá 18 9 2 7 39:35 29
6. Ružomberok B 17 9 1 7 33:19 28
7. V. Rovné 16 7 2 7 30:25 23
8. Trstená 17 7 1 9 24:45 22
9. Bytča 17 6 3 8 22:30 21
10. T. Teplice 16 6 1 9 24:44 19
11. K. N. Mesto 17 6 1 10 19:53 19
12. Dlhá n. O. 17 5 2 10 24:43 17
13. Krásno 17 3 4 10 25:36 13
14. K. Lieskovec 17 3 2 12 14:58 11
II. liga mladší žiaci - SEVER
18. kolo: T. Teplice - Žilina B 0:3, V. Rovné - Zborov n. B. 3:0, Martin B - Trstená 3:0, Krásno - K. Lieskovec 4:0, Belá - Námestovo 3:1, Dlhá n. O. - Ružomberok B -, K. N. Mesto - Bytča 2:4.
1. Námestovo 17 13 1 3 64:15 40
2. Žilina B 18 12 1 5 78:25 37
3. K. N. Mesto 17 11 2 4 41:18 35
4. Ružomberok B 16 11 0 5 59:15 33
5. Martin B 17 8 7 2 54:23 31
6. Bytča 17 10 1 6 43:34 31
7. Dlhá n. O. 16 8 2 6 38:32 26
8. V. Rovné 16 8 1 7 33:30 25
9. Belá 18 7 3 8 30:47 24
10. T. Teplice 16 6 2 8 24:30 20
11. Trstená 17 6 1 10 41:61 19
12. Krásno 17 5 2 10 30:61 17
13. Zborov n. B. 17 1 1 15 5:67 4
14. K. Lieskovec 17 0 0 17 2:84 0
III. liga starší žiaci - skupina A
18. kolo: Korňa - Turzovka 0:0, Oščadnica - Rajec 2:2, R. Teplice - Radoľa 1:1, Čadca B - Svrčinovec 8:3, Staškov - Raková 2:2, Čierne - Rudinská 3:0, Skalité - Bánová 1:7.
1. Bánová 17 15 1 1 78:22 46
2. Rajec 17 14 2 1 69:17 44
3. Turzovka 16 13 2 1 51:6 41
4. Čadca B 17 9 4 4 61:38 31
5. Staškov 17 9 1 7 31:38 28
6. Rudinská 17 8 1 8 47:38 25
7. Raková 17 6 4 7 27:32 22
8. Skalité 17 6 2 9 24:44 20
9. Čierne 17 5 1 11 22:43 16
10. R. Teplice 16 4 3 9 24:35 15
11. Korňa 17 4 3 10 21:54 15
12. Oščadnica 17 4 2 11 27:51 14
13. Radoľa 17 3 4 10 18:41 13
14. Svrčinovec 17 2 2 13 19:60 8