Streda, 28. júl, 2021 | Meniny má KrištofKrížovkyKrížovky
1. TRIEDA OBFZ KYSÚC

Z hostí nebodoval ani jeden tím

Kysucký Lieskovec – Vysoká nad Kys. 2:1 (2:0), 14. Rechtorík, 43. (11 m) Pavlus – 70. M. Zajac. Domáci mali jednoznačne navrch, aj keď to bol zápas obojstranne slabý. Domáci zahodili veľa gólových príležitostí, v ktorých vynikal M. Truban, ktorý šiel štyrikrát sám na brankára a nedal. Taktiež ďalší strelci ako Rechtorík a Vnuk, ktorí zahodili šance, keď boli sami pred prázdnou bránou a nedali. To sa mohlo domácim vypomstiť, keď tri minúty pred koncom hostia mohli zápas aj vyrovnať. R Ježík, ŽK: Hollý, P. Mihalda – L. Kovalík, ČK: L. Kubačák, 100.
LIESKOVEC: Lobodass – P. Chupáč, P. Mihalda, I. Jurkovič, Hollý, Zátorský, Pavlus, Hulčík, Rechtorík, M. Truban, Božek, (Urbaník, Vnuk, S. Rapčan).
VYSOKÁ: L. Kubačák – K. Koleňák, L. Koleňák, Ľ. Koleňák, Planeta, Holák, Kubala, Janita, Altof, M. Zajac, L. Kovalík.

Turzovka – Zborov nad Bys. 7:0 (4:0), 16. a 25. Zborovančík, 57. a 62. Lemeš, 28. Litva, 39. Zavičár, 70. Mohelník. Domáci boli po celý zápas lepším mužstvom. Dobrou krídelnou hrou rozložili súperovu obranu. Mužstvo hostí si prakticky nevytvorilo čistú gólovú šancu a hrali takmer celý zápas pod tlakom domáceho mužstva.
R Trúchly, ŽK: M. Rovňaník, Lemeš – Kocifaj, Frnka, ČK: Jakub Staník, 150.
TURZOVKA: Srníček – Sulek, M. Rovňaník, Horčičák, Puškár, Zborovančík, Litva, Staník, Lemeš, Zavičár, P. Rovňaník (Brezina, Mohelník, Matejík).
ZBOROV: Šlapka – Podolák, Noskovič, Droščák, Zuščák, Kocifaj, Frnka, Neveďal, Kubica, Hlavatý, Šadlák, (Jedinák, Macák, Gálek).

Rudina – Zákopčie 2:0 (2:0), 3. Holáň, 23. Pastucha. Bolo to stretnutie slabšej úrovne, kde hostia prišli s úmyslom čo najmenej inkasovať. Do polčasu bolo zaslúžené 2:0, aj keď hostia pohrozili dvoma ojedinelými útokmi, no nepremenili. Domáci v druhom polčase hrali lepšie, ovládli hru, ale nepremenili niektoré vyložené šance. Výsledok mohol byť aj vyšší...
R Horecký, ŽK: Horvát, Holáň, Puráš – Šupolík, ČK: Šupolík, 150.
RUDINA: Slíž – Horvát, Piesecký, V. Fuják, Šaran, Holáň, Bočej, Pastucha, Puráš, Káčerík, Matejka (Mihalec, Krasňan).
ZÁKOPČIE: Rovňaník – T. Cabuk, Adamčík, Riško, Š. Repák, Mir. Repák, Faldík, Šupolík, Hnidka, P. Cabuk, Švík (Padych, Špita).

Korňa – Povina 6:0 (2:0), 31., 35., 51. a 81. Joz. Michaliček, 70. T. Košeľa, 83. T. Košeľa.
Prvý polčas bol viac vyrovnaný a domácim sa podarilo dvakrát skórovať. Druhý polčas prevzali iniciatívu domáci hráči a nastrieľali súperovi ďalšie štyri góly. Hoci bol súper snaživý, kvalita sa prejavila na strane domácich.
R Čuboň, ŽK: Ján Michaliček, P. Korduliak – Papán, Krasňan, Švaňa, 120. KORŇA: Bršťák – Mucha, Dorociak, Ján Michaliček, Joz. Michaliček, Pet. Korduliak, Pav. Korduliak, Ligáč, Kotek, Korček, Papík (Baričák, Staník, T. Košeľa).
POVINA: Andel – Chovanec, Frolo, Pupík, Krasňan, Tichý, Papán, Kolarčík, Žiliak, Janec, Švaňa (Brodňan).
Staškov – Čierne 4:0 (3:0), 30. Drozdek, 35. Králik, 39. Žák, 70. Š. Cisárik.
Veľmi dobrá a bojovná hra Staškova. Mladý celok z Čierneho sa až do 30. minúty úspešne bránil ofsajdovou pascou, na čele ktorej stál Joukl. Drozdekovým gólom sa však rozsypalo vrece s gólmi a hneď trikrát do polčasu. V druhom polčase to bola exhibícia domácich a študentský výkon mladých hráčov Čierneho.
R Ondrašina, ŽK: Králik, Žák, Mudrík – Tomek, Jančík, 150.
STAŠKOV: Švík – Kubalák, Gotwald, Králik, Dodek, Drozdek, Babiš, Ligáč, Juráš, Žák, Mudrík (Hulík, Cisárik, Janota).
ČIERNE: Fonš – Bojko, Mar. Gomola, P. Laš, Matys, Časnocha, M. Laš, Zajac, Joukl, Tomek, Mir. Gomola (Jančík).

Nová Bystrica – Ochodnica 5:0 (0:0), 51. a 55. T. Cabadaj, 61. M. Griga, 63. M. Dubovický, 74. M. Chmurčiak.
Domáci v prvom polčase nevyužili svoje šance, ale v druhom im to už vyšlo. Hostia mali v prvom polčase šancu otvoriť skóre, no domáci brankár bol proti.
R Hlava, 200.
NOVÁ BYSTRICA: Pastorek – V. Chovanec, R. Cabadaj, R. Jantula, M. Chovanec, Džúrny, T. Cabadaj, Griga, M. Dubovický, Držiak, Halvoník (M. Chmurčiak, Kulich).
OCHODNICA: Smolka – Trúchly, Tarana, Solomon, Zátek, Drahník, Černošek, Povinec, Horváth, Čečko, Čičala (Turčák, Minár).

Snežnica – Svrčinovec 3:0 (2:0), 5. a 18. M. Labuda, 76. Tomáš.
Domáci v úvode strelili rýchle dva góly a boli iniciatívnejší. Potom sa hra vyrovnala, hostia triafali brvno. V druhom polčase sa hral naďalej slušný a vyrovnaný zápas, ale ani jedno mužstvo svoje šance nepremenilo a tak domáci pripravili hostí o prvé jarné body.
R Hlava, 120.
SNEŽNICA: Jašo – Palárec, Šidlo, Javorík, Ján Beňadik, Jar. Beňadik, Vajčovec, Smieško, Tomáš, Bahna, Labuda (Svrček, Balla, Hlavatý.
SVRČINOVEC: M. Kulla – Zubričan, Kordek, Jar. Kulla, Pištek, Čilo, Gomola, Revay, Halfár, Stráňava, Legerský (Číšecký, Jašurek, Vrškový).