6. liga
Čadca E - Višňové D 12:6, ZŠ Martinská Žilina A - Nededza A 18:0,
Žilina H - Čadca E 17:1, Zákopčie B - Kysucký Lieskovec A 11:7, Trnové B - Čadca F 5:13, Teplička C - Bytča C 18:0 kontumačne, Višňové D - Tepláreň Žilina B 16:2.
1. Bytča C 25 23 1 0 1301:149 71
2. Čadca F 25 20 0 5 303:147 65
3. ZŠ Žilina A 25 19 1 5 298:152 64
4. Teplička C 25 17 1 7 305:145 60
5. St. Bystrica B 24 15 4 5 275:157 58
6. K. Lieskovec A 25 14 3 8 252:198 56
7. Trnové B 25 11 2 12 225:225 49
8. Žilina H 25 11 1 13 204:246 48
9. Višňové D 25 10 2 13 239:211 47
10. Zákopčie B 25 10 1 14 212:238 46
11. Nededza A 25 5 2 18 156:294 37
12. Čadca E 25 4 2 19 148:302 35
13. Žilina B 25 3 2 19 125:325 32
14. Žilina I 24 1 0 23 89:343 26
VITAL OPEN
Už tradične koncom apríla sa uskutoční stolnotenisový turnaj pre registrovaných a rekreačných hráčov 3-členných firemných družstiev. V družstve registrovaných hráčov môže hrať max. 1 hráč, ktorý hráva 4., resp. vyššiu ligu. Hrať sa bude v stolnotenisovej herni ŠKST Centrum Žilina v sobotu 28. 4. 2007. Prezentácia je o 8.00 h.
Majstrovstvá kraja starších žiakov
Majstrovské podujatie sa uskutočnilo v Športovej hale v Čadci za účasti 40 chlapcov a 8 dievčat.
VÝSLEDKY:
Dvojhra chlapci: 1. Juraj Mudrík (Čadca), 2. Marek Jelšík (Žilina), 3. - 4. Mário Cisárik (Čadca), Ján Kupčík (Ružomberok).
Dvojhra dievčatá: 1. Monika Brathová (Ružomberok), 2. Adriána Cisáriková (Čadca), 3. Lucia Jacková (Ružomberok).
Štvorhra chlapci: 1. Maják - Mudrík (Čadca), 2. Cisárik - Bandík (Čadca), 3.– 4. Capek – Kupčík (Čadca).
Štvorhra dievčatá: 1. Brathová - Klaková (Ružomberok), 2. Jacková - Guzyová (Ružomberok), 3.– 4.Cisáriková – Jantošová (Čadca).
Zmiešaná štvorhra: 1. Maják – Cisáriková, 2. Brath – Brathová, 3. – 4. Gabarík - Klaková, Mudrík – Turská.
Majstrovstvá kraja mladších žiakov
VÝSLEDKY:
Hralo sa v stolnotenisovej herni v Žiline, zúčastnilo sa 49 chlapcov a 13 dievčat.
Dvojhra chlapci: 1. Marián Maják (Čadca), 2. Michal Adámek (Lučenec), 3.- 4. Ingemar Péter (Lučenec), Michal Pavolka (Kremnica).
Dvojhra dievčatá: 1. Adriána Cisáriková (Čadca), 2. Monika Haringová (Žilina), 3. - 4. Stanislava Turská (ZŠ Martinská), Petronela Cerovská (Zvolen).
Štvorhra chlapci: 1. Maják - Kupčík (Čadca), 2. Adámek – Péter (Lučenec), 3.– 4. Huťka - Pavolka (Kremnica), Capek – Dolinaj (Čadca).
Štvorhra dievčatá: 1. Cisáriková - Búgelová (Čadca), 2. Turská - Haringová (Žilinaň 3.– 4. Doboszová - Jantošová (Žilina), Cerovská – Baloghová (Zvolen).
Zmiešaná štvorhra: 1. Maják- Cisáriková – Čadca 2. Peter - Cerovská (Lučenec), 3. Brath - Turská (Ružomberok).(ľj)