Veľkonočná nádielka pre Vysokú

Kysucký Lieskovec – Turzovka 1:0
(1:0), 42. Mrenka.
Futbal veľmi dobrej úrovne. Hostia mali viac z hry v obidvoch polčasoch, len v koncovke boli bezzubí. O výsledku rozhodol priamy kop, keď si podarená strela Mrenku z 20 metrov našla cestu do siete.
R Bohovič, ŽK: Hunčík – M. Rovňaník, S. Lemeš, 100.
LIESKOVEC: Lobodass – Chupáč, P. Mihalda, Kopasek, Jurkovič, Pavlus, Hunčík, Rechtorík, Mich. Truban, Mil. Truban, Mrenka (Urbaník, Šlapka, Zátorský).
TURZOVKA: Srníček – Šulek, M. Rovňaník, Horčičák, Puškár, Zborovančík, Mudrík, Staník, Lemeš, Zavičár, P. Rovňaník (Litva, Brezina, Mohelník).
Rudina – Vysoká nad Kysucou 5:1 (2:1), 20., 29. a 90. Pastucha, 78. a 82. Matejka – 13. Kubala. Zápas sa hral na veľmi zlom teréne, ktorý prekážal hlavne domácim. Hostia sa ujali náhodným gólom, ale domáci potom prevzali iniciatívu a do polčasu otočili výsledok na 2:1, pričom ešte niektoré šance nepremenili. V druhom polčase súper odolával do 78. minúty...
R Horecký, ŽK: Horvát – Koleňák, Planeta, 150.
RUDINA: Slíž – Horvát, Králik, V. Fuják, Šaran, Holáň, Bočej, Pastucha, Puráš, M. Kačerík, Matejka (Mihalec, Krasňan, Maslák).
VYSOKÁ: Papjčík – Bavlšík, Ľ. Koleňák, Planeta, Holák, Zajac, L. Koleňák, Kubala, Janita, Hetflajš, Altof (Kubinec, Kubačák, Kovalík).
Korňa – Zborov 2:1 (1:1), 12. P. Korduliak, 56. (11m) J. Michaliček - 5. Jantoš. Vyrovnaný zápas. Korňa vyhrala svojou bojovnosťou. Tvrdý zápas a vyrovnaný. hostia prišli nabudení, ale nestačili pridať viac gólov. R Hlava, ŽK: P. Korduliak, J. Michaliček, Pet. Korduliak, Pet. Ligač – Drožčák, Kubica, 150.
KORŇA: Brščiak – Pav. Korduliak, Pet. Korduliak, Dorociak, Ján Michaliček, Joz. Michaliček, Ligáč, Kotek, Korček, Papík, Baričák (Staník, Ďurkáč, Mucha).
ZBOROV: Buček – Zuščák, Noskovič, Droščák, Košťál, Frnka, Kubica, Litva, Jantoš, Čimbora, Koňušík (Neveďal, Šadlák, Gálek).

SkryťVypnúť reklamu

Staškov – Zákopčie 2:0 (1:0), 13. Králik, 73. Kubalák.
V susedskom derby sa odohralo bojovné stretnutie. Útočníkom zvlhol pušný prach, ktorý nahradili obrancovia Králik peknou hlavičkou a Kubalák slalomom cez troch hosťujúcich hráčov a pekne umiestnenou strelou stanovil konečný výsledok.
R Trúchly, ŽK: Furdan, Juráš – T. Cabuk, Adamčík, 150
STAŠKOV: Švík – Kubalák, Gottwald, Králik, Juráš, Drozdek, Ligáč, Badura, Martiník, Žák, Furdan (Páleník, Babiš).
ZÁKOPČIE: Rovňaník – T. Cabuk, Adamčík, Kučák, Riško, M. Repák, Faldík, Šupolík, Š. Repák, Padych, Švík (Špita, Jarabica, J. Repák).
Nová Bystrica – Povina 2:1 (1:1), 14. Držiak, 64. (11m) P. Dubovický - 10. Papán. V zápase výbornej úrovne z obidvoch strán mali viac šancí domáci, ktorí nakoniec rozhodli o výsledku v 64. minúte z pokutového kopu, po ruke hráča hostí v pokutovom území. Zápas sa nevydaril hlavnému rozhodcovi stretnutia.
R Podolák, ŽK: P. Dubovický - Papán, 120.
NOVÁ BYSTRICA: Pastorek – Chovanec, Jantula, R. Cabadaj, M. Chmurčiak, Džúrny, P. Dubovický, T. Cabadaj, M. Dubovický, Držiak, Halvoník (Kirn).
POVINA: Andel – Chovanec, Staňo, Pupík, Krásňan, Tichý, Zradula, Frolo, Žiliak, Urban, Papán (Varga, Kašík).

Snežnica – Čierne 4:0 (3:0), 15. a 87. Bahna, 5. M. Labuda, 45. Ján Beňadik. Domáci sa pustili do súpera od začiatku. Už v 15. minúte bolo 2:0. najkrajší gól stretnutia dal Ján Beňadik, keď triafal do šibenice. V druhom polčase mali domáci stále prevahu, ale od vyššieho gólového účtu hostí zachránil brankár Fonš.
R Kubiš, ŽK: Benko, Unzeitig, 110.
SNEŽNICA: F. Jaššo – Javorík, Ján Beňadik, T. Jaššo, Šidlo, Jar. Beňadik, Vajčovec, Smieško, Tomáš, Bahna, Labuda (Ševčík, Svrček, Ivanyi).
ČIERNE: Fonš – M. Bojko ml., Benko, M. Bojko st, Matys, R. Unzeitig, P. Unzeitig, Jančík, Ganderák, Privarčák, Tomek (Štetiar, Jarabica).

Svrčinovec – Ochodnica 2:1 (0:1), 60. Halfár, 82. Legerský – 16. (11 m) P. Čečko. Bol to priemerný zápas, v ktorom hostia dali víťazný gól po ofsajdovej situácií.
R Krenželák, ŽK:L. Číšecký - P. Povinec, Černošek, P. Čečko, 100
SVRČINOVEC: M. Kulla – Zubričan, Pištek, J. Kulla, Petrák, Halfár, Gomola, Revay, Kordek, Stráňava, Legerský (Vrškový, Číšecký, Jašurek).
OCHODNICA: J. Kubošek – Trúchly, Baranec, Tarana, T. Čečko, Horváth, Povinec, Grisa, Černošek, P. Čečko, Drahník (Soloman, Zátek).